Бабиериндос V част

  • 9 757
  • 214
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 959
Скъпа Дониня, дано да се забавлявате добре в южното си имение, защото клуба е почти залинял, а не ми се мисли за горките Ви кокошки, без ром са вече цели 3дни.

Сеньора Хапка, успяхте ли да убедите сеньор Еспресо за филмирането на таз велика сага?

Сеньора Алмунада, вече срядата мина, а Вие сте още в делириума с достопочтеният Джоунсинио. Хайде излизайте да се насладите на прелестите на младото каменно тяло до Вас.

Скъпа и прекрасна доня Василиска, отдайте се напълно на предоставената Ви морска почивка от дон Философио, за да съберете силици за после.

Доня Хейялита, явно не скучаете на пясъчният бряг с таз прислуга, но ако искате може да се качите и вие на "Долче и Легена!

НеРижата Доня, май се разсърди. Тя каза: "оставете ги каменни", но ето че някой са разкаменнени, дано да прости скоро.

Доня Мюр, къде сте се загубили пък сега?

Доня Лусеринда, хайде бързо вземайте хаповете с/у амнезиата и подайте едно приятелско рамо на Унуфрий, па ако трябва стъпете на катамарана.

Хайде Поетеси, давайте развитието, искаме продължение, МОЛЯ! Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 1 105
Голям ми, аз не си изграя на дребно Mr. Green.

# 47
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807

НеРижата Доня, май се разсърди. Тя каза: "оставете ги каменни", но ето че някой са разкаменнени, дано да прости скоро.


НеРижата лесно се палеше, но също тъй лесно забравяше (донякъде характер, донякъде старческо изкуфяване). Тя вече беше забравила какво е казала.

НеРижата имаше нова кауза - пресети се, че се чества Световна Седмица на Кърменето и побърза да намери къде да излее ентусиазма си. За жалост, бабиейрите отдавна не се занимаваха с такива дейности, потънали в ром и пури, поради което тя набра фустите, открадна делтаплана на Ламелинда (остави й трогателно писъмце с молба за прошка и с обещание да й го върне) и отлетя да учи папуасите в Нова Гвинея как е най-правилно да се кърми. Беседите й скоро дадоха резултат:





Бабиейрите знаеха за страстта й към просвещаване и знаеха, че преди края на ССК надали ще зърнат неРижата й муцуна наоколо.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сеньора Алмунада се завърна от морско путешествие, упоена от нощния бриз, на чийто дихания се бе отдала за няколко дни. Беше се пропила с тоник, странна горчивина в нейния живот, но пък нова любов, почти похот... Цанеше се да ходи обратно след няколко дни край същите каменни брегове и пак да се отдаде на заслужен покой, но преди това се нуждаеше от някакъв магеснически изпит и усърдно щеше да полегне връз изпитните бумаги и да засънува кротък ясногледски сън. Дано видението й пратеше нужната тема, инак как щеше да научи цели пет не й побираше кратката, преплетена главица. Много сложно й се видеше учението винаги, когдато се сблъскаше с него, но уви - да бъдеш осведомен, в течение на клюкината и в душите, и в сърцата, трябваше да полагаш грижи иногда. Стискайте си долния палец, че сериозно нещо е учението и много концентрация се нуждае там. Тюх! - хлъцна одъртялата сеньора, зачеса си пърхота и хвана моливът, с който подчертаваше необходимите важности в един прастар пергамент...

# 49
  • Мнения: 2 959
Доня НеБуРижа, похвални са кърмаческите Ви отдадености, но дори и в далечна и красива Гвинея има комуникации, и ние винаги ще се радваме на актуални резултати от кърмаческото Ви обучение. Да не би да сте взели с Вас на делтапланера и Сеньора Хапка и дон Еспресо, защото и тях ги водим към липсващите? newsm78 Успех на кърмаческата Ви мисия! Hug

Сеньора Алмунада, ще го стискаме въпросният палец, но само концентрирано учене е вредно за Вашата възраст, разнообразие и либови Ви трябват и повеч почивка за да можете да го изсънувате тоз мечтан ясногледски сън. Очакваме споделянето обещано, за разни миражи и въжделения, моля! Praynig

Доня Хайелита, надмогнахте ли скуката на каменният бряг, с тоз младеж до Вас? Thinking

# 50
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Да не би да сте взели с Вас на делтапланера и Сеньора Хапка и дон Еспресо, защото и тях ги водим към липсващите?
Прикачили се бяха, моля ви се, гадовете тайно с въженца за фустите на доня НеРижа. Тя трудно се отлепи от земята поради прекомерната тежест, но не отдаваше значение, тъй като мислеше, че килата са й в повече... Когато казна в Гвиана, разбра каква е истината, но вече беше късно. Затова включи доброволците в мисията. Заедно със сеньора Хапка просвещаваха папуаските жени в изкуството на кърменето, а дон Еспресио просвещаваше мъжете как най-добре да подготвят гърдите на бъдещите родилки за кърмене. Беседите им жънеха успех.

# 51
  • Мнения: 3 405
Телеграма от доня Анхелина:

"А скивАхте ли ся к'во станА.
Дон Фидел Кастро легна болен, само и единствено защото бабиейросите напуснаха острова и бедния рУководител се поболя от мъка  Cry Хелп!"

# 52
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами той сега с това разклатено здраве, ако вземем да се върнем newsm78 да не получи пък инфаркт от щастие

# 53
  • Мнения: 2 959
Доня НеРижа/ моля не се опитвайте да ни заблудите с нов морски ник/, още малко ще изтърпим без Вашето пълно присъствие, в името на кърмаческото образование. А взехте ли с Вас на тез беседи и обучение и малката и сладка "Моля, Ам"? Hug

...ако вземем да се върнем...да не получи пък инфаркт от щастие...
Уважаема дониньо, не го мислете, него и инфаркт да получи ще е от щастието, ами се завръщайте на острова с доня Анхелина. Hug

Доня Лусеринда, не преборихте ли вече пустата амнежа, която Ви съпътства напоследък, липсвате! Hug

... Унуфрий. "Купонът е свършил! Всички са заминали! Без теб!"...
Уважаеми Унуфрий, а Вие къде се загубихте, да чуете добрата вест: Не сте самотен и изоставен, връщат се при Вас!? Hug

# 54
  • Мнения: 5 877
Забравената в Магадаскар доня Аманда полетя с питомците си да види какъв е този джангър в Нова Гвинея. След като гледаха изумени странните племенни ритуали, бедните Ру се почувстваха онеправдани и се разврещяха на майка си, задето не ги е кърмила нито ден.
Всички опити на нещастната Ру да докаже, че птиците не бозаят, бяха напразни...

# 55
  • Мнения: 3 091
Бабиеринда Ламелинда се беше пошашавила съвсем.
В знак на протест (незнайно за какво) тя си беше боядисала косата в пурпурно зелено с оранДЖеви точки - доста стряскаща комбинация, беше нахлузила едни рибарски ботуши и дрънчеше упорито по чисто нов бълбукарник - собствено производство. По бузите си беше нарисувала мадагаскарски тотемни знаци. Гледката беше не толкова чудновата, колкото зловеща.
очевидно - на пръв и на втори поглед - Ламелиндиня страдаше за нещо. Може би беше слънчасала, може би беше прекалила със стимулантите или пък любовната мъка по дон Ламелиндо НоТравахо ставаше все по-сърцераздирателна и неустоима... дори може да допуснем, че я мъчеше абстинентно състояние, защото никой не я беше виждал да пуши от две седмици. Горката тя...

# 56
  • Мнения: 750
NEW MESSAGE

To: BABIERINDOS
Cc:
Subject: I am LOST



Скъпи мои Бабиеринди,

Самолетът, който отвлякох, за да стигна до вас, катастрофира. Пилотът се оказа поредния некадърник. #2gunfire Отклони се от курса Мадагаскар и до последно не можа да се оправи с техниката. Твърдеше, че аз съм виновна, защото съм простреляла бордовия компютър. Акщо не ме беше нарекъл "изкукала дъртачка" вероятно нямаше да се стигне до там.

На някакъв безлюден остров съм. Красиво е. Мислех, че цивилизацията вече е населила и последното от тези места, но очевидно не е така. Странното е, че в жегата тук ходят бели мечки, черни коне и от време на време се появява някаква французойка. Дали всичко е плод на старческото ми въображение?! Имам чувството, че съм виждала това място и преди.

Открих бункер, в който сега живея. За щастие има компютър и интернет, както вярвам вече сте разбрали. Единственото ми развлечение в момента е да се ровя в един форум: BG_Babba.com.

Целувам ви с надежда да ми кажете къде съм, като проследите IP адреса ми.

P.S. Подозирам, че все пак на острова има и други живи същества. От време на време в далечината се вижда черен дим. Възнамерявам скоро да разбера. Ако, разбира се, си спомня къде беше изхода на проклетия бункер.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 818
А сеньора Алмуниня се размазваше от собствено удовлетворение, в резултат възхитителъните и умствени заложби, които демонстрира рано сабахлян, в днешния променлив ден. Изпитът по незнайни науки бе превзет, омакваше се само някакво отлична бележка и сеньората фантазираше какви събития ще й отреди съдбата на психологист-експериментатор, иноватор в човешкото здраве. Почиваше с коктел от тоник и незнайто спиртно съдържимо, пафкаше тънък фас и разхлаждаше знойно голотелесие под напора на пауновото ветрило, което й връчиха като армаган за най-перспективен неуспял. Цанеше се да яхне метлата и да отлети на гости в каменната ера за няколки дни. Спокойствие, блаженство, мир.

# 58
  • Мнения: 1 533
А сеньора Алмуниня се размазваше от собствено удовлетворение, в резултат възхитителъните и умствени заложби, които демонстрира рано сабахлян, в днешния променлив ден. Изпитът по незнайни науки бе превзет, омакваше се само някакво отлична бележка и сеньората фантазираше какви събития ще й отреди съдбата на психологист-експериментатор, иноватор в човешкото здраве. Почиваше с коктел от тоник и незнайто спиртно съдържимо, пафкаше тънък фас и разхлаждаше знойно голотелесие под напора на пауновото ветрило, което й връчиха като армаган за най-перспективен неуспял. Цанеше се да яхне метлата и да отлети на гости в каменната ера за няколки дни. Спокойствие, блаженство, мир.

Бравос, Алмуниня - Алуминя...заслужен фас, заслужен спирт!

# 59
  • София
  • Мнения: 1 105
По случай рождения ден на доня Донина, който беше вчера, доните заформиха безпаметен запой последван от шумна оргия. След опустошителното парти на плажа, дамите забелязаха кораб, по който доня Донина им пращаше родопско чеверме, пататник, клина и малко смилянски фасул. Всичко старателно беше увито във вестник, та жениците се поограмотиха със светски новинки и клюки.
После се напиха пак!
Е, какво пък, някои хора празнуват по няколко дни Crossing Arms!




Последна редакция: ср, 09 авг 2006, 13:55 от hey_ya

Общи условия

Активация на акаунт