разкритие без контракции

  • 4 420
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
привет!!
може ли да имаш  разкритие без да имаш контракции и болки, без да го усетиш така да се каже или те нещата са свързани самите контракции ли предизвикват разкритието, на мен вчера ми падна запушалката, е поне така си мисля кафеникава слуз, това трябва да е, но контракциите ми са малко а имам 3см. разкритие, бебчо нещо се мотае и не иска да излиза преди два дни имах контракции и болка ниско долу но на следващия ден отминаха. ако някоя мама е имала подобни преживявания да ми разкаже подробности. вече всеки ден ми се струва безкраен и съм много нетърпелива да  Grinning  гушкам бебчо

# 1
  • Мнения: 4 358
Не знам дали може без контракции, но аз със съвсем леки контракциии направих 7 см разкритие, даже изненадах доктора. После ме боля истински.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 522
и аз имах 4 см без да разбера , а контракция не зная какво е ( така и не се научих да ги разпознавам, щото тумбакът си ми беше мно-о-о-о-оого твърд заради 2 -те  Stuck Out Tongue ).
Приятелкато ми обаче ме бие - тя до 6-тия см. не е разбрала  Stuck Out Tongue

# 3
  • Мнения: 46 437
И аз до 3-4 см. почти нищо не усещах Grinning
Успех, леко раждане Grinning

# 4
  • Мнения: 928
Аз също до 3-4 см нямах никакви болки/или ако съм имала са били слаби и не съм ги усетила/.Когато наближи момента обаче,ще разбереш,защото болките стават много силни и постоянни/на 5-10 мин./.Стискам ти палци и леко раждане!

# 5
  • Мнения: 128
аз също съм била имала разкритие 4 см и нямах никакви болки. и понеже го бях преносила седях в болницата та докторите се майтапеха, че съм щяла да рода без да разбера, защото разкритието се увеличаваше по малко пък аз нямах болки.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Може!Аз имах пет см. и никакви болки, контракции сигурно е имало, но не съм ги усетила..А на 5 см . директно ми сложиха епидурала, така че и болка не съм усетила Grinning

# 7
  • Мнения: 2 051
Ами радвай се, че е така. Обратното хич не е за предпочитане.
А така можеш и до по-голямо разкритие да стигнеш неусетно. После докато усетиш контракциите вече ще си родила.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Че много е добре даже да е така Wink Обратният вариант е изключително ...хм...неприятен Imp .Напълно е възможно. Леко раждане и да се гушкате скоро Grinning

# 9
  • Мнения: 5 539
Цитат на: tedi_b
Не знам дали може без контракции, но аз със съвсем леки контракциии направих 7 см разкритие, даже изненадах доктора. После ме боля истински.


И аз бях нещо подобно. Лекарката ми следеще контракциите на монитора и казваше: Ето сега имаш контракция, а пък аз нищичко не чувствах. После към 5-6 см. решиха да ускорят нещата, сложиха ме на системи и 2-3 часа по-късно бях родила Grinning.
Имам чувството че ако си бях останала вкъщи след като ми падна тапата, щях да си направя 10 см. разкритие без никакви болки  Grinning

# 10
  • Мнения: 277
Цитат
Може!Аз имах пет см. и никакви болки, контракции сигурно е имало, но не съм ги усетила..А на 5 см . директно ми сложиха епидурала, така че и болка не съм усетила


И аз така Grinning  Grinning

# 11
  • Мнения: 717
Аз имах контракции на 2 мин., без никакво разкритие, но ако лекарката не ми беше казала, нямаше да разбера, че имам контракции  Simple Smile Не усетих никаква болка.

# 12
  • Мнения: 343
Отидох да раждам защото ми изтекоха водите, а контракции започнах да усещам чак при 7 см разкритие  и за има няма 30 мин родих.
Леко раждане!

# 13
  • Мнения: 2 099
Уааа късметлии такива!!!!
Завиждам не дотам благородно.При мен контракциита започнаха много болезнени и без никакво разкритие и от началото до края си бяха много силни и на 5 мин.А тия немци не ми сложиха и упойка....тук се държало всичко да става ЕСТЕСТВЕНО.....аааа гадняри newsm09
Да не говорим ,че целия процес при мен трая 30часа и бях едва ли не феномена в отделението Grinning  Grinning

# 14
  • Мнения: 3 200
Аз направих 6 см разкритие без да разбера изобщо, контракцийте бяха съвсем леки, мислех си, че са подготвителни, после за 40 минути родих.

Общи условия

Активация на акаунт