ХАСКОВО някой чул ли е нещо за мъртвата близначка от орфей

  • 1 314
  • 6
  •   1
Отговори
здравейте днес научих нещо което ме потресе ,ужаси ме
дано не е вярно,но дали някой е чул за случей с две близначки които били болни от болимия
едната е починала а другата е в болница в кома
някой знае ли други подробности
питам защото разбрах че са от орфея в района на веспрема
а имам приятелки близначки там
тревожа се да не са те
моля някой ако знае нещо да ми пише може и на лични
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 1
  • Мнения: 79
да, мисля 4е преди две седмици едната се е хвърлила от терассата на апартамента им:( но май не живееха в "орфей", а на ул. дунав......във вестника го про4етох това дори и имената им про4етох но ги забравих.........около 30 годи6ни

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 844
Преди няколко дни, мисля в сутришния блок на БТв, говориха за починала близначка от анорексия, но не чух дали са точно от Хасково.
Другото, което разбрах, е че организираха изложба, за да се събират средства за лечението на другата близначка, имената им не чух, но казаха, че са на 29 г. и са болни от 14-15г.

# 3
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО
МАЙ НЕ СА ТЕ НО ТОВА Е СТАНАЛО ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ
А ТАЗИ КОЯТО СЕ Е МЕТНАЛА ОТ БЛОКА Е ДРУГА ЖЕНА ОТ 39 БЛ ТОВА Е ДРУГ СЛУ4ЕЙ

# 4
  • Мнения: 79
да това наистина е друг слу4ай с тази жена от 39 блок, но няколко дни след нея се самоуби и тази въпросната близна4ка /с анорексията/, като ско4и от терасата на апартамента им.....на ул. Дунав

# 5
  • Мнения: 1 190
Защо за да си по сигурна не звъннеш един телефон на приятелките си, така ще се увериш дали всичко е наред и ще бъдеш по-спокойна Peace

# 6
  • Мнения: 1 190
М/у другото ето я темата в която пишем, ако искаш нещо да попиташ, питай в нея Peace

Общи условия

Активация на акаунт