Статия в списание " На кафе"

  • 3 619
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Нев, как не те е домързяло да я преписваш статията?  Shocked

Мен ме домързя да я прочета докрай.  SickА онзи Иван-звездоброеца е Станчев, не е писал той, за щастие.  Mr. Green
Сили ми даваше искреното ми възмущение Close, а и се упражнявам да пиша на клавиатурата Simple Smile
Всеки ден се впечатлявам за какво са способни хората да се възмущават...
Благодарение на невероятното многообразие на характери и темпераменти ,които човешката раса притежава, можем да се впечатляваме и възмущаваме от милиарди различни неща. Peace

# 31
  • Мнения: 899
Всяко възмущение трябва да си има граници и понякога е изключително безсмислено, особено ако граничи с прекаляване. Личното такова не ни горчи  много единствено, когато не е споделено с висок брой читатели  Peace

# 32
  • Мнения: 843
        ...хм.... че не всичко в тази статия е лошо., напротив,  но просто отговаряте мами с по- малки дечица..  За деца  до 3 години  е абсурд..., но за деца около 5-6.... има интересни неща  ,  на всичкото отгоре се СЛУЧВАТ!! трябва и децата  да запомнят нещичко.  Наистина, повтарям  - има и изцепки,  но  има и ценни нещица в статията.  Но просто какае по- големи деца:-)) И вероятно по- луди родители, отчасти като мен.
 Почакайте да ви порастнат дечицата.  Те сами  и заедно с вас ще направят почивката. Къде глезуркане, къде  - не:-)) Важното е да е незабравимо:-)

# 33
  • Мнения: 1 462
Хайде сега напишете как трябва да се държи бащата, разбрахме как не искате да се държи.

# 34
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хайде сега напишете как трябва да се държи бащата, разбрахме как не искате да се държи.

Нали знаеш вица за магазина за мъже... Mr. Green

# 35
  • Мнения: 14 654
Хайде сега напишете как трябва да се държи бащата, разбрахме как не искате да се държи.

според мен трябва да си седи на сянка в плажната кръчма, да си приказва с някой познат докато жена му и децата се пекат на плажа и се забавляват в морето. после заедно да отидат на обяд и накрая да се приберат с колата до квартирата. други изисквания нямам

# 36
  • Мнения: 374
Хайде сега напишете как трябва да се държи бащата, разбрахме как не искате да се държи.

Нали знаеш вица за магазина за мъже... Mr. Green

аз не го знам ....я кажи Mr. Green

# 37
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
quote author=Umbra link=topic=117281.msg2145238#msg2145238 date=1154288214]
Всяко възмущение трябва да си има граници и понякога е изключително безсмислено, особено ако граничи с прекаляване. Личното такова не ни горчи  много единствено, когато не е споделено с висок брой читатели  Peace
[/quote]
Бих помолила за пример на следните неща:
-възмущение имащо граница
- възмущение прекрачващо границата
-обяснение на второто изречение Peace

# 38
  • Мнения: 817
Някои от съветите си ги бива Laughing
Но според мен е написна с лека закачка.................

# 39
  • Мнения: 10 982
Защо се връзвате толкова - едва ли е написано да звучи сериозно Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 462
според мен трябва да си седи на сянка в плажната кръчма, да си приказва с някой познат докато жена му и децата се пекат на плажа и се забавляват в морето. после заедно да отидат на обяд и накрая да се приберат с колата до квартирата. други изисквания нямам
Да си приказвал с познат, а?  Значи разделяш бащата от детето му!?  Как не те бе срам да го напишеш!  Ми така - материалистка - с колата трябвало да ги "вземе".  И то не до палатката или до бунгалото, а до квартирата!  После тема - "моят не ми обръща внимание!"  Абе с две думи давай парите и се махай!  Жена!

# 41
  • Мнения: 14 654
освен всичко друго , което съм изброила че трябва да върши един татко на плажа, добавям и това, че трябва да отпуска финанси и за царевица!

# 42
  • Мнения: 5 539
Статията няма да коментирам, но "На кафе" е едно рядко тъпо списание. Не си струва и 70-те стотинки Naughty

# 43
  • Мнения: 1 462
освен всичко друго , което съм изброила че трябва да върши един татко на плажа, добавям и това, че трябва да отпуска финанси и за царевица!
На Памела зърната, а?  На Рики Мартин мамула!?  МръсТници!...

# 44
Ще се радвам другия път когато ме цитирате да не пропуснете началото , а именно "молбата  Родителката да бъде озаптисана и да не събира целия гардероб на детето когато тръгва на море , просто защото там има абсолютно всичко:бански,хавлии,водни пистолети..."

Иначе,по правило както виждам по-агресивните постинги се занимават с мен , а не с това което съм написал:няма лошо!

Само  ще добавя,че рубриката е за бащи!

Все пак...ако проявавате интерес-пишете на адреса на списанието: spisanie@nakafe-bg.com

Форумът ми хареса!

Общи условия

Активация на акаунт