Кърмене и зъбки!

  • 630
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 601
  Здравейте на всички,
  ние още сме малки за зъбки,но и на нас ни предстоят,така че с тази връзка искам да
  Ви попитам болезнено ли е когато бебо е със зъбки и засуче и какво е усещането?Същото
  както и когато нямаше зъбки,или е някакси  по-особено
Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 2 220
Не ме е хапал никога. Даже преди като нямаше никакви се е случвало да ме стиска адски здраво с венците си, когато вече не е гладен. Но със зъби не го е правил изобщо и като цяло няма нищо по-различно или особено.

# 2
  • Мнения: 601
   ако наистина е така,значи ще се кърмим още много време,стига мама да има кърма Hug

# 3
  • Мнения: 422
Ами на мен ми се случвало някои път да ме хапе,но като започва да си играе.По скоро по-болезнено беше преди да му излезе първото зъбче,много стискаше с венците си.Не се притеснявай това не е причина да спираш да кърмиш,а и има статия в библиотеката как да го отучиш да хапе,ако го прави. Hug

# 4
  • Мнения: 2 000
Не съм забелязала да има разлика.

# 5
  • Мнения: 559
От както ни излязоха зъбки ме е разранявала няколко пъти и това става непосредствено преди да избие зъбчето. Сигурно я сърби и боли и се чеше хапейки ме. Но минава за няколко дни. Така, че не се притеснявай дори и да те хапе не вярвам да стане повод за отбиване. Успех и дано нямате проблеми със зъбките  bouquet

# 6
  • Мнения: 282
Хапала ме е само два пъти и то, когато се е нахранила и започва да си играе. Иначе няма разлика!
Дълго кърмене ви желая! Hug

# 7
  • Мнения: 3 760
И аз доста се притеснявах от това, но ето вече е с почти 4 зъба.... Party

# 8
  • Мнения: 2 614
Калина е със 8 зъба и ме е хапала 2-3 пъти съвсем в началото, когато и поникнаха първите 2, оттогава не се е сещала Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 2 164
На годинката й излезе първото зъбче. Няколко дни поред си играеше и ме хапеше докато суче, но явно й омръзна и сега спря  Simple Smile

# 10
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Хапе, но по рамото или ръцете примерно, случвало се е на сън да захапе, за да не изпусне заветната гърда, но при сукане - никога. Самата техника на сученето не позволява хапане.

Общи условия

Активация на акаунт