Има ли семейства....

  • 4 295
  • 58
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
Има ли тук хора,които са се запознали в интернет и имат семейства?
Имам една съученичка ,която създаде точно така семейство.
даже имат вече и бебче  Peace

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 00:51 от Vivi

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Почти на  всяка страница ще срещнеш подобна тема, ако се разтърсиш поне малко smile3507

# 2
  • Мнения: 888
Има доста такива семейства, но моето не е от тях!Щом се обичат хората нека се вземат! Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 990
Това значи ли ,че ти си имаш виртуална половинка и мечтаеш да създадете семейство ? Има разбира се все пак живеем във 21 век Laughing! Аз лично познавам две такива семейства и са си добре хорицата !

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Ние не, но сестра ми и гаджето и се запознаха точно по този начин.

# 5
  • Мнения: 2 000
Нашето семейство е такова и даже имаме 2 деца вече  Laughing

# 6
  • Мнения: 6 167
И ние сме така.
Голямо пътуване падна една година, големи сълзи, драми и безкрааайни часове пред компютрите. Всичко това с голям, ама голям хепи енд!)

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 10:57 от Lennie

# 7
  • Мнения: 863
ами и ние сме така Laughing

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
И ние Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Ние не сме от тях, но съм имала връзка, започнала по този начин. Също и една приятелка, която наскоро се омъжи се запозна със съпруга си в нета.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 744
Аз да се пиша в общия кюп. В днешно време намаляват двойките, които са се запознали по неведоми пътища Simple Smile или които не са си направили поне по една "среща" в кю, или чатове Simple Smile Даже и мейлите ги включвам. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 081
   Все повече стават. Преди две години братовчед ми така се ожени, имат бебе вече. А и сестра ми все там си ги намира, вече даже не помня кога беше последното и гадже, с което не се е запознавала в нета

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 23 632
Мда, и ние. В кю-то по-конкретно. Още не съм се регистрирала при кю-двойките, но скоро ще го направя. 5 години ме омайва моя мъж с приказки, после се срещнахме, пък по-после се сгаджосахме ( Laughing хихи, моя дума) и т.н. Наскоро имахме годишнина от сватбата и си чакаме бебчето.

# 14
  • Мнения: 817
И ние сме от тях! Wink

# 15
  • София
  • Мнения: 2 298
И ние и ние  Laughing
А мъж ми преди година дал сайта дето ние се запознахме на един негов колега, та и на сватба ходихме скоро  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 457
Има доста такива семейства, но моето не е от тях!Щом се обичат хората нека се вземат! Heart Eyes
правилно Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И ние сме така.
Голямо пътуване падна една година, големи сълзи, драми и безкрааайни часове пред компютрите. Всичко това с голям, ама голям хепи енд!)

Хихих, все едно чета нашата история, макар че ние все още сме в първата фазаSimple Smile Но предстои скоро да се съберем под един покрив Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 143
И аз познавам приятели, които се запознаха в нета, ожениха се и вече имат бебок.

# 19
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
Май доста са така.
Аз обаче като се омъжвах/вече 10 години/ нямаше нет.
Не че съжелявам Peace

# 20
  • Мнения: 3 216
И аз имам приятели,които са се запознали в нета и бебе си имат.

# 21
  • Мнения: 554
И ние сме интернетско семейтво Grinning Намерих си мъжа на Кю и 5 години само лаф ставаше  бяхме си бест интернет френдс и след 5 години като се видяхме и като се харесахме и тя стана една ....Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 202
Май доста са така.
Аз обаче като се омъжвах/вече 10 години/ нямаше нет.
Не че съжелявам Peace
Ние не сме щото и при нас преди 12 години нета беше миражLaughing

# 23
  • Мнения: 843
и аз в кюпа. Без да искам.., но от дума на дума, дето се вика...  Ей на... гледаме си  закъснялото щастие:-))

# 24
  • Мнения: 949
Ние не,но наши общи приятели да-даже чакат второ бебе.

# 25
  • Мнения: 1 107
Има  Simple Smile Братът на мъжа ми и неговата приятелка - в момента ремонтират апартамент, за да живеят заедно  Hug

# 26
  • Мнения: 14 486
и ние сме така
с малката подробност, че се оказахме в една и съща интернет зала в момента в който почнахме да чатим. аз като по-голям хакер се усетих. той не Blush
но пък на мен ми трябваше повече от половин година за да се светна че той ме харесва и че аз всъщност го харесвам. отначало си чатехме и пишехме по някой и друг емайл  Wink без някакви либовни намерения
hug

# 27
  • Мнения: 8 917
И ние сме така.
Голямо пътуване падна една година, големи сълзи, драми и безкрааайни часове пред компютрите. Всичко това с голям, ама голям хепи енд!)

Ние сме от тях Mr. Green Пътуването бе всяка седмица от петък до понеделник включително 4 месеца, "гарнирано" с телефонни разговори и кю-то  и след това заживяхме заедно, по-късно си имахме и бебче и въобще - хепи енд Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 44 028
Има доста такива семейства, но моето не е от тях!Щом се обичат хората нека се вземат! Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 5 299
С мъжа ми се запонахме в нета, и седмица след това заминах при него в Испания Wink
Сестра ми също е омъжена по тази схема Mr. Green Crazy и живее в Щатите

# 30
  • Мнения: 614
 Не  Naughty Даже една такава интернет свалка щеше да ми разбие семейството  ooooh!

# 31
  • Мнения: 2 672
Има ли тук хора,които са се запознали в интернет и имат семейства?
Имам една съученичка ,която създаде точно така семейство.
даже имат вече и бебче  Peace

моя колежка така се запозна със сегашният си мъж / в чат-а/ и  имат бебе вече Sunglasses

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз имам приятели,които са се запознали в нета и бебе си имат.
Това сме ние bowuu
Майка ми казва "Ти по нета мъж си намери, сега и бебето си искаш по нета да изгледаш"  Embarassed

# 33
  • Мнения: 8 917
И аз имам приятели,които са се запознали в нета и бебе си имат.
Това сме ние bowuu
Майка ми казва "Ти по нета мъж си намери, сега и бебето си искаш по нета да изгледаш"  Embarassed

 newsm62

# 34
  • Мнения: 525
Майка ми казва "Ти по нета мъж си намери, сега и бебето си искаш по нета да изгледаш" 


Родителите не разбират това

# 35
  • София
  • Мнения: 888
И ние сме интернетско семейство:)Любов от петата минута откакто се видяхме:)Бебето стана случайно в една бурна секусална нощ на  първия месец от запознанството ни, сватбата след като родих, а сега,  две години по - късно съм бременна  пак LaughingСякаш  това,че заговорих моя мъж  в чата беше някакво чудо:)

# 36
  • Мнения: 4 621
Аз лично познавам две такива двойки Laughing Доколкото знам много се разбират и са щастливи Heart Eyes
Е, ние с мъжа ми се запознахме по стария консервативен начин - по кръчмите Mr. Green

# 37
  • Мнения: 156
Моя приятелка така се запозна с французин и вече са семейство имат си и бебе

# 38
  • Мнения: 7 914
Мисля, че не е единствената...няма и да е последната...скоро ще е и дори една от многото Laughing Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 219
чрез интернет си намерих мъж, благодарение на един друг форум си организирах сватбата, а с този форум си отгледах бебето, Гласувам с две ръце за нета

# 40
  • Мнения: 2 253
време е за анекта:) пребройте се Peace

# 41
  • Мнения: 5 622
А как се доверявате на човека отсреща? Аз не бих могла..... Thinking

# 42
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ние също сме така, макар че все още не семе семейство официално! Запознахме се в един блог!

# 43
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
А как се доверявате на човека отсреща? Аз не бих могла..... Thinking

Ами какво да ти кажа! То си е въпрос на усещане! Не виждам каква е разликата от това да се довериш на някой зад монитора или на някой който стои срещу теб! Шанса да те прецакат е равен!

Верно, странно е за много хора. Родителите ми бяха шокирани от факта щолко малко пъти се бяхме виждали преди да станем гаджета. Но не отчитат факта, че точно чрез Интеренет бяхме по няко по 24 часа на ден заедно... Peace

# 44
  • Мнения: 135
и ние така се запознахме и сега сме с бебче Simple Smile

# 45
  • Мнения: 817
А как се доверявате на човека отсреща? Аз не бих могла..... Thinking
Как се доверяваме, ами..............то ние не се оженихме веднага като се срещнахме, така си стана случайно. Аз си имах друго гадже, и той имаше интернет клуб, тъкмо бяха станали много актуални. Та така, той нощна смяна в клуба си, а аз да му правя компания отивам.........и започнах да си чатя с момчето(сегашния ми съпруг). Много ми допадна като мислене и един ден ей така на майтап се видяхме. От тогава започна да ми се обажда,излизахме и взехме, че се харесахме  Laughing Та сега сме семейство от три години и имаме ей това малко съкровище на снимката. Ако знаете само в какви моменти ме е подкрепял и е бил до мен, но.....това е тема на друг разговор........имам чувството, че винаги съм го познавала и това го усетих още първия път когато се видяхме Wink

# 46
  • Мнения: 426
Ние се запознахме в нета. Както виждате и беб си имаме.

# 47
  • Popovo
  • Мнения: 571
И аз да се запиша и ние сме в кюпа  Mr. Green

# 48
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не сме то тия,но имаме познати които вече живеят заедно и се запознаха ч/з интернет.

# 49
  • Мнения: 1 432
При нас е фамилна обремененост Joy.ако имах о6те една сестра и тя така 6ет6е да се омъжи сигурно.С моя мъж ни запозна една приятелка ж една кръ4ма и полсе не сум си помисляла 4е 6те го сре6тна пак ,но съжсем слъ4аино ние сме си били 4атили в icq без да подозираме.След време се разбра ,а след о6те малко време се и оженихме,сега си гледаме бебока.
Сестра ми пък след няколко емсеца 4ат замина за ГЕРМАНИЯ КЪДЕТО сега гледа малката бебка с интернет ловера Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 771
И ние се запознахме в ICQ, около 1 месец си говорехме, но не много редовно, после решихме да се срещнем и така. Всъщност самото запознанство става в нета, после доверие се изисква само, за да се решиш на среща, а тя дали ще прерастне в приятелство или ще е първа и последна си е Божа работа. 

# 51
  • Мнения: 5 475
И ние се запознахме благодарение на грешен майл.  Wink
Но се видяхме още на 20 ден и вече 3 години сме заедно,а края на този месец правим първата си годишнина като семейство!  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 35 911
Две мои колежки - имат вече и деца.  Wink

# 53
  • Мнения: 337
Ние с гаджето ми(не знам кога ще сключим брак)  Crazy по Коледа в една кръчма се срещнахме и на другия ден се взехме  Grinning. На 25.12.06 правим две години, а януари и бебе ще дойде
 smile3535 smile3535 smile3535

по-горе имаше нещо за "сгаджосахме" - ми то си е това думата....... всички така казват Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 771
И ние се запознахме благодарение на грешен майл.  Wink
Абе Господ си знае работата. Гледай какви грешки стават Simple Smile

# 55
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
 Peace И ние сме в кюпа. Запознахме се в кю-то и след 5-6 месеца заживяхме заедно. И така вече 4-та година.  Laughing

# 56
  • Мнения: 14 486
И ние се запознахме благодарение на грешен майл.  Wink
Абе Господ си знае работата. Гледай какви грешки стават Simple Smile

да, ей това вече е рядкост!!! браковете по интернет никого не впечатляват вече.

# 57
  • Мнения: 1 937
браковете по интернет никого не впечатляват вече

Така е, беше интересно в началото - с ограничения достъп (за толкова стигаха парите), през модем, с гадна връзка...

И ние сме в кюпа, далечна 97 г.  Grinning

# 58
  • Мнения: 4 555
Ние от 98-ма - 99-та Simple Smile
И аз помня dial-up- а през БТК, както и висенето в компютърните зали на ФМИ  Wink

Общи условия

Активация на акаунт