Моля, някой да ми каже в кои месец се вижда пола?

  • 2 830
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 858
19  г.с като ходих на 4Д се видя пола ! Наистина зависи кой гледа !Успех !

# 31
На мен в 5 ти месец ми казаха 4е ще си имаме мом4енце защото много се криеше  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 949
На мен ми казаха в 7 месец.Преди това все се криеше.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 787
Ние го видяхме в края на 4 месец на триизмерен видеозон.Познаха Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 3 249
Ами на мен ми казаха пола миналия четвъртък - била съм последния ден на 15 или първия ден на 16 г.с. (4 месец). Видяха го на обикновен ултразвук, но с доста добро качество, както и добър специалист. Дали е познал - ще видим януари живот и здраве!  Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 5 752
При нас в 22 г.с. и скоро  Praynig ще се разбере дали са познали  Laughing
Леко раждане на тези, на които им предстои!   bouquet

# 36
  • Мнения: 731
Още в 12 г.с. д-р Димитров във "Фемина" ми каза, че ще е момченце. Направената по-късно амниоцентеза потвърди това, а септември ще разберем дали не са ми объркали епруветките  Wink.

# 37
  • Мнения: 5 026
 Мисля, че още в 4 месец, а може би и малко по-рано?!

# 38
  • Мнения: 603
В шестия месец ми казаха момиче на уз с много лошо качество на картината. Така, че може да се окаже и момче...

# 39
  • Мнения: 248
В 17г.с. на обикновен ултразвук.

# 40
  • Мнения: 827
В 14-та г.с. на 3Д, казаха ми, че ще е момиче - общо четирима лекари и до сега го потвърждават, но скоро ще разбера дали са прави Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 950
На мен ми го видяха в края четвъртия месец на обикновен ултразвук.

и при мен беше така Party

# 42
  • Мнения: 1 243
при мен се видя сега в 20г.с казаха ми че ще е момиче след това ходих при друг доктор който също каза че за сега е момиче но не се знае още можело и да му израстат топки Joy   Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 064
...за съжаление на татко си, нашия бебо се оказа много срамежлив  Embarassed и все още не знаем пола му...приятели вече започнаха със залаганията и са се разделили на два лагера...в понеделник съм на ЖК и се надявам бебо този път да не се крие...

# 44
  • Мнения: 407
Вначалото на 5 месец на 3д ми казаха,че е момче и до сега още няколко лекари са на същото мнение.До месец два ще видим дали са познали.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт