Моля, някой да ми каже в кои месец се вижда пола?

  • 2 831
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Моля нйкои които е посещавал 4Д да ми каже в кои месец се определя пола на бебето?
И каде да отида във Варна?

# 1
  • Мнения: 559
На мен ми го видяха в края четвъртия месец на обикновен ултразвук.

# 2
  • Мнения: 962
А на мен в 6 м. защото мн.се криеше

# 3
  • Мнения: 271
на мен на 3Дв началото на 4етвъртия

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Моята госпожица се разкри в 17 г.с на 3Д Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 478
Ами до колкото знам в Майчин Дом във Варна има. На такъв в края на 3я месец (чувала съм че гледали в 3я и се виждало, ама не гарантирам), началото на 4я може да се види. На мен в 16 седмица на обикновен ми го видяха.

# 6
  • софия
  • Мнения: 1 745
В  четвърти,ако бебчето реши Joy!

# 7
  • Мнения: 5 140
Казаха ми към 6-тиа месец, че ще е момиче.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 979
На мен ми го видяха в края четвъртия месец на обикновен ултразвук.

и при мен, само, че на 3Д.

# 9
  • Мнения: 477
При мене Мазнейкова го видя в края на трети месец.

# 10
  • Мнения: 1 084
И при двете ми деца в 18 гестационна седмица - с обикновен ултразвук.

# 11
  • Мнения: 318
Моя бебо бе заел подходящата поза още в 12г.с и от тогава всеки път ми казваха че е момче.
 Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
4 месец.

# 13
  • Мнения: 657
В 7-ми месец ми казаха,гледаха ме на обикновен ехограф

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
На мен на обикновен ултразвук ми казаха, че ще е момче още в 14г.с.

# 15
  • Мнения: 1 289
Браво,значи и на мен ще ми кажат,ако бебо позволи,де.В четвъртък сме на консутация и ще видим дали ще се разкрие или е срамежливо бебче като майка си  Embarassed Ще ви пиша ако ми кажат какво е.Аз толкова се радвам че сум бременн и казвам на всеки как протича бременноста.Целувкиии Party

# 16
  • Мнения: 1 289
Толкова се вълнувам,че бъркам буквите  Shocked sorry

# 17
  • Мнения: 372
Зависи бебо, кога ще се покаже, някой се крият до последно  Laughing

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 01:25 от anni78

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
При мен в края на 4-ия месец.

# 19
  • Мнения: 3 356
В края на 6м.Преди това се криеше маймуната.

# 20
  • Мнения: 888
В четвъртия, ако бебчето не е много срамежливо... Blush Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 308
много е относително понятието месец когато се отнася до пол на бебто, а и винаги има вероятност да не познаят.

# 22
  • Мнения: 2 957
В края на третия се видя че ще си имаме момченце  Grinning

# 23
  • Мнения: 300
При нас се видя чак в 8 месец (много срамежливо бебе си имаме  Joy ). Все заставаще в неподходящи пози. Мисех да започна да съборам облози от роднините дали ще е момиче или момче, че поне да събереме някои и друг лев  newsm62 .
 Сега когато док ни каза че чакаме момиченце с нетърпение очакваме появата на мъничето да видим дали е познала.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 575
На мен ми го видяха в 17 седм. на обикновено ехо. Много голямо значение има кой гледа.

# 25
  • Мнения: 1 289
Успех,Gertruda,не остана много.Леко раждане и живо и здраво бебче.

# 26
  • Мнения: 2 631
В Майчин дом още в 15тата седмица д-р Халачева ни видя на 2Д Peace В 19тата го потвърди на 4Д, но просто бебо бе така добър да се покаже Hug

# 27
  • Мнения: 992
В 20 г.с се видя пола на обикновен ехограф.
Леко раждане.

# 28
  • Мнения: 300
Успех,Gertruda,не остана много.Леко раждане и живо и здраво бебче.
  Благодаря! Ще пиша после дали док е познала.  Wink

# 29
  • Мнения: 318
При нас се видя 29г.с., но аз докато не видя не вярвам, хехе Hug

# 30
  • Мнения: 858
19  г.с като ходих на 4Д се видя пола ! Наистина зависи кой гледа !Успех !

# 31
На мен в 5 ти месец ми казаха 4е ще си имаме мом4енце защото много се криеше  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 949
На мен ми казаха в 7 месец.Преди това все се криеше.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 787
Ние го видяхме в края на 4 месец на триизмерен видеозон.Познаха Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 3 249
Ами на мен ми казаха пола миналия четвъртък - била съм последния ден на 15 или първия ден на 16 г.с. (4 месец). Видяха го на обикновен ултразвук, но с доста добро качество, както и добър специалист. Дали е познал - ще видим януари живот и здраве!  Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 5 755
При нас в 22 г.с. и скоро  Praynig ще се разбере дали са познали  Laughing
Леко раждане на тези, на които им предстои!   bouquet

# 36
  • Мнения: 731
Още в 12 г.с. д-р Димитров във "Фемина" ми каза, че ще е момченце. Направената по-късно амниоцентеза потвърди това, а септември ще разберем дали не са ми объркали епруветките  Wink.

# 37
  • Мнения: 5 026
 Мисля, че още в 4 месец, а може би и малко по-рано?!

# 38
  • Мнения: 603
В шестия месец ми казаха момиче на уз с много лошо качество на картината. Така, че може да се окаже и момче...

# 39
  • Мнения: 248
В 17г.с. на обикновен ултразвук.

# 40
  • Мнения: 827
В 14-та г.с. на 3Д, казаха ми, че ще е момиче - общо четирима лекари и до сега го потвърждават, но скоро ще разбера дали са прави Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 950
На мен ми го видяха в края четвъртия месец на обикновен ултразвук.

и при мен беше така Party

# 42
  • Мнения: 1 243
при мен се видя сега в 20г.с казаха ми че ще е момиче след това ходих при друг доктор който също каза че за сега е момиче но не се знае още можело и да му израстат топки Joy   Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 1 064
...за съжаление на татко си, нашия бебо се оказа много срамежлив  Embarassed и все още не знаем пола му...приятели вече започнаха със залаганията и са се разделили на два лагера...в понеделник съм на ЖК и се надявам бебо този път да не се крие...

# 44
  • Мнения: 407
Вначалото на 5 месец на 3д ми казаха,че е момче и до сега още няколко лекари са на същото мнение.До месец два ще видим дали са познали.Simple Smile

# 45
  • София
  • Мнения: 626
На мен ми го видяха в четвъртия месец на обикновен УЗ.

# 46
  • София, ж.к. Стрелбище
  • Мнения: 163
Когато ме гледаха на доплер заради високото кръвно налягане ми казаха, че е момченце и познаха. Това беше в началото на 7-ми месец. Преди това бебето се дупеше и не се виждаше.

# 47
  • Мнения: 45
В началото на 5-я ми на обикновен УЗ казаха, че ще е момче. Следващият месец го потвърдиха. Септември или може би октомври живот и здраве ще разберем, дали са познали Simple Smile.

# 48
  • Мнения: 356
     В четвъртия месец , на обикновен ултразвук видяха, че е момче.  Party

# 49
  • Мнения: 251
На 3Д- в 18 седмица

# 50
  • Мнения: 2 577
зависи бебо как и на къде е надупено Simple Smile
С първото изобщо нямах идея. Така и не го видяха, ама тогава нямаше такава техника, родих 48 дни преди термина и бе изненада.
Този петък бях на консултация и в началото на 7-ми за пръв път на обикновен УЗ го разпознаха пола - момиче.  Да видим.....

# 51
  • Мнения: 748
на мен в 16 г.с. на обикновен ехограф.  Peace

# 52
  • Мнения: 656
На мен ми казаха в 15 г.с. на 3Д ехограф - момченце Grinning, ще видим скоро дали са познали Peace

# 53
  • Мнения: 418
На мен ми казаха в 4-тия месец,че е момче на обикновен ултразвук и след това го потвърдиха още двама лекари.Пък ще разберем скоро така ли е?

# 54
  • Мнения: 8 242
Когато бебчо реши да се покаже  Peace Че моя все се дупеше и така и не видяха със сигурност  Rolling Eyes
10 пъти ме гледаха и всеки път различно казваха - май момче.. 90% момиче.. почти сигурно момче.. Деня преди да родя ме гледаха пак - лекарят, който беше сигурен предния път, че е МЪЖ, каза - аааа мома ееее..
Последно преди да вляза в родилна зала каза докторката - мъж е!.. и мъж се роди  Joy

# 55
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Във Варна 4D има в Майчин дон. Там ми познаха пола на детето когато бях в 5 месец.

# 56
  • Мнения: 97
На мен ми казаха в 4мес. ,че е момиче на обикновен ултразвук  и  така беше сега е малкото съкровище на мама.

# 57
  • Мнения: 1 986
  При мен до 5-ия месец не искаше да се покаже Wink,на последната ми консултация доктора каза,че ще е момиче Grinning-но аз се опитвам да не се настройвам окончателно Cry,съдейки по много мои познати,на които в началото/а на някои и до последно/ са им казвали едно,а накрая....друго излизало WinkНякои мами направо са си изживели шок Shocked

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Emi az sum v 6estiq i o6te neznam, nadqvam sled 3 dni oba4e ve4e da sum naqsno Simple Smile

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 317
В 18-та седмица ми казаха, че ще е момче на обикновен ултразвук. 4D във Варна май имат Майчин дом и д-р Давидков, ако не се лъжа, но не съм сигурна. newsm78 Мами, които са ходили да кажат. Hug

# 60
  • Мнения: 1 382
Не бях влязла в 5-ти и ми казаха, че е момче

# 61
  • Мнения: 1 999
В 4 месец, когато бях на Фетална морфология.

# 62
  • София
  • Мнения: 272
Nie razbrahme pola na6eto momi4ence v na4aloto na 16 sedmica.Strahoten moment!

# 63
  • Мнения: 1 107
Лекарката видя топките му в петия месец, на обикновен ехограф  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 5 393
Различно е.При мен се видя в 17та г.с.При много случаи до последно не може да се определи пола.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 199
На мен ми го видяха в 4-ия месец. Гледаха го на 3D ехограф в Майчин Дом - Варна.  Иначе можеш да отидеш и при доц.Балев в клиника Темелков. Той също гледа на 3D и знам че е много добър.  Ако го гледаш на 3D (или 4D ехограф) пола се разпознава още някъде около 4-тия месец, ако обаче го гледаш на обикновен ехограф по-късно, може би чак към 6-тия - 7-мия.  Simple Smile

# 66
 При мен видяха че е момиче още във 21 седмица, а на приятелката ми първия път не видяха до последно , а втория и потвърдиха 4 пъти че е момче като първия път го видяха в 18 седмица  newsm78

# 67
  • Мнения: 2 152
Първата седмица от 5-ти месец - мисля 19-та беше ходих на 3Д и ми казаха, че е момче. От тогава до днес, все така се вижда - момче Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 216
Всичко си е много индивидуално и зависи единствено от положението на бебчето в корема ти .
На мен в четвърти месец докито ми каза, че сигурно ще е момиче... а в края на 5-ти каза, че най-вероятно ще е момче  newsm78. Вече добре се било виждало. Така че..няма гаранции  Thinking.

# 69
  • Мнения: 6 164
На сина ми, достойнството  Wink му го видяха още 13 г.с. на обикновен. Laughing

# 70
  • Мнения: 339
"Определиха" поля в 20 г.с., но до съвсем скоро не бяха сигурни Rolling Eyes
Страшно изнервящо-момче, момиче,момче, момиче #Crazy
Аз пък от първия ден си знаех, че ще е момче, ноооо ...ще видим на финала Thinking

# 71
  • Мнения: 31
И нас ни видяха още в 4-тия на триизмерен.

# 72
На мен ми го видя за пръв път доц. Балев в 17-та седмица в клиниката на проф. Темелков  Peace

# 73
  • Мнения: 5 103
На мене в 16та седмица ми го познаха.

Общи условия

Активация на акаунт