AVON X

  • 11 879
  • 301
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 908
Юнски каталог.(Webshots)
време е за нова тема:
Юлски каталог.

И нетната оферта към каталог 10 Нетна


каталог 10 - благодарности на jillyL

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 20:13 от Голяма Щука

# 1
  • Варна
  • Мнения: 779
Ако може да попитам от юлския каталог на снимка S2023697 този розовичкия лак за нокти как е името на нюанса му и колко струва, че не мога да разбера, малко е размазано  Blush

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ако може да попитам от юлския каталог на снимка S2023697 този розовичкия лак за нокти как е името на нюанса му и колко струва, че не мога да разбера, малко е размазано  Blush
Не ми се отварят снимките на каталога, но като го разглеждам в къщи, предполагам за кой лак питаш. Цвета е"Cotton Candy", а цената- 2 продукта от стр.64 до стр. 67 за 9,90 лв.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 5 908
Ако може да попитам от юлския каталог на снимка S2023697 този розовичкия лак за нокти как е името на нюанса му и колко струва, че не мога да разбера, малко е размазано  Blush
Не ми се отварят снимките на каталога, но като го разглеждам в къщи, предполагам за кой лак питаш. Цвета е"Cotton Candy", а цената- 2 продукта от стр.64 до стр. 67 за 9,90 лв.
Мамо Мери, прощавай за цитата, но да не подведем жената. Та в юлски каталог, ако говориш за лака най-горе в ляво действително е "Cotton Candy", но цената е 3,90 Peace

# 4
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Точно така, този лак е по изгоден в 09/втора поръчка, на 3,90 лв. Така че ако си решила поръчвай на втора, защо да даваш повечко пари??!!

# 5
  • Мнения: 2 697
Момичета, има един въпрос (всъщност два) към вас като далеч по-осведомени за продуктите от мен  Wink (забележете - майка ми се води представител на Ейвън Mr. Green, а аз се обръщам към вас за питане, ама какво да се прави - тя е по-малко информирана и от мен). Та ...със Селма си имаме общо любимо червило Heart Eyes



...Просто го обожавам това червило! Действително, няма никаква трайност, но ми харесва много как стои на устните, страхотно е, а и има много приятен аромат...доста време ми издържа, вече 1 г. ползвам едно. Радостното е, че както виждам, в новия каталог то е на цена 8,90. Имам два въпроса към вас - това червило появявало ли се е на по-ниска цена досега или смело да поръчвам? Другият ми въпрос е - иска ми се да си купя с различен цвят от сегашното ми - то е Glossy Rose. Иска ми се нещо по-ярко като цвят, розово-червено, по-наситено. Спрях се на Juicy Raspberry, но пък се чудя да не е прекалено ярко...Някой от вас виждал ли го е как стои, че в каталога цветовете са едни, а на устните - съвсем други...Много целувки от мен и bouquet

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ако може да попитам от юлския каталог на снимка S2023697 този розовичкия лак за нокти как е името на нюанса му и колко струва, че не мога да разбера, малко е размазано  Blush
Не ми се отварят снимките на каталога, но като го разглеждам в къщи, предполагам за кой лак питаш. Цвета е"Cotton Candy", а цената- 2 продукта от стр.64 до стр. 67 за 9,90 лв.
Мамо Мери, прощавай за цитата, но да не подведем жената. Та в юлски каталог, ако говориш за лака най-горе в ляво действително е "Cotton Candy", но цената е 3,90 Peace
Ааа, ясно. Аз нали не пускам втора поръчка, и като дойде новия каталог, напълно игнорирам стария Mr. Green.
Шехина, преди ги имаше червилата на 8,20 лв., но разликата не е голяма. А за цветовете-не съм ги виждала на живо, нека някой друг да каже.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Аз вече си харесах доста неща от новата нетна оферта  Grinning

# 8
  • Мнения: 282
Извинявам се за лошото качество на снимките, но много бързах вчера! Embarassed

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 908
Извинявам се за лошото качество на снимките, но много бързах вчера! Embarassed
не се притеснявай, аз по-добри не бих могла и да направя Wink, бъди сигурна, че много хора са ти благодарни Hug

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 908
както каза мама Мери, цената сега е добра. По-добра беше единствено когато излязоха за първи път - 2 на цената на 1.
Шехина, едва ли някой е виждал всички цветове, а пък и съвет е почти невъзможно да ти дам, тъй като не зная какъв е тена на лицето ти и кой нюанс на червено би ти подхождал, а и какъв ти харесваш Thinking. Свързано и е със стила на обличане ..... абе въобще си ни поставила "мисията невъзможна". А защо казваш, че е нетрайно newsm78, аз бях останала с впечатление че е най-трайното червило на Ейвън и сега се бях засилила да си поръчвам 2 Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 616
Моля ви да ми кажете датите за втора на 9 кампания че с този отпускарси сезон нещо ги обърках .

# 12
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Моля ви да ми кажете датите за втора на 9 кампания че с този отпускарси сезон нещо ги обърках .

[/i]Ами за всяка зона е различно. Ако има мами от Силистра да пишат те, иначе влез в Интернет, ако си регистрирана като представител и си ги виж там датите.[/i]

# 13
  • Мнения: 616
Благодаря ,но несъм се регистрирала в интернет ще се наложи да отида до офиса. Sick

# 14
  • Мнения: 2 697
както каза мама Мери, цената сега е добра. По-добра беше единствено когато излязоха за първи път - 2 на цената на 1.
Шехина, едва ли някой е виждал всички цветове, а пък и съвет е почти невъзможно да ти дам, тъй като не зная какъв е тена на лицето ти и кой нюанс на червено би ти подхождал, а и какъв ти харесваш Thinking. Свързано и е със стила на обличане ..... абе въобще си ни поставила "мисията невъзможна". А защо казваш, че е нетрайно newsm78, аз бях останала с впечатление че е най-трайното червило на Ейвън и сега се бях засилила да си поръчвам 2 Rolling Eyes

Привет, Яна (2 в 1)Hug
Хм, то така е като пиша посред нощ, задавам умни въпросчета Wink...Иначе по принцип тенът ми е светъл...както и да е, ще си поръчам Juicy Raspberry, ще го видим какво е на живо Laughing
А за трайността - ми не е трайно, поне според мен...Рекламирано е, че се освобождава постепенно и се обновява, но...моите впечатления са други. Купувала съм си дълготрайно на Ейвън, сега не се сещам как му беше името, стикче в издължена синя опаковка - просто няма място за сравнение...С дълготрайното дори след като пия или хапвам нещо си остава по устните задоволително количество Simple Smile При Shine Supreme няма такива екстри, недай си боже да пия нещо, вече го няма. Но е обяснимо - дълготрайните са по-сухи като консистенция, вероятно затова и се задържат и попиват по-добре в устните. Виж, възможно е на други да им харесва като трайност това червило - може би зависи какво разбират под трайност Simple Smile
Ах, да не забравя - мама Мери, благодаря и на теб за отговора Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт