Как ходите до WC и къпете ли се, когато сте сами с бебето?

  • 3 463
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 404
Ако толкова се шашкаш-слагаш го в кошницата за кола-и си го мъкнеш с тебе.
Ето това правя аз, седи пред вратата на тоалетната или на банята и ме гледа от кошницата. Като съм в банята и е по-интересно, но в тоалетната понякога се налага да и пея или да я закачам нещо, за да стои кротко.

# 46
  • Мнения: 5 391
И се къпя, и чистя, правя всичко необходимо, а ако заплаче докато съм в банята или тоалетната...ами успокоявам го като изляза.

# 47
  • Мнения: 4 621
Обикновено идва и ме гледа на вратата независимо какво правя Embarassed

# 48
  • Мнения: 346
за къпането гледам да я приспя и тогава се къпя ,но пак оставям вратите отворени.за smile3550 [може и будна да е но пак оставям отворени вратите

# 49
  • Мнения: 600
не виждам колко е голямо бебето ти, но казвам как бях аз - първите 2 седмици - шок и ужас. тъкмо вляза в тоалетна, тя почва да реве, аз бързам да изляза. после разбрах, че от рев нищо не й става. така с тоалетната. къпане - само, когато спи. в момента просто я слагам в леглото. а се къпя най-вече вечер след като си легне, защото иначе ме е страх да не се заклещи в решетките, че често се случва. но да те успокоя - в началото ми се случваше и по три дни да не вляза в банята Embarassed от стрес, че ще ревне.

# 50
  • Мнения: 135
Преди да проходи - набързо или докато спи.. Това за тоалетната, а за банята - вечер като се прибере тати от работа... Сеага тоалетната е на широко отворена ерата  Embarassed - хем се изучава сега, ама е кофти, когато има някой друг у дома и тя ми бутне вратата да се гледаме..  Rolling Eyes Къпането пак е докато спи или докато е с тати.. Абе, щурава работа, ама..  Wink

# 51
  • Мнения: 2 672
напоследък малкият ми прави компания в тоалетната  Crazy- до вратата стои, но е отворена / иначе реве/. Добре ,че не се е случвало да ходя по голяма нужда, че голям купон ще стане Rolling Eyes
За къпането - като заспи следобяд и влизам в банята.

# 52
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Къпя се и домакинствам когато спи, а когато ходя до тоалетна го оставям в кошарата /тя е дълбока и няма как да прескочи

# 53
  • София, център
  • Мнения: 3 455
За до тоалетната не се притеснявам, защото е на бързо и мога да я оставя, а когато вземам душ, тя е в проходилката и наднича от вратата, много й е забавно, защото аз й се крия и й се показвам иззад пердето и тя се забавлява страхотно!

# 54
  • Мнения: 498
слагам я в кошарата за малко с играчки Hug

# 55
  • Мнения: 2 672
 ooooh! ох, ами моя дивчо  пищи като заклан ,ако е в кошарата  ooooh! все едно си му затиснал пръста на вратата Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 1 428
Ние най-редовно си пишкаме и се къпем заедно.В противен случай голям рев и блъскане по вратата настава. Whistling

# 57
  • Мнения: 80
WC-то набързо, колкото позволява, зависи Simple Smile
Малката нужда - ами компания сме си, той в столчето, аз широко отворила вратата. В този ред на мисли може да се каже, че се къпем заедно (когато не спи, а това в последно време е все по-малко)Simple Smile

# 58
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Като беше бебе се къпех като заспи. После започнах да я оставям в кошарата с играчките й, но гледах да съм много бърза, а от известно време като се къпя е с мен в банята и гледа - много й е интересно. А за ходенето до тоалетна - откакто проходи е плътно с мен в тоалетната, даже по едно време искаше да ми сяда в скута, докато съм на тоалетната  ooooh! Whistling

# 59
  • Мнения: 595
ей каква хубава тема
много неща са ви дошли на акъла ама неволята учи
аз за сега успявам ако спи да метна един душ или да акам
ама един път..........
не ми се разправя
тъкмо заспа и влизам да се къпя
и си сапунисвам главата и реееееееееееееееев
ми сега
захласва се не е шега работа
не може да чака
ми със сапунката, по хавлийката и беж до кошарата
говорих му, обяснявах му че не мога да го гушкам ама не
тва дете си иска и толкоз
ми вдигнах го, измокрих го и като се успокои го преоблякох
ама на мен ми беше толкоз терсене
ужас
тъкмо ми беше дошло и кръв се лее на потоци
после голямо чистене падна а хавлийката направо си я метнах на боклука
след това преживяване забравих за къпането ако няма някой да го гледа
а до 00 ако е буден и крив и не мога да стискам - бутаом го в количката и до вратата на тоалетната и му говоря или му дрънкам с някоя дрънкалка
майтапи
никога не съм очаквала такива приключения Joy

Общи условия

Активация на акаунт