Кога и как проходиха мъниците ви?

  • 2 131
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 758
Ще оповергая тази теория. Дияна ползваше проходилка, обаче проходи на 15месечна възраст.

# 16
  • Мнения: 8 505
Гласувах сама на 9-10м.
Слагала съм я в проходилка,но за много кратко,махнах я когато навърши 8м.Започна да прави по няколко крачки (това не броя за прохождане) на 9м,а проходи на 10 и малко-тогава вече можеше да спира на място,да се обръща,т.е. вече владееше ходенето.

# 17
  • Мнения: 364
последната възможност-никога не е ползвала проходилка, стабилно проходи малко след 14тия месец...

# 18
  • Мнения: 318
Няма такова нещо. И двамата ми племенника ползваха проходилка, Единия проходи на 11м, адругия след годинка.
Моето детенцеоще преди да навърши 6м си шзправяше за секунди по решетката на кошарата.
Тръгна и много рано, преди да навърши 9м. Беше много подвижен, макар и пълничък. Мисля, че зависи от самото дете, а и от наследственост.

# 19
  • Мнения: 1 800
С проходилка - на 1 година.

# 20
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ползвапме проходилка. Руми проходи стабилно сама на 13 мес.

# 21
  • Мнения: 3 334
Ще оповергая тази теория. Дияна ползваше проходилка, обаче проходи на 15месечна възраст.
и аз съм съгласна,че проходилката не е буфер за прохождане,въпреки,че Хриси проходи на 10м. при ползване на проходилка.Нейно наборче обаче,също с проходилка,проходи на 1г.2м.

# 22
  • Мнения: 6 472
И с двете деца практически не съм ползвала проходилка Grinning Имах, но съм ги слагала за по 15 минути примерно 10-15 пъти. Голямата проходи на 10.5 месеца, малката вчера Whistling

# 23
  • Мнения: 4 668
Аз под прохождане разбирам наистина да ходи стабилно , а не да направи няколко крачки и да падне , така че синът ми проходи  в деня в който стана на 1 год.и 2 месеца   Laughing , съвсем сам , никога не е слаган в проходилка и е много стабилен като ходи Hug - обръща се , спира , пак тръгва ...
защото съм виждала дечица , които майките им ги влачат за ръчичките , те си влачат краката , а майката казва - " О , ние проходихме на 9 месеца ... Shocked "

# 24
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не мисля, че ползването на проходилка води до по-ранното прохождане. Просто дава на детето повече мобилност. Разбира се, когато е в нея, то трябва да е под наблюдение и трябва да се обезопаси теренът.
Тити ползваше проходилка от 8 месечна възраст; проходи на 11. Навън я водехме с раничка за прохождане. Един ден дойде на гости моя приятелка с 5-годишната си дъщеря. Момиченцето си игра с Тити, а приятелката ми я учеше да ходи, като я държи за двете ръчички. Тити явно вразбра, че може да ходи и сама и вечерта в къщи вече го правеше.
Подарихме проходилката на един татко от този форум  Joy

# 25
  • Мнения: 1 446
Без проходилка на 1г. и 1 седмица.

# 26
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
ползвахме проходилката до 1 година,проходи на 1г.2м.

# 27
  • Мнения: 9 903

защото съм виждала дечица , които майките им ги влачат за ръчичките , те си влачат краката , а майката казва - " О , ние проходихме на 9 месеца ... Shocked "

аха....и аз много се замислям за акселерацията...  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 46 509
Проходи на 1 г. 2 месеца и 2 седмици.
Слагана е в проходилка 2 пъти на 9 месеца, но нещо не ми хареса и я разкарах, затова гласувах БЕЗ.
Колкото по-късно проходи, толкова по-добре Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 607
Проходи сам, на 1г и 2мес. Бях го слагала в проходилка, но за да имам малко време да сготвя или да изгладя, защото все в ръцете ми беше.
Но иначе не мисля, че проходилката му помогна.

Под проходи разбирам наистина самостоятелно, горе-долу стабилно, а не да го държа за ръцете. Peace

Общи условия

Активация на акаунт