Пътуване до морето с влак и две деца?

  • 726
  • 5
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
 На 2- ри тръгваме с майка ми и Алекс и племенницата на море. Но няма с какво друго да идем освен с влак. Имаме билети, но ми е малко притеснено. Сега юни като ходихме с Алекс бяхме с колата, но сега и Веско и татко нямат възможност да ни закарат. Та билетите са купени и твърдо ще пътуваме. През ноща ще е, мисля, че децата ще спят, но им е за пръв път на влак и за пръв път през ноща- незнам как ще реагират...
Та има ли такива смелчаци като нас? С две деца на 2 и 3 годинки да се качат на нощтния влак и да ходят на морето? Как беше?

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 14:47 от Иренка

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Нямам такъв опит, но според мен това е най-удачният вариант, след като не можете с кола да пътувате. Изморете ги хубаво децата преди това, та да могат да спинкат!

# 2
  • Мнения: 786
Не се безпокой - ще мине като по вода Laughing
Ние сме пътували така, но не с нощен влак, не пишеш от къде ще пътувате, но щом тръгвате през нощта, предполагам от София.
Децата, особено толкова малки, заспиват почти веднага, след като тръгне влака. А и щом имате запазени места и за тях, няма да има проблеми.
Приятно изкарване желаем Peace

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Не се безпокой - ще мине като по вода Laughing
Ние сме пътували така, но не с нощен влак, не пишеш от къде ще пътувате, но щом тръгвате през нощта, предполагам от София.
Децата, особено толкова малки, заспиват почти веднага, след като тръгне влака. А и щом имате запазени места и за тях, няма да има проблеми.
Приятно изкарване желаем Peace

Тръгваме от София, да. И за тях също има запазени места, да.

Мерси за пожеланието, дано нямаме проблеми.

# 4
  • София
  • Мнения: 676
Ние сме пътували така преди години, децата бяха на 2 и на 4. Ами да ти кажа за тях пътя беше най-лесен - спаха си през цялото време. Освен това се бяха разположили на по две седалки, защото когато се качихме нямаше други хора в купето, а после никой не пожела да ги вдигне, а и аз не се "натисках" да го правя... Не се притеснявай!

# 5
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз ще пътувам с влак в петък, ама се чудя къде пътува детската количка? newsm78 Ако може някой да ми каже ще съм му много благодарна! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт