пак за менструацията-СПЕШНО

  • 686
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
извинявайте че пак ви занимавам с този въпрос,но нямам време да търся.днес ми дойде,а в среда заминаваме на  почивка на море.мога ли по някакъв начин да го накарам да свърши по бързо?някъде бях чела за вит.С но не съм сигурна.по принцип нямам обилно кървене но не мога да нося тампони

страшно,ама страшно ще съм ви благодарна.    bouquet

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 17:44 от ^PaPi^

# 1
  • Мнения: 5 370
извинявайте че пак ви занимавам с този въпрос,но нямам време да търся.днес ми дойде,а в среда заминаваме на  почивка на море.мога ли по някакъв начин да го накарам да свърши по бързо?някъде бях чела за вит.С но не съм сигурна.по принцип нямам обилно кървене но не мога да нося тампони

страшно,ама страшно ще съм ви благодарна.    bouquet
Мисля, че с лекарството, което съм посочила в темата на Иренка, е възможно, но все пак попитай гинеколога си.

# 2
  • Мнения: 2 672
имаше подобна тема, там препоръчваха хормонални таблети, но след консултация с гинеколог.
Иначе вит.С не помага при мен. Ама пих по 4 бр., незнам колко трябва newsm78

# 3
  • Мнения: 521
ох нито имам време,нито желание да ходя.няма ли нещо по безвредно

# 4
  • Варна
  • Мнения: 779
А колко време си на море? До сряда критичните дни ще са преминали, така че не можеш ли да го караш на тампони? Но хормонални таблетки без консултация с гинеколог определено не пий!  Naughty

# 5
  • Мнения: 6 155
Вземи си вит. С и пробвай /големи дози/. На някои им действа, на други - не, но поне е безвредно.
Миналата година ме хвана на морето, набутах се с 15лв. за вит.С и нищо не стана.  Confused

# 6
  • Мнения: 139
Чак пък да е спешно - до срЯда имаш време!После минаваш на тампони! Tired

# 7
  • Мнения: 521
по колко вит С се пиеше на ден?

# 8
  • София
  • Мнения: 3 390
О-о, аз съм за тази тема- заминавам утре за 10 дни, от които 5 менстуирам, ама на мен са ми забранени хормонални  #2gunfire

# 9
  • Мнения: 765
Аз знам как да направя така , че въобще да не ми дойде , след като ми свърши опаковката противозачатъчни хапчета веднага започвам нова , без да правя пауза и така мога да го отлагам до 3 месеца . Не знам при свършен факт как се процедира , но с витамин С съм пробвала и не е имало ефект .

Общи условия

Активация на акаунт