за хлебарките

  • 1 661
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 284
помагайте вчера видях две в стаята където спиме с бебо  smile3511 smile3514направо полудях с какво да напръскам, мога ли да сложа от къщичките или има един бял прах да наръся малко незнам кое е по безвредно за бебето вие какво правите в такива ситуации помагайте майчета

# 1
  • Мнения: 1 564
Аз от аптеката съм взимала една пудра-казва се "Халек".Тя става за мравки,хлебарки и др. гадинки.

# 2
  • Мнения: 1 284
дали мога да сложа в стаята на бебо

# 3
  • Мнения: 1 081
Слагай смело кубчета, то детето ти е малко и още не пълзи, за да ги яде. За по-добра профилактика и за да измрат гадините напълно изведи детето навън за няколко часа и напръскай с Райд навсякъде, като оставиш добре да се проветри. Ако много те притеснява пръскането и има къде да заведеш детето за една вечер, не му мисли. По-добре, отколкото да ти полазят по детето. Бррррр #2gunfire Успех!   bouquet

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Халек е много силна отрова. Пробвай с Глобол- паста, ефикасна е.

# 5
  • Мнения: 781
Преди година викахме две дами от ХЕИ, напръскаха почти навсякъде и до сега една не съм видяла от тогава, но имаше много измрели тогава.

# 6
  • Мнения: 2 000
За хлебарките слагаме от кутийките на Райд и едни картончета с отрова. Обаче от време на време пак виждам по някоя гадина.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз използвам "къщичките" на Райд- действат безотказно!

# 8
  • Мнения: 888
Що бе хора?? Такива мили животинчета....  Laughing

# 9
  • Мнения: 131
Има едни кутийки с храна за хлебарки / отровна естествено / - помага. А съм чувала също, че някои слагат кестени тук там из стаите и помагало, ама незнам. В къщи хлебарки няма  Mr. Green, ама има едни много по-големи и ужасни чудовища, които изяждат всичките насекоми наоколо, ама за тях ще пусна отделна тема  Sad

# 10
  • Мнения: 1 028
И ние сме с малко дете и аз ходих до ХЕИ да търся нещо,което да е безвредно за детето,човека ми гарантираше,че няма да има проблеми и ми даде "Фендона" струва 2.80лв и е на BASF,нито мирише нито други нежелани ефекти,страхотен е,и е универсален-разредено в 1 литър вода е за хлебарки,във 3 за мухи и комари,а в 6 литра за бълхи,аз по принцип за бълхи пръсках/за хлебарките съм сложила къщички и се загубиха,пу-пу да не чуе дявола/няма ги,а и намирах 2-3 пъти на земята умрели жътварки/май туй се казваха едни черни мязат на хлебарките малко/,което показва,че пръскането е дало резултат не само на бълхите.Много съм доволна от туй чудо.

# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
И в нас е някакво нашествие. Миналата седмица им поднових "угощението" с Халека, но сега нещо не действа. Чувала съм, че е хубаво да им се сменява отровата, ама не знам каква друга да взема. Не искам да е спрей, заради детето и кучето. Кажете някаква отрова, която да мори безотказно хлебарките и в същото време да опазя домочадието, pls!

# 12
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342

Как точно се действа с това, защото го видях в една аптека, ама вече не знам на какво да вярвам.

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Глобол или китайските тебешири.

# 14
  • Мнения: 5 475
И ние сме с малко дете и аз ходих до ХЕИ да търся нещо,което да е безвредно за детето,човека ми гарантираше,че няма да има проблеми и ми даде "Фендона" струва 2.80лв и е на BASF,нито мирише нито други нежелани ефекти,страхотен е,и е универсален-разредено в 1 литър вода е за хлебарки,във 3 за мухи и комари,а в 6 литра за бълхи,аз по принцип за бълхи пръсках/за хлебарките съм сложила къщички и се загубиха,пу-пу да не чуе дявола/няма ги,а и намирах 2-3 пъти на земята умрели жътварки/май туй се казваха едни черни мязат на хлебарките малко/,което показва,че пръскането е дало резултат не само на бълхите.Много съм доволна от туй чудо.

И аз съм доволна от него!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт