Отговори
# 75
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Като се запознавахме ми се представи с фамилията си ShockedДетско-учителска му работа.
Ох, познато ми е - бившата ми свекърва така ми се представи - Начева #Crazy...за 10 години така и не разбрах как да се обръщам към нея ooooh!....и тя беше учителка Mr. Green.

# 76
  • Мнения: 1 937
Едно пиле с ориз си спомням, страхотно беше...
Карахме ски и прибирайки се, тя стоеше на терасата да види,
с кой аджиба, ще слезе сина й от колата...
Загубих се в един многооо дълъг коридор, коли-то ме ухапа,
а докато вечеряхме бях сигурна, че ме тества, дали мога да боравя с вилица и нож
(пък то пилето, нали се яде с ръце, ама айде де!)...

# 77
  • Мнения: 4 621
Впечатленията от първата ми среща със свекъра и свекървата са много добри Heart Eyes
Бях поканена на РД на свекър ми. Посрещнаха ме с усмивка, прекрасни гозби и много добро отношение Grinning

# 78
  • Мнения: 143
Първо да кажа, мойта приятелка като се запозна за първи път със свекъра и свекървтата като подала ръка да се запознаят и се хлъзнала на килима, паднала и си вирнала краката, голяма смяххххх значи, милата.  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy Joy Joy hahaha Joy

А пък аз...беше ме много срам да се запозная с техните и един ден отивам у тях и го питам предварително дали техните са там, а той ми вика, че ги няма, но... те бяха там и обядваха, струпаха ми 50 чини от пред, яж от отва, вземи си от онова. И тогава мъжа ми /приятел/, започна да се облича пред всички, умрях от срам.

# 79
  • Мнения: 5 103
Хм ми мъжо ме заведе да ме покаже и това беше не повече от 5 мин, бях слушала доста за нея и не ми трябваше много време за да я разбера що за човек е.

# 80
  • Мнения: 766
И двамата бяха много притеснени. Много се стараехме всички. Пълнеха ми чинията и ми доливаха ракия в чашата. Нищо конкретно не помня, от притеснение наговориха куп смешни неща, защото много искаха да ми се харесат (тогаз още не знаеха какво ще им се тръсне на главата  Mr. Green). О, да, наизвадиха всички детски албуми на мъжа ми (барабар с млечните му зъби, сложени и съхранени в торбичка  Sick), разказаха цялото му детство в пикантни подробности, въпреки опитите му да ги спре.  hahaha

И при нас беше така  Laughing , само без зъбите  Sick/направо ме шокира това/

# 81
  • The wild, wild west
  • Мнения: 144
Отидохме им на гости заедно с мъжа ми (тогава гаджета). След 13 часа път с кола от Филаделфия до Чикаго, пристигаме най-после, вратата се отваря, майка му прегръдки и целувки за него. След това аз се изправям срещу нея и преди да мога каквото и да кажа, тя се обръща към мъжа ми:
"Ау, тя много хубава!" И следва: "Браво Ваньо!!!"

След това всички избухнахме в смях, защотото, то ясно, че съм на оглед, ама чак път от вратата.  ooooh! Добре, че отзивът все пак беше положителен.  hahaha

# 82
  • Мнения: 1 393
Мъжа ми живя година и половина в нас и след това ме запозна с техните.Не ме поканиха на обед,нито на вечеря.Просто отидохме да им съобщим,че ще се жениме.Нито ни се зарадваха,нито ги изненадахме.И до днес са такива отношенията ни НИКАКВИ  Wink

# 83
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
и двата пъти добре мина, после да ми е яко дупето, хехехе, ама не се давам, пе4еля полека битките! дай боже да е винаги така!

Общи условия

Активация на акаунт