Снимки от сватбата на Памела

  • 1 938
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 202
Ами то вече колко пъти се жени ? newsm78А и така "тоалета"и излиза без пари. Joy Joy

# 16
  • Sf
  • Мнения: 808
Абе вие къде , аджеба, я виждате тая Памела????
На мене ми излиза история някаква как Лора Караджова блъснала човек и не се знаело ще оживее ли. Shocked
Аз прочетох, че Лора бРъснала човек  Joy
Памела си пада по лошите момчета явно Simple Smile Радвам се на всякакви сватби и сватбени поводи Simple Smile Със сигурност на Памелината сватба обаче не е имало тъпани и зурли... И дървета да скриват гледкатаааа...  Joy

Въпросът ми е къде, аджеба, са й лепели 5-левките и 10-левките...  newsm78

# 17
  • Мнения: 765
мода?!странна?!първо няма такава мода и второ това е памела..очакваш да танцува с пиле около маса ли?
П.П. освен тва темата ти май е за "зездни компромати"...
Нищо не очаква момичето , а Памела само е загубила като не е танцувала с пиле , аз на мойта сватба ще разкърша снага по гащи с тава на ръце и ще си пусна снимките в нета всички да ме видят и да ми се радват  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 577
Бре тяло бре.

# 19
  • Мнения: 6 155
Тоя какъв шкембак има  ooooh!  Sick

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хората имат плочки по коремите, пък той си има вана наобратно

# 21
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
След всичките пластични операции нещо гърдите и имат вдлъбнати, ето:
http://www.7sport.net/7sport/style/index.htm

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
След всичките пластични операции нещо гърдите и имат вдлъбнати, ето:
http://www.7sport.net/7sport/style/index.htm

Ами ти сама си си отговорила - "всичките пластични операции". Силиконовиците си изглеждат така. Това са папарашки снимки, не са я нагласили, намазали, осветили и се виждат нещата такива, каквито са.
Смятам, че на Памито много ще й отива да танцува с печено пиле.  Party

# 23
  • Мнения: 677
да да да!и гюбеци да мета..айде на памелааааааааааааа!

# 24
  • Мнения: 2 672
еми така я кефи, така го прави Whistling

# 25
  • Мнения: 677
така я..и мени мъ кефи..отдавна..с мноо неща!ама подозирам че сме поне милиард тея дет са кефат на пам..ама повечето немат регистрациа тук,та за тва аз се наемам да я защитавам вече!а сте я нападнали-ше се разпраяте с мен..буякаша!риспект..

# 26
  • Мнения: 588
Ама тая Памела  още ли е жива аз много отдавна не сам чувала нищо за нея. А иначе ама че шантава сватба newsm78 но след като на нея и харесва по този начин, защо не Crazy

Общи условия

Активация на акаунт