Репресии срещу старите кучета!

  • 4 839
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 522
Моя телефон е друга Нокия, но прави абсолютно същия проблем.
Изключи го, и извади батерията.После пак ги постави.Оправя се!

# 16
  • Мнения: 9 894
темите, пускани през нощта или рано сутрин, бързо биват изместени на втора, че и на трета страница.
Хората, още щом се събудят, бързат да попитат за име на нероден Петко или за ужасни стрии, затуй.
Пък и това ми мирише на репресия срещу модераторите по-точно.
Аз лично се притеснявам дори с едно  Peace да  подкрепя модератор, камо ли съвет да му дам  Mr. Green веднъж вече ме обвиниха, че си пия бирата с шефове Mr. Green

# 17
  • Мнения: 793
Няма пък, ще си седя обидена Crossing Arms

Хайде, по една бира ще черпя, не се сърди  beer2 cheers  Тъкмо ще ходят на Никол с кебапчетата

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Темата си ми беше пусната в пиков час и то в Клю-то....
Ама ето виж и тук...само Бу си говори с мен.

И аз ще се фръцна!  Crossing Arms

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Моя телефон е друга Нокия, но прави абсолютно същия проблем.
Изключи го, и извади батерията.После пак ги постави.Оправя се!
Не се оправи - пробвах и това, и да го върна към фабрични настройки. 5 дена си седя така, все едно има бучнато хендсфри, а вчера следобяд сам се оправи - нямам идея как и защо, вече се бях отказала и щях да го нося на ремонт. Даже последните два разговора по невнимание и по новосъздаден навик проведох по високоговорител, преди да се усетя, че се е оправил.

Тити, ми теб те знаем, ко се прайш? Сега ще ме караш да ти раздухвам историите и отношенията с модераторите ли?  Mr. Green

Бирата приемам.

# 20
  • Мнения: 46 437
Не бяха кебапчета, бири, бири  bowuu

... репресирани сме....това си е!

Реза, ти го дайва малко по-така, скоро си говорих с една майка, която ми каза, че изпитва голям страх от теб  Mr. Green и не смее да пише нищо, където си писала ти, независимо дали е на твоето мнение или против него  Laughing не можела да обясни от къде идва този страх   33uu

А за функцията "Информирай модератор", ще разбера ли на кой точно съм го пратила  newsm78

# 21
  • Мнения: 7 186
Другия път сложи заглавие Практикувате ли анален секс /за примамка/. Пък вътре си пиши за тела. Щат не щат всички ще отворят и ще прочетат. Flutter

# 22
  • Мнения: 667
Бу, ти последно Голяма щука ли си или Старо куче?
Тази тема нямаше ли друго заглавие?
Гледам аз тука някакви репресирани кучета - викам да не би и кучетата живи да са почнали да ги дерат, а то става дума за телефон, който на всичкото отгоре се е оправил.
Няма пък, ще си седя обидена
Леле, при толкова бира. КИфтетата ли липсват?

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786

А за функцията "Информирай модератор", ще разбера ли на кой точно съм го пратила  newsm78

Не. В момента се информира цялото модераторско братство, т.к. поради отпускарски сезон всички имат права навсякъде. А по принцип - информираш само модераторите на определения форум (всички, не определен), за форумите без модератор - т.е. където всички са модератори - информираш всички.

Сейф, Щука съм, но поради отдавнашния ми престой във форума и най-вече броя мнения съм в графа 'стари кучета'. Имаше друго име... явно не печелившо. Затова изревах със страшен глас, да изразя покрусата си от отношението към старите!

Кебапчета няма... Никол си призна, че само бира дава, явно е изяла кебапчетата сама и сега я е срам да си каже.

# 24
  • Мнения: 13 512
Много съм покъртена. Много.
Не ми се виждаш много стара, ама за покъртена-направо изкъртена изглеждаш! Страшно е да разчиташ на някого за помош,а той да те  игнорира- а тук става въпрос за цял форум....как пък не се намери  някой една снимчица барем да ти пусне!Пфуууууууу

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Кебапчета няма... Никол си призна, че само бира дава, явно е изяла кебапчетата сама и сега я е срам да си каже.

Да бе, сама...в този форум никой, никога не прави нищо сам....

# 26
  • Мнения: 46 437
... Кебапчета няма... Никол си призна, че само бира дава, явно е изяла кебапчетата сама и сега я е срам да си каже.

Не аз, София ги изяде  Crossing Arms

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Другия път сложи заглавие Практикувате ли анален секс /за примамка/. Пък вътре си пиши за тела. Щат не щат всички ще отворят и ще прочетат. Flutter
Да бе! Тогава пък Мамица ще те награби за подвеждащо заглавие

# 28
  • Мнения: 3 091
Божке! Поради зачестилите теми за и против кученцата - реших тази да не я чета, защото се разстройвам ooooh! Whistling

Бу! Честито ти самопоправен телифон!  bouquet

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Честито ти самопоправен телифон!

Ето! От най-неочаквани места ме репресират! Дори хора, с които уж другаруваме!
Ти, драга ми ламьо, намекваш нещо за пловдивския ми произход ли?  Close

Общи условия

Активация на акаунт