Морски летни дни - с бебешорски новини 31.07-06.08

  • 9 193
  • 207
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 092
Срам голям, че по това време още няма темичка Laughing
Хайде, да ви пожелая всичко най-най-най, само хубави неща да ви се случват и по-малко проблеми и негативни емоции Hug
Аз, въпреки че не се включвам, ви навестявам чат пат и стискам палци всяка една от вас  Simple Smile
Весела седмица и много прегръдки от мен.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Здравейте сладуранки! Как карате лятото? Аз не съм писала скоро, но бях в отпуска и после няколко дни ми стопиха лагерите от работа  Crazy Иначе съм почерняла като негърче и леко напълняла от шведските маси  Blush
На всичкото отгоре карам един от най-ужасните ПМС в живота ми и не мога място да си намеря, а и вече четвърти ден не ще да цъфне гадината  Crossing Arms

Пожелавам на всички слънчева и усмихната седмица  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 3 561
Страхотна заглавие на темичка. Радвам се, че пак си тук Stef. Хайде тази седмица чакаме хубави новинки от доста хора  Simple Smile

# 3
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
дано да се похваля и аз тази седмица
стискайте ми палци

# 4
  • Мнения: 249
И аз искрено се надявам на добра новина, но само времето ще покаже, т.е. краят на тази седмица. Успех на всички чакащи!!!

# 5
  • Мнения: 9 092
Радвам се, че пак си тук Stef.

Ами аз само до обяд съм тука Embarassed
Заминавам си пак днес, тука в Пловдив нЕма живот Laughing

# 6
  • Мнения: 515
hristina_k стискам ти палци също така и на всички които продължават да НЕчакат newsm17 newsm17

До вчера сутринта и аз бях от тях но за съжеление гадната лелка се появи #2gunfire #2gunfire #2gunfire newsm45  незнам момичета гледам да не се разстройвам ама нестава всеки ми повтаря не го мисли толкоз ама как да стане този номер незнам как е възможно да спреш да мислиш за най голямото се желание незнам вече шести месец и нищо................С мъжо бебеправим през ден вече втори месец и пак нищо............................Незнам съжелявам че започвам така седмицата и дано не съм ви развалила настроението но нещо ми е кофти  Tired

Искренно се надявам да има добри новини от НЕчакащите това винаги ми действа добре Wink Hug

# 7
  • Мнения: 2 120
Много хубаво заглавие, Стеф.
Не се отчайвайте момичета и весела седмичка. Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Стеф, както винаги ме разбиваш с котките си  Crazy Тази се очертава от фаворитките ми  Laughing  Joy

# 9
  • Мнения: 515
fraUlika и narnia   fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 10
  • Мнения: 200
Добро утро милички!  wavey
Много хубава седмичка изпълнена с бебешки новини ви желая!  newsm51
Стискам палци  newsm17 на всички които нечакат, между които съм и аз, да видим тъй желаните  EFP !
На всички които са на моренцето весело изкарване   grinning039  и да се изкъпете по веднъж и за мен, че аз чак края на август ще видя любимото ми моренце и то само за 4 дни  Sad .
Хеленка съжалявам мила  spoko . Разбира се, че не можеш да спреш да мислиш за нещо което толкова искаш, аз самата доста мисля за това, но просто недей да се отчайваш, другия месец дано да е вашия месец  Hug    bouquet .  Благодаря ти за  fingerscrossed .   smile3525

# 11
Здравейте, момичета...аз откакто миналия месец преживях поредния отрицателен тест, отново съм на вълна бебеправевне. Вчера тестът за овулация показа две черти, така че ще се трудим няколко дни, пък дано стане този път. Пробемът е, че моят мъж и все на път и трудно се уцелваме в "подходящите" дни, но тази седмица е тук, така че стискайте палци...Междудругото да ви попитам, след като тестът за овулация е положителен, колко дни трябва да работим и всеки ден ли да го правим...
Успех на всички и дано да има много положителни новини тази седмица Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
здравейте момичета
разписвам се и аз в седмичната тема защото и аз съм от чакащите:)
Успех на всички!

# 13
  • Мнения: 264
Страхотно заглавие Стеф  bouquet
С нетърпение чакам да минат тези две седмици и да тръгвам на море,че вече догуша ми дойде от работа Whistling.На всички пожелавам само хубави неща  през седмицата никакви лелки и само положителни тесчета и емоции Hug
Helenapeeva, не се отчайвай мила  Simple Smile.Горе главата и гледай напред,знам че е много трудно,но спокойствието е пътя към успеха  bouquet.
Лек и успешен ден на всички Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 3 561
helenapeeva една голяма  Hug от мен

# 15
  • Мнения: 218
Здравейте и от мен, приятна седмица ви желая на всички!  smile3525

# 16
  • Мнения: 9 092
Радвам се, че ви харесва заглавието Embarassed
И благодаря на Светли за котешкия комплимент Embarassed

Дидерони, това е за теб:
Този тест реагира на сравнителен принцип нарастването на LH и установяване на "максимум", като по този начин предсказва настъпването на овулация в период 24-48 часа след установяването на "максимума".

Така че в близките 2 дни се потрудете Simple Smile Че и малко след това Wink

# 17
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Здравейте и от мен,  smile3525 smile3525 smile3525 дано това да  е наистина една седмица изпълнена с бебешорски новини.........
Все не ми остава временце, по-обстойно да ви пиша, само поглеждам от работата и бягам. Blush направо си е за срам............
При мен нещата сега са в изчакване,  да видим дали пък бебо не иска да ни посети.
Най-рано чакам лелята в неделя  ooooh!
От няколко дни имам много странни болки,ниско в малкия таз и адски приличат на ПМС само дето до сега нищо няма, а обикновено до няколко часа след появата съм посетена от М.
Вчера гепих колелото и върти до работата, newsm39 ама минавам през една малка павирана уличка и след това явно от друсането като ме подхванаха едни като контракции и болест ниско долу.............. а аз ден преди това си след такава атака си мислех, че може и да е било нещо я някакъв летен вирус или  smile3532  ДриСък............и бях спокойна с това си убеждение dontknow ........
Та сега не ми иска и да се замислям какво става, че веднага изплува онези досадна надежда необорима от реалността и ме страх да не се хвана за нея........ама отчаяно search и да започна да се взирам......
helenapeeva,   bouquet края е ново начало дано да най- очакваното........ и ние сме така само от два месеца по план с мерена на БТ и следена на ЦС така ,че не се отчайвай, преди това определено не ни беше приоритет N 1 .....
Стефи, съпруга като ти видя аватара и му стана адски весело от лудото маче..... hahaha
Момичета кокичета стискам най-сърдечно на всички вас  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 18
  • на североизток
  • Мнения: 285
Здравейте и от мен, момичета!
На мен това ми е последната седмица /работна/ преди дългоочакваната ваканция и морето! Доно минава по - бързо и безпроблемно!
Иначе ние се трудим и "рисуваме" нашата принцеса Joy.Не можем да изтрайме до морето и там да я правим пък и ме е страх да не би Лея да обере принцесите и да не останат за нас hahaha
Стеф/адашка си ми иначе/, страхотни котета и страхотно заглавие на седмичната! Hug
Успех и много усмивки, любов и весело настроение на всички!!!!!! Hug

# 19
  • Мнения: 307
Здравейте на всички!
Влизам да ви пожелая хубава седмица, изпълнена с много положителни тестчета и усмивки!  bouquet

Стеф, браво за заглавието!  Peace

# 20
  • Мнения: 1 205
И от мен весела и ползотворна седмичка и който чака лелка пу да не я дочака Hug

# 21
  • Мнения: 9 092
Много сладка булка си била Embarassed  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
Много сладка булка си била Embarassed  bouquet
наистина много красива снимка:)

# 23
  • Мнения: 1 205
О, мерси мерси Embarassed
На който му се гледат още тук има. Паролката е : 080706

# 24
  • Мнения: 166
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА wavey
на всички желая тази седмица да бъде пълна с успех, много усмивки и да бъде пълна с бебешорски новини
  newsm53

Искам да Ви се похваля, че си имам племенник, едно малко сладко ангелче и съм много щастлива  Joy

Хелена - много съжалявам за лошата новина. Бъди силна, не се отчайвай, успокои се, знам че е трудно но се опитай  Hug . Ще стискам палци newsm17 и ще се моля да се похвалиш с  EFP следващия месец  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

Стефи - Искам да те похваля за страхотното заглавие. Май на всички ни е харесало  smile3501

Дидерони - Успех в бебеправенето  smile3525 и скоро да се похвалиш с  EFP

 Христина_k, Vilikos, slan4ogled, ivalex и на всички други които мечтаят  за бебече, Ви желая да се сбъдне в близките дни и да се похвалите с  EFP и след девет месеца всяка от вас да си имам живо и  здраво  бебче, е може и две които желае 

# 25
  • Мнения: 1 205
Момичета искам да ви питам нещо по повод темата на Румито. Тя пише, че е пила ПримулотНор и лекарите са и казали, че е възможно да е увредила бебето. Да но когато фервуари имах доста закъснение лекаря каза да пия ПримулотНор и ако наистина няма бременност ще ми дойде, а ако има то нямало да навреди даже за задържане го били изписвали. Получава се едно противоречие и незнам кой прав, кой крив Rolling Eyes Вие какво ще кажете по въпроса ?

# 26
  • Мнения: 1 701
Чудна булка! Simple Smile
Обичам да гледам сватбени снимки! Simple Smile
Здравейте и от мен. Аз още пазя леглото и още се боря с гаденето. Днес ме мъчат остри болки ниско долу, но четох че доста момичета ги имат. Пък и доктора каза, че ако болката е силна и постоянна тогава да се притеснявам. Simple Smile
Тази седмица ще ви досаждам пак. Ако не сте вие скуката ще ме убие!

# 27
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да се похваля и аз с  EFP от събота. По предварителни изчисления предполагаем термин началото на м. април 2007 г.

# 28
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
[charming] и аз малко нахално ти разгледах снимките, и много ме заинтригува нещо  Blush.......Я кажи ти като рита менчето кое цвете излетя от него и какво ти казаха, момиче или момче ще е ?  Simple Smile
  ДейзиГ Честито миличка, да сте живи и здрави, лека и безпроблемова бременност и дано повлечеш крак за всички нас smile3525 smile3525

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 13:32 от ivalex

# 29
  • Мнения: 1 205
wish дано скоро неразположението ти отмине Hug
ДейзиГ еййййй чудна новинка, хайде честито и безпроблемни 9 месеца. Само не забравяй да повлечеш крак. Mr. Green
ivalex ами не бяха сложили цветчета в менчето, но пък казаха, че на колко парчета съм счупила чашата толкова деца... дрън дрън аз цяла детска градина трябва да имам Mr. Green, но пък и 3 са ми достатъчни  Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 166
ДейзиГ - честито, лека и без проблемна бременност  Hug smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

# 31
  • Мнения: 2 120
Честито Дейзи. Лека и безаварийна бременност. Grinning
Чарминг, много си сладка.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честита нова седмичка!!!ДейзиГ честити 2 чертички.
Стискамплаци на всички нечакащи.
Аз реших да не ползвам болнични и се завърнах на работа.Сега кроя планове за моренцето-гледам да се развличам че почна ли да мисля почвам да рева.

# 33
  • Мнения: 1 701
 Wink Ще си имаме и априлска мама...  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 205
О Даренце мерси Heart Eyes, а ти още ли дремеш тук ? Hug Време ти е да поведеш хорото към отчетните, че да има място и за нас Praynig

# 35
  • Мнения: 2 120
Дремя ами, като са ни трето качество материалите. Но се надявам бързо да си реша проблема по двата възможни начина/инсеминация или осиновяване/, защото вече психиката ми отказва да приема разочарования.  Иначе съм в много добро настроение.
Преживях много - НАДЖИВЯХ го.

# 36
  • Мнения: 200
Честито Дейзи!!!   Hands Clap
Леко и безпроблемно бременеене!!!  Hug  bouquet

# 37
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
[charming], снимките са супер.........Сега за менчето .......... аз там имах 2 цветчета бяло и червено, всички гости единодушно искаха да е момче, ама аз обратното и като го ритнах така го засилих ,че гостите за малко се изпокриха под масите  водата се разплиска ,а менчето малко се поизкриви,но едното цвете остана там(   hahaha  hahaha голям смях падна ....)  а другото бялото което беше наречено за момиче изскочи .........А  да видим като забременя дали е било точно предсказанието .......... Crazy
Меги, честит ти рожденик на патерици да сте живи и здрави и двамата.  Hug
Мегита, сега като бъбрим за снимки, http://www.bgphoto.net/photos/19805/o632898682789375000.jpg която е точно срещу Лувъра и е снимана в пирамидата ми напомня точното местоположение на Светия Граал според Шифъра на Леонардо....... не,че съм привърженичка на тази книжка, ама като те видях и ахнах, ама ти си точно там сега, направо върховно, възползвай се от всеки миг   Hug

ДИДИДИ и ти се появи я пускай веднага снимчиците...............

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 14:50 от ivalex

# 38
  • Мнения: 1 205
Даренце тогава ти желая много успех, бъди силна и съм сигурна че ще успеете Praynig Hug

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 885
... но пък казаха, че на колко парчета съм счупила чашата толкова деца... дрън дрън аз цяла детска градина трябва да имам Mr. Green, но пък и 3 са ми достатъчни  Heart Eyes

И мен тъй ми казаха, и чашата се строши на сол  Mr. Green

Дейзи, честито   bouquet

Даре, само така, важното е да знаеш накъде си поела - път винаги ще се намери  Peace

Аз току що си купих тест за бременност  Blush Уж се пазихме тоя месец, ама ни цикъл ни нищо. Утре сутрин ще я видим тая работа  Thinking

# 40
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning
От петък излизам в отпуск и сега наваксвам да работя много, че пушек се вдига даже Whistling
ДейзиГ, честити ти две чертички!
Стеф, радвам се, че пак пишеш, а и чудна темичка си пуснала Wink
Чарминг, много хубава булка си Party
Да ви кажа сутринта мъжът ми какво ми каза: "Искаш ли да похарчим малко пари Party - А пък аз бях учудена, защото в събота си купихме разни дрешки за морето и решихме повече да не харчим Crazy А той: Примерно, около 3 лв. да похарчим...имам идея! Flutter А аз го гледам така Shocked Чудя се какво толкова ще купуваме за 3 лв. А той: "Ами тест, бе Party Нещо ми се струваш бременна Crazy Прихнах да се смея hahaha То е вярно, че от 14 юни съм нямала цикъл, но си знам и причината - инжекцията Диферелин. И му обясних, че моят цикъл може да го чакам още дълго време, а той да не дава такива щури идеи.
Иначе в събота бяхме на Боровец. Изкарахме си страхотно с мъжа ми, Боби, майка ми и баща ми. По някое време може да ви пусна и снимки.

# 41
  • Мнения: 883
Здравейте, мили момичета!!!!!
ТОЛКОВА МНОГО МИ ЛИПСВАХТЕ!
Ама наистина много! Никога не сме се разделяли за толкова дълго време.
Първо искам да ви благодаря за поздравите за рождения ми ден! Много се зарадвах, макар и чак днес, като ги видях. Второ, пропуснатите 2 седмични теми ще си ги прочета по-късно, че сега нямах търпение да вляза и да ви поздравя. А със снимки ще се отчета по-късно. Виждам, че има нови членове (да не казвам ЧЛЕНКИ) и нови бремелинки. На всички ЧЕСТИТО!
Ние много добре си прекарахме на морето! Винаги ми е много отпускащо и зареждащо след среща с морето. Ако живея до него и да го виждам всеки ден сигурно ще летя от щастие. С моят цикъл пак нищо не се знае... Чичко доктор ме зове! Направо с глас ме вика вече! Но вече няма за кога да го отлагам... Е, лек ден и до скоро!

# 42
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Много ви благодаря момичета
Ако повличам крак както в магазините скоро тук ще се напълни с бременни коремчета.
Целувки и успех на всички   bouquet

# 43
  • Мнения: 498
Здравейте мацки,
Аз не знам какво става с мене- на 24 ден от цикъла  направих тест - защото бързам естествено Embarassed и беше положителен , след него още 4 - пак положителни . На 25 ден отидох на лекар - пак защото бързам , тя не видя нищо естествено , освен наслояване на клетки  и бяло петно като реещ се облак  и каза да най - вероятно ще си бременна ела на 15.08. Аз голяма радост казах на любимия - рев сълзи .... знаете . Не знам защо на 26 ден реших да видя как е чертата - и познайте .... съвсем забележима  Cry вчера - още по- бледа , днес - само една. Не знам какво става  и какво кара хормона да отслабне. По принцип трябва да ми дойде днес  , а и тестовете които правя са HOME test - засичат на 7 - ми ден от забременяване . Ако е имало - то как е изчезнало , без да ми дойде цикъла ????? Не знам  какво да мисля - предавам се , а имам и температура но ... май се разболявам , не знам ... много се обърках , а за ден бях най- щастливата жена.

# 44
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Мацки,я да Ви питам и тук...
Трябва да се неразположа утре.....от 2 дни изпитвам доста силни болки при опит за полов контакт със съпруга ми,а сме заедно от 5г. ио такова нещо не ни се е случвало...а на Вас?Писала съм на други места,че бебеправим за първи път този месец, че не се чувствам добре-лошо ми,не мога да спя,имах и темп.
Това го вмъкнах,за да сте наясно със ситуацията в която съм
целувки
 newsm51 newsm03 newsm10

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 16:03 от hristina_k

# 45
  • Мнения: 249
Много ви благодаря момичета
Ако повличам крак както в магазините скоро тук ще се напълни с бременни коремчета.
Целувки и успех на всички   bouquet
Честито, ДейзиГ  newsm44 smile3501Лека бременност и дано пожеланието ти за повече бременни коремчета се сбъдне!!! Аз също съм от чакащите!!!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Магдалина, ето затова хората казват изчакайте си датата на цикъла и тогава правете тестове. Защото е много голям процентът на оплодените яйцеклетки, които не успяват да се захванат добре или да се развият и се изхвърлят с цикъла. Това, което описваш, ми се случи няколко пъти, последно през февруари. Имах си положителен тест и след 2 дни цикъл. Не се шашкай и отчайвай, чакането е единственото нещо, което можеш да направиш - срещу природата не се върви. Знам, че звучи гадно и не искаш да чуеш точно това, но не знам какво друго да ти кажа  Rolling Eyes

# 47
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Svetli това какво значи ,че ако все пак не и дойде и дори теста да е със съвсем бледа втора чертичка си е бременна нали?
Трябва ли сега да си очаква цикъла? Аз да си призная нещо не ги понасям тези тестове. Sick Само кръвния май е точен........ newsm78

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 16:48 от ivalex

# 48
  • Мнения: 498
Svetli това какво значи ,че ако све пак не и дойде и дори теста да е със съвсем бледа втора чертичка си е бременна нали?
Трябва ли сега да си очаква цикъла? Аз да си призная нещо не ги понасям тези тестове. Sick Само кръвния май е точен........ newsm78
Ивалекс - тя втората чертичка изчезна Sad

# 49
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Magdalina, а сега оставаш да чакаш да ти дойде ли, миличка,  нали форумския девиз  е - Няма лелка, има надежда.........дори и изчезнала чертичка щом не те е посетила М. ми се струва, че има шанс  Hug

 

# 50
  • Мнения: 2 120
Когато оплодената яйцеклетка не се имплантира, пада нивото на ЧХГ и постепенно тестовете стават по-бледи, до отрицателни, което означава, че е имало оплождане, но до бременност не  се е стигнало.

Леа, я послушай мъжа си и препишкай едно тестче.
Светли стискам палци за утре.

# 51
  • Мнения: 1 701
И аз се дразня на тестовете откакто ме подведоха. За мен кръвния тест и доктора са най-сигурни. Но все пак трябва да се изчака. Ако някой ден (сигурно ще искам) отново реша да забременявам няма въобще да си харча парите, нервите и надеждите за тестове. Направо на кръвен ако закъснението стане подозрително, а при мен подозрително закъснение е повече от 10-12 дни! Simple Smile

# 52
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Даре, нещо не ми е ясно как така преди да се имплантира има ЧХГ, хормона се отделя чак след като се имплантирала, преди това нали това е просто свободно плаваща клетка.....значи е имало инплантиране .....поне така мисля ....... newsm78
 После нещо става не се развива...но каква ще е разликата от това като теста се направи след датата на М. пак може да не покаже точно нали?

# 53
  • Мнения: 498
Даре, нещо не ми е ясно как така преди да се имплантира има ЧХГ, хормона се отделя чак след като се имплантирала, преди това нали това е просто свободно плаваща клетка.....значи е имало инплантиране .....поне така мисля ....... newsm78
 После нещо става не се развива...но каква ще е разликата от това като теста се направи след датата на М. пак може да не покаже точно нали?
Не мислиш ли , че ако не е оплодена бива пометена от менструацията - а при мен менструацията  липсва  още. Тогава къде отиде оплодената яйцеклетка ? newsm78

# 54
  • Мнения: 2 120
Опитва се да се имплантира, имплантацията е неуспешна и готово....следват + тестове до момента, когато организма сам подбира дали новосъздаденото плодче му харесва. Отхвърля го и следват тестове с намалено ЧХГ, след тях -. Това е съвсем простичко обяснение.

Аз като забременях имах и тупкащо сърчице, но нивата на ЧХГ в един момент започнаха да падат, докато не дойде отрицателния тест. Оказа се, че се е откачило от стената на матката и не  може да се развива.

Магдалина, ще си `отиде` с М. Съжалявам.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 272
Момичета, обещах да ви пусна малко снимки от Боровец. Ходихме и до Царска Бистрица. Ето снимките, за който му се разглежда.
Даре, хич не ми се припишква тест...така ми е омръзнало да гледам една черта. А и като чета на Магдалина какво й се е случило и съвсем ме дострашава...А и все си мисля, че ще ми дойде на морето. Не знам защо така. Някакво вътрешно чувство.

# 56
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Дара, мила   Hug  Магдалина Hug, кога трябва да ти дойде?
 Аз малко и за себе си питам правила съм до сега само един тест и не знам какво да очаквам, а когато е имало съмнение съм била на кръвен и винаги е бил нисък.
Значи ако има+ и следват - по-вероятно е да няма бременност, дори и ако теста е направен след дата на М.
Малеее, ама и аз съм IQ, надявам се да не ви отегчавам.....

# 57
# 58
  • Мнения: 416
Момичета искам да ви питам нещо по повод темата на Румито. Тя пише, че е пила ПримулотНор и лекарите са и казали, че е възможно да е увредила бебето. Да но когато фервуари имах доста закъснение лекаря каза да пия ПримулотНор и ако наистина няма бременност ще ми дойде, а ако има то нямало да навреди даже за задържане го били изписвали. Получава се едно противоречие и незнам кой прав, кой крив Rolling Eyes Вие какво ще кажете по въпроса ?

Примулот Нор - /Norethisterone/ е абсолютно противопоказен по време на бременност. Попада в най-рисковата група на лекарствата, защото има доказателства за вредата.

Когато има съмнения за бременност при липсващ цикъл се изписва Дуфастон или Утрогестан, които само ще съхранят една бременност.

Божичко, какви са тези лекари, не мога са го обясня, това е все едно да предпишеш противозачатъчни!  #Cussing out

# 59
  • Мнения: 1 205
Ахаа... сега се светнах Shocked
Ами лекаря които ми го предписа Примулота е доста хвален тук, просто нямаше нито едно отрицателно мнение за него затова отидох при него и му се доверих Rolling Eyes

# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
[charming] при кой лекар беше?

# 61
  • Мнения: 1 205
Д-р Стратев. До колкото разбрах работи във Весела, но аз бях в частния му кабинет.

Другото което ми направи впечатление при него беше, че първо ме гледа на ехограф със съответно пълен мехур. После ме помоли да си "изпразня" мехура за да ме прегледа с ръка.
При прегледа с ръка каза, че матката ми се била обърнала но да не съм се притеснявала.
Аз не се притеснявам, но ми е интересно възможно ли е така лесно да се обърне матката Rolling Eyes

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
[charming] и аз ходя при него.Много съм доволна пък и е до нас.Той ми постави окончателната диагноза Мисед и ме прие във Весела за кюртажа.Иначе незнам матката да се обръща мисля че или си е нормална или е обърната ThinkingМоже и да греша незнам.

# 63
  • Мнения: 264
Здравейте момичета Simple Smile.За мен работният ден най-сетне свърши и преди малко се прибрах  Sad.Направо съм скапана,а като знам,че днес е едва понеделник направо лошо ми става  Whistling,но какво да се прави нямам друг избор за сега.Имам чуството,че да си счетоводител е най-неблагодарната и отегчителна работа Thinking.Но стига с оплакванията вече,че е срамота.

Дейзи честито  bouquet.Лека и спокойна бременост ти пожелавам Simple Smile.
Чарлинг,много си хубава  bouquet.
Меги само така Hug.Не мисили повече за лошото то остана в миналото.Гледай само напред и си мисли само какви хубави неща те очакват Peace.
Дара възхищавам ти се на търпението и кураж Hug.Супер си  bouquet

А сега на всички ви пожелавам приятна и спокойна вечер и никакви лелки Grinning

# 64
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ох мен са ме гледали в продължение на две години всеки месец и едва на последния ми ехо граф ми казаха, че имам леко пречупена матка а зълва ми когато ми видя всички ехо графи ми каза със сигурност, че на всички се вижда, че съм с обърната матка и ако не беше тя нямаше и да знам  Wink

# 65
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Ето ме и мен
Надявам се аз да сън следващата априлска мама...............
казах,че утре ще правя тест,ама не издържах.........чертичките са  EFP
втората е мноооооооооого бледичка,ама я има.........мъжа ми само седеше и ме гледаше как се кефя и ми казва:Виж,не може да е станало от раз............. newsm10
обичам Ви и съм много happy Hug smile3525

# 66
  • София
  • Мнения: 3 561
Тихичко честито Христина, а кажи на мъжа си, че има поздрави от една бъдеща мама "от раз"  Wink. Приятелят ми каза, че понеже и двамата сме били от земеделски райони и какво посееш пониквало - само дето не запя земеделския марш като му казах за двете чертички  Simple Smile

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 08:02 от green_dawn

# 67
  • Мнения: 498
Христинче - ЧЕСТИТО - леко бременеене  Hug Heart Eyes

# 68
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
нали това,че втората е много бледа значи,че съм бременна.
Аз сега си направих пак тест и пак същата бледа чертичка
Дали да кажа на мама???
мерси за подкрепата на всички
без безценните Ви съвети едва ли щеше да има резултат newsm51

# 69
  • Мнения: 2 120
Честито Христинка. Hug

# 70
  • Мнения: 264
Хриси честито  bouquet  bouquet  bouquet.Само хубави неща ти пожелавам Hug

# 71
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Христинка честито
Моят съвет е да не казваш още нищо. Като минеш първия преглед при лекаря тогава казвай на родителите, за да не се притесняват излишно. Знам, че това не може да чака и искаш да го споделиш с всички, но според мен така е по-добре.

# 72
  • Мнения: 249
Честито, Христина! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам HugЗнам как искаш да кажеш на всички, че си бременна, но наистина по-добре изчакай да мине и прегледа при лекаря. Успех на теб и дано всички по-скоро да могат да се похвалят с  EFP

# 73
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Извинявам се за невежеството....но кога мога най-рано да отида на лекар,за да констатира бременността?
а и свекъра заминава извън страната, и аз незнам за колко, та ми се ще да му кажа предварително...аз съм голяма нетърпеливка newsm03

# 74
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
поне 10 дни след очакваната М.

# 75
  • Мнения: 307
Христинка, ЧЕСТИТО!   bouquet
И аз мисля да изчакаш лекаря да потвърди пък тогава крещи на целия свят Simple Smile Знам, че е трудно, но така е по-сигурно.
А на лекар можеш да отидеш след 2 седмици или 14 дни закъснение. Аз поне тогава отидох.
Желая ти успех и леко бременеене! Hug

# 76
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
KayRenn,благодаря ти
ама мисля да кажа на нашите
няма да издържа толкова дълго
а и на мен ми се повдига всеки ден и като й се оплача на мама,тя си мисли,че съм болна и ме кара да пия лекарства.....та затова предпочитам да им кажа
мерси за съветите все пак
благодаря и за поздравленията
това е единственият недостатък да работиш на едно място с майка си newsm12

# 77
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
По принцип сърдечна дейност се установява в 6-8 г.с.
В сайта bg-mamma има календар в който можеш да си сметнеш всичко или в сайт в който се правят лентичките за бременност. Така ще се ориентираш най-лесно в седмиците.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Здравейте! Аз както се очакваше НЕ съм бременна, не знам какво ме прихвана при положение че се пазим  ooooh! Явно организмът ми е в стачка. Имам подозрения за ановулаторен цикъл, защото нямах ясно изразени признаци за овулация. Ако до понеделник не мо дойде ще се ходи на лекар, няма начин.

Христина, изчакай поне седмица закъснение, за да не те разкарват напразно. Но дори тогава ще могат да констатират само наличието на плоден сак. Дали е жив плодът се вижда най-добре в 8 г.с., както вече е казала Дейзи. По мой личен опит едва тогава си струва да разказваш новината. Успех!

# 79
  • Мнения: 2 120
Светле, Светле, не си сама, хм, и аз напишках един тест, който съответно е отрицателен.Не знам какво очаквам да стане от един секс и половина. Laughing Явно ме тресе навика да цъкам тестове. Wink

# 80
  • Мнения: 1 205
Хриси хайде честито Hug ще чакаме лекаря да потвърди и тогава ще ти честитя по-смело Peace

# 81
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейтеееееее  bouquet!
Ето ме и мен - почерняла /не много.../,отпочинала и в страхотно настроение!
Изкарахме си страхотно - времето беше чудесно,къпахме се доста,ходихме по разходки насам-натам!
А най-готиното е,че се видяхме със Силвърчето цели три пъти!Суперско беше Peace!
Тя и Фурията щеше да ми се обажда,ама нещо се изложи... Rolling Eyesкакто и да е...
Само едно ме е яд - от голямо канене не можахме да разгледаме във Варна златните съкровища - ама карък съм си и това е - натискаме със Силвър вратата вчера и що да видим - почивен ден - понеделник Confused!
Е,то е до 20 септември там - може пак да си спретнем едно пътуване Mr. Green.
Меги Hug!Горе главата!
Хриси - честито  bouquet!
Официални поздрави за Зайо  bouquet!
Даре,Светли - Hug!
Дано не съм пропуснала някого,но неможах да изчета всичко...

# 82
  • Мнения: 200
Здравейте милички! wavey
На мен ми се попариха надеждичките за този месец Weary, олелих се снощи без предупреждение, просто отидох до wc-то и... изненада smile3518, ноооо... няма да се отчайваме, запазвам си правото за следващия месец  smile3503.
Хубав ден от мен!   bouquet

# 83
  • София
  • Мнения: 4 272
Хриси, честито  bouquet лека бременност, безпроблемно раждане и сладко бебче накрая Wink
Аз снощи сънувах кръв. А като сънувам кръв обикновено цикъла ми идва до седмица. И реших, че няма да правя тест Naughty Иначе доста се старахме през юли. Сега си мисля повече за морето...как ще изтърпя още 3 дни в офиса...въобще не ме свърта Crazy
Мариета, добре дошла от морето Hug Радвам се, че сте изкарали страхотно Grinning Ще ни пуснеш ли малко снимки?
Нарниа, кураж до следващия тираж! И аз очаквам подобна изненада да ме сполети. Не губи надежда Hug за м. август!

# 84
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Леа,да пусна,ми като не мога Embarassed...Фотоапаратът ми е нов и изобщо незнам как става тоя номер...Силвър,помагай,мила Praynig!Пусни ти снимките,а аз следобед сядам да разучавам и като успея - ще пусна веднага.

# 85
  • Мнения: 498
Добър ден и от мен , още няма лелка , ни симптоми , ни чудо - но ще почакам да видим .
Нарния -  горе главата .
Лея - стига с тия мисли - на морето точно да ти идва- дано не дойде.
Мариета - добре дошла , това се казва почивка и време и компания - дано и дните да са се паднали подходящи за luvbed и preggo
Светли - знаеш ли пък може да излезе друго резултатчето в понеделник EFP
Хайде пожелавам Ви лек ден и късмет.

# 86
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариета[/color] - добре дошла , това се казва почивка и време и компания - дано и дните да са се паднали подходящи за luvbed и preggo
Маги,за съжаление имам 6-месечна забрана,но наесен ще се възползвам от пожеланията ти!

# 87
  • Мнения: 225
Здравейте сладуранки Wink, отдавна не съм писала, по стечение на обстоятелствата Mr. Greenно влизам редовно и Ви се радвам, честито на всички, които имат поводи, желая много щастие и здраве.
Имам едно въпросче Thinking Все още не съм наясно какво значи нередовен цикъл newsm78, защото всеки месец като си изчислявам дните на цикъла ми се получава нещо такова:
м. І - 26 дни;
м. ІІ - 27 дни;
м. ІІІ-33 дни;
м ІV - 28 дни;
м. м. V - 33 дни и т.н
Трябва ли да се притеснявам, по принцип си амам овулация, всичко си е ок, разбира се в зависимост от дължината на цикъла и овулацията ми е по различно време, но винаги точно по средата, ама имам ли повод за притеснения, че цикъла ми така варира.
Ще очаквам с нетърпение да ме осведомите Embarassedмного Ви обичам, успех на всички  bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 4 272
Нямаш причини за безпокойство, Диди! Важното е да си имаш овулация и достатъчно дълга лутеална фаза. Моят цикъл също варира, но това не ми попречи първото ми дете да стане почти от раз /за сегашните опити имам открито заболяване, поради които не става/

# 89
Не се притеснявай, Диди. Като ти гледам циклите, все едно за моите става дума. И аз се бях шашнала, но се оказа, че е заради резките промени на климата в предходните месеци. И аз отчитам овулация (с тестове Clearplan и познатите симптоми), така че мисля нещата за нормални.

# 90
  • Мнения: 225
Благодаря ти Леичка, както винаги ПЪРВА Hug
Е, аз засега нямам успех, ама си признавам, че не съм и действала усилено Embarassed, но съм се зарекла септември, като се върна от отпуски, почивки (ще ходя във Велинград Wink) да Ви се похваля най-сетне, тъй като мисля август да го оползотворим на max, пък дано наистина се похваля вече. Успех на всички и силни Hug

# 91
  • Мнения: 225
Благодаря и на теб Дидерончо   bouquet- хай пък сме сходни й по имена - на мен си ми е Диди по принцип де...Желая Ви успех и много щастие Wink

# 92
  • Мнения: 166
ХДРАВЕИТЕ МОМИЧЕТА, виждам хубави бебешки новини  Joy

ХРИСТИНКА ЧЕСТИТО  Hug
ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ  smile3525

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 13:46 от anna_25

# 93
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
благодаря на всички Ви от цялото си сърце Two Hearts
Много ми е трудно в момента като знам,че имам повод за радост,а не мога да го споделя с колкото мога повече хора newsm12
Ако знаете,че не съм спала почти тази нощ,а като питах мъжа ми дали е спал добре-той ми казва:Ох,ами чаршафите малко се набираха,ама иначе спах добре.....и аз като го изгледах. smile3515........той започна да се смее...знам,че и на него му е напечено Hug

Мерси на всички за подкрепата
а аз - малко ме е срам да си призная взех,че порових из разни калкулатори и излезе на абсолютно всички,че бебо ще е от мъжки пол.....за нас няма никакво значение,само да има бебе и то да е живо и здраво.............така го чакам ............... smile3504

Пожелавам Ви повече спокойствие и търпение по време на ббеправенето-и правете бебо с любов-ще се получи 1dating luvbed


целувки smile3525

# 94
  • Мнения: 456
Здравейте момичета!!!   newsm51

Аз се завърнах след почти едно-месечна почивка. Ах каква почивка беше само!!!   newsm74  Сватбата мина страхотно, медения месец (седмица) превъзходно, но излетяха като една секунда и сега се чудя и мая кога мина месеца....  newsm12

Отново съм сред вас и виждам че има доста добри новини тези дни, така че честито на видялите  EFP! Лека и безпроблемна. На всички други, много успех и силно ви стискам палци. Аз няма с какво да се похваля на бебшкия фронт, но този месец ни е първия като оженена двойка, дано бебчето това да чака...

Успешна седмица и много хубави новини!
   Two Hearts

# 95
  • Мнения: 1 701
Христинка, честито и от мен.  Hug  bouquetПочакай още малко за доктора. Мен в 6-та седмица ме върна и ме извика след няколко дни, когато бях вече в 7-ма и видя сърцето! Simple Smile
Ще чакам да се похвалиш!
Диди, не се тревожи. Моя цикъл варира от 25 до 45 дни! Що нокти изгризах и колко лекари обиколих ... Всички казват да не се притеснявам. И аз спрях! Simple Smile
Сега да ви порева малко. Моите свещички се поизложиха. Мисля, че не действат вече. Повръщам непрестанно. Все едно норма гоня. Отвратително е! Някой тук беше споменал за някакви хомеопатични капки. Може ли да ми кажете как се казват, за да попитам моя доктор за тях?
elph, прекрасна булка си! Simple Smile Честито! Simple Smile

# 96
  • Мнения: 3 154
Елфче, много красива булка си била! Hug Ама що само 3 снимки има в албумчето? Още искам да гледам Whistling

Уиш, относно капките - Милена* споменаваше Вомитусхил... Дано е това, за което питаш.

# 97
  • Мнения: 456
Сънчи - Пънчи, благодаря .... слушам и изпълнявам  Flutter  качих още няколко снимки но доста бавно става защото не съм свалила софтуера да сваляне на сминки в bgphoto. Само за да ви ги показа ги сложих там, аз иначе използвам на кодак страницата....
Марси wish, надявам се твоето неразположение да свърши скоро.

# 98
  • София
  • Мнения: 4 272
Елф, много хубава булка си! Като елфа от приказките! Дано скоро стане и бебчето Praynig
Уишче, и на мен не ми помогнаха свещичките. Повръщах си до пети месец, беше ми писнало и затова ходех навсякъде с найлонови торбички. Пробвай да пиеш сварен джоджен, охладен.

# 99
  • Мнения: 514
elph, [charming], честито, от любов и щастие да не се отървете!
Много красиви булки! Скоро и с тумбачета дa se пъчите Simple Smile
Даре  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 16:34 от shrew

# 100
  • Варна
  • Мнения: 841
Капките действат безотказно, свещичките не винаги

# 101
  • Мнения: 806
Здравейте момичета  bouquet.
Искам да Ви пожелая успешна седмичка и много красив и радостен месец август Grinning
На всички бременлиики- ЧЕСТИТООООООО
нА ОЧАКВАЩИТЕ - късмет
НА почиващите- хубава отпуска Sunglasses
А на работарите като мен- лека и спокоина работа Hug
При мен няма все още нищо ново, но другата седмица ще видим, ще е или/ или Mr. Green
Прегръщам ви силноооооооооооооооооооо
Hug Hug Hug

# 102
  • София
  • Мнения: 1 067
Уиш, и аз взимах тези Вомитусхил, ама мисля че са много леки...
Моето повръщане продължи почти до началото на 5ти месец, като имах един период дето в боницата влязох, много отслабнах от това, че не задържах нищо.
Изписаха ми едни хапчета, ама няма да казвам кой са, че не е хубаво да се взимат май (противоречиви мнения чух на 5-6 лекари и гинеколози), но пък нямах просто друг избор...та къде с тях (действат супер), къде без тях (търпях си)...
А днес от жегата си повърнах три пъти...пък бях забравила дните дето само това правех...

Елф, Чарминг, и двете сте прекрасни! Любов, щастие и бебчета да има... !

Оф, а аз утре съм на лекар и ще разбера мога ли да пътувам, че така ми е залипсвало Бургасчето...искам да се прибера при мама и при татко да ме глезят...е, няма да ходя на море, ама поне ще съм си най-вкъщи...

# 103
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
a

Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 11:58 от hristina_k

# 104
  • Мнения: 1 701
Фъстъче и Бургасчето се е затъжило за теб! Гледам го днес температурка вдигна от мъка ... Wink Много е горещо и тук, но поне вечер подухва от мотеро. Ти знаеш де. Simple Smile
Мислих за тези капки и мисля да си ги взема. Не ми се чака до другата седмица да питам доктора! Как мислите. Не могат да ми навредят, нали?

# 105
  • Мнения: 31
Здравейте, мили момичета! Регистрирана съм отдавна във форума, чета ви всеки ден, радвам се на вашите сбъднати желания и многото бебчета, които са на път, но съм писала само няколко пъти. Въпреки това колкото пъти съм си задавала въпросчетата тук, съм получавала необходимите ми отговори от вас, за което много, много ви благодаря.
Моята история е кратка: пробваме за бебче от 11 месеца, но до сега не се е получило. Моята лекарка след изследвания на двама ни с мъжа ми, ми  каза, че не вижда проблем и изписа Дуфастон - 6 месеца (от 16 до 26 ден). До сега съм го пила 4 месеца. Но този месец се появи проблем - след кратък и оскъден цикъл, появил се на 21.07., когато по график трябваше да дойде, отново "ми дойде" на 30.07. - по-обилно. Сега не зная кой от двата цикъла да приема за истински и от коя дата да започна да броя като първи ден от цикъла - 21.07. или 30.07. Моля ви, ако ви се е случвало подобно нещо да ми кажете как да процедирам.
Благодаря ви предварително.

# 106
Мисля,че трябва да го броиш от 30-ти. Според мен на 21-ви е било само "прокъряване"(по някаква причина).
Аз имах подобен случай и ми дойде точно 27 дни след второто "прокървяване".

# 107
  • Мнения: 31
Благодаря ти за отговора, JJJ. Даже си мисля, че знам причината - два поредни дни по доста часове стоях на плажа в най-горещото време. Дали е възможно да прокървя от претопляне - до сега не ми се беше случвало. Но ще броя за първи ден 30.07. и продължавам с Дуфастона-а по пътя към бебчо  Heart Eyes

# 108
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Lilian@ Дуфастона се пие след доказана овулация, проследявали ли сте овулацията преди да ти го назначат? Ако си с редовен цикъл 28 дни няма проблем да го пиеш по тази схема де...
Между другото някъде бях чела че от Дуфастона може да се появи прокървяване, погледни на листовката на медикамента.

# 109
  • Мнения: 31
Жабче, за съжаление не ми е следена овулацията. Лекарката ми го изписа защото не ми е редовен цикъла - с цел нормализиране. Според нея нередовният цикъл не е причина за незабременяване.

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз пък като дъртя сватя да питам...на мъжа ти какви изследвания са му правени и къде?

# 111
  • Мнения: 31
Хера, на мъжа ми му е правена спермограма тук в Бургас, в лабораторията на Св. София. Спермограмата е перфектна  Blush Всъщност след няколко месеца неуспешни опити почнахме с това - с неговото изследване и изследване на моите репродуктивни хормони, които също се оказаха в норма.

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
За качествена спермограма бих ви насочила скъм клиника по стерилитет/Варна, София или Пловдив/...там ги правят най-точни и най-качествени. На други не се доверявам аз Peace Успех в бебеправенето  bouquet
На мъжа също се изследват хормони Blush

# 113
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
А на колко време ти е цикъла. При някои жени се прявява кървене по време на овулацията.

# 114
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Честито на новите бременлийки!
Елфче, Чарминг, ама много сте хубави! smile3501

Мариетка,
аз имах само 3 снимки, качвам две от тях http://snimka.bg/album.php?album_id=29921, ама ти вземи се пребори с фотото и ги качи твоите!
Ние днес се стягаме да ходим на палатка два дни, ще се попечем малко, да си починем и т.н.  smile3521 newsm44 newsm68
Приятен ден на всички и на НЕчакащите стискам палци, май бяха доста за началото на месеца  Flutter

# 115
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Силвър,страшна си!Ама сме готини,а Rolling Eyes?
А не смея да бърникам из фотото и компютъра,да не затрия нещо,че какъвто съм спец Embarassed...
Днес или утре ще дойде едно момче да ги качи и да ме светне как става номера...

# 116
  • София
  • Мнения: 4 272
Мариета и Силвър, личи си, че сте много щастливи и че сте си прекарали страхотно Grinning
И аз да ви пожелая приятен ден, момичета! На мен днес ми е последният работен ден Flutter

# 117
  • Мнения: 1 925
Здравейте, момичета !    bouquet
Не пиша тези дни, освен че няма за какво, имам страшно много работа, защото колежката ми излезе отпуск в най-голямата лудница и нямам време до тоалетна да отида.   #Cussing out
Тази нощ пътуваме за Приморско  Peace с най-добрата ми приятелка и същата тази колежка, която ме прецака.  Wink Направо нямам търпение... Пък дано да стане едно морско бебче, че покрай тази работа с мъжо сме страшно изморени и двамата и вечер само ядем и заспиваме... Ама не се отчайвам... ще стане - знам. Само че в някои моменти направо полудявам от чакане и мислене - кога аджеба ми е писано - да си знам и да не се терзая...
Елфче, страхотна булка си била и си страшно красива   bouquet
Силвърче и Мариетке, защоооо само 2 снимки ?  newsm78 Личи че сте си искарали добре  Peace Браво на вас !   Hug
Леичка и ти ли излизаш от утре в отпуск ?  Party
Чарминг, да не си помислиш, че не съм видяла и твоите снимки  Naughty Видях и - страшно готина си и хубава булка си била... Уфф така се разчувствам като гледам сватбени снимки... че и на мен ми се приисква...  Blush
На всички НЕчакащи - да не идва гадината  #2gunfire и скоро да си похвалят с 2 черти 
   bouquet

# 118
  • Мнения: 1 205
Stra4iatela мерси за комплиментите и ти пожелавам и ти скоро да изживееш това щастие Hug
Иначе лек път и приятна почивка, пък да се върнеш с хубава новинка Mr. Green

# 119
  • Мнения: 1 183
Ами готино си изкарахме  Joy
Снимките са само две, защото с нашия апарат бяхме само на едната среща и беше вече тъмно и нямаше много за снимане, но Мариета има повече тя ще пусне, нали  Hug
Аз сега се приготвям да тръгвам, че както винаги всичко правя в последния момент  #Crazy
Лея, Страчи приятна почивка ви пожелавам и на двете!
Лея, ти ако идваш към Варна може да се обадиш!
Ако проявяваш интерес ми прати тел. номер и аз също ще ти пратя моя  bowuu

# 120
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аха,имам към 200 снимки,но нали ви обясних какъв съм спец - ще ги пусна в близките дни...
За изкарването-жалко,че си тръгнахме,ама пак ще се съберем! Peace

# 121
  • Мнения: 456
Здравейте!

Мерси за комплиментите, много сте милички!  Blush Hug Blush

Страчи, каква ласкателка си само  Embarassed От все сърце ти желая морско бебче!  Peace

charming, ти кога беше булка? Ох, как бързи мина всичко и сега ми липсва. Но пък от друга страна ми е едно спокойничко и ги няма вече притесненията около организацията... #Crazy А къде бяхте на меден месец?

Като говоря за меден месец, ей сега ще сложа няколко снимки и от там.  Laughing

Приятен ден бъдещи мамчета!

# 122
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аууууу,Елф,къде са тези красоти?Леле,благородно ти завиждам  Blush!

# 123
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Страхотни снимки, сигурно супер сте си изкарали

# 124
  • Мнения: 1 925
[charming] , относно сватбите, в началото като заживяхме заедно много ми се искаше, но сега като че ли е минало на заден план това... пък и все намираме за какво да дадем парите, отделени за това  Blush А иначе и още едно нещо, за което ти се зарадвах е климатика...  Peace в темата за климатици...  Wink
elph ,айдееееее искаааам снимкиииииииииии, поне като няма изглед скоро да се женя, да ви се радвам на вас...
   bouquet

# 125
  • Мнения: 456
Мариета, ми това е в Гърция - на Халкидики, средния полуостров.  Sunglasses  ДейзиГ, беше наистина супер.... но излетя като един миг и ми липсва сега. За това си гледам снимките непрекъснато.  Blush

Stra4iatela, специално за теб утре ще сложа още снимки в bgphoto.
  Wink

# 126
  • София
  • Мнения: 4 272
Елфче, аз пък разгледах албумчетото ти в бгфото още преди да зная, че е твоето Wink Наистина е прекрасно!

# 127
  • Мнения: 307
Елфчееее, добре дошла! Grinning
Страхотна булка си била! Много, ама много си красива! Hug
Вярно е, че сватбата минава прекалено бързо. Whistling Но пък ни остава спомена...
Charming, не помня дали и на теб направих комплимент и ти си много красива. Перфектни булки! Flutter
Леа и Страчи, весело изкарване на моренцето! И да действате и на бебешкия фронт Naughty Peace
Страчи, и ние бяхме на Приморско. (всъщност ние винаги сме там, щото имаме къща). Ще ти препоръчам Перла за плаж. Спокойно е и не е гъчканица като на другите. Peace Хайде весела почивка! Heart Eyes
Мариетка, и вие сте сладури! А синчето ти ми е много познато по физиономия  newsm78
Айде стига, че стана много дълго  Blush

# 128
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Вени,може и да си го срещала някъде...Ние често идваме в Търново,а какъвто е дивак,сигурно ти е направил впечатление. Mr. Green

# 129
  • Мнения: 456
Венкова, мерси много 'съ-булке' (как си измислих тази думичка на бързо)...  Blush  честито и за твойта сватба. Видях и твоите снимчици - много сте сладки с мъжлето. Колко хубав ден беше само 15ти и аз се сетих за теб!!!! От сега на татък ми е любимият ден в годината...  Laughing Heart Eyes Grinning

# 130
  • Мнения: 1 205
Ние имахме само медена седмичка на българското черноморие, но наехме яхтата на Здравко само за нас Mr. Green Е аз я окепазих понеже забравих за морската болест, но здраве да е.
И на мен ми мина много бързо цялата сватба, а беше супер и ми се иска всяка година сватба да правим Mr. Green Mr. Green
Мацки аз отивам да залягам над листовките, че около 16-ти ме чака изпит Tired

# 131
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Ауу, какви хубави булки имало тук  Crazy
Щастлив семеен живот ви желая момичета! Нека домовете ви бъдат пълни с детски смях!

[charming] аз вечерта преди моята сватба исках да избягам и хич да не ходя, да си сватбуват без мене. На следващата вечер обаче бях готова всяка година сватба да правя  Mr. Green

# 132
Дааа,сватбите са хубаво нещо!
И е добре,че са измислили снимащите устройства да остане спомен!
Обаче раждането е едно още по хубаво събите,така,че ви пожелавам на 2-те булки(и на другите разбира се Simple Smile да го изживее скоро това второто.И да внимавате да запомните всичко,че тогава записващи устойства няма! Wink

# 133
  • Мнения: 456
Добро утро! Личи си че е отпускарския сезон.... доста е пусточко. 

jjj, благодаря за милото пожелание!  Hug  Да ти се връща тъпкано!  Wink

# 134
  • Мнения: 1 205
Добро утро и от мен wavey
Благодаря на всички за милите пожелания, черпя ви с едно горещо кафе и песничката Бански на лалета   bouquet

# 135
  • Мнения: 1 701
[charming], това е много сладурска песничка! Simple Smile
Имам я на телефона си! Simple Smile
Току що пак разглеждах снимките ти ... така си мечтая и аз за сватба! Simple Smile
В роклята ти съм направо влюбена. Представям си моята почти същата ... айде отплеснах се!
Аз днес съм по-добре! Ще вися на компютъра и ще изчета пропуснатото! Simple Smile

# 136
  • София
  • Мнения: 4 272
Здрасти момичета Grinning Минавам набързичко да ви видя. Вече съм в отпускарско настроение. От утре съм на море newsm44 Ееей, и аз доживях да го видя това моренце  grinning039  car003 Оттам едва ли ще ви пиша, но като се върна, обещавам пак да досаждам Mr. Green И да видя тук много теми, в които да честитя! Това ми е поръчението Wink И се гушкайте много, не се вторачвайте в термометри Crazy
Приятен ден на всички  bouquet

# 137
  • Мнения: 1 701
Хайде Лейче! Simple Smile
Гледам моренцето се пени и те чака! Simple Smile
Чака най свежата си и оранжева курортистка!
После снимки ще гледаме ли? Simple Smile

# 138
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Здравейте момичета,
Аз се завърнах от дълго странстване из Родопите и Стара Планина Simple Smile
В петък миналата седмица бях на доктор, гледаха ме на ехограф и бременността се потвърди Embarassed! Имам проблемче обаче... някакви зверски болки нощно време, които минават едва след като покисна около час в тоалетната и не свърша поне една от двете работи Shocked. Казах това на докторката, а тя ми даде да пия Папаверин, който честно казано нито ми облекчава болките, нито нищо  Cry Сега ме плашат с някакви болници, а аз като дете обещавам, че ако си ме оставят вкъщи няма да мърдам от леглото, ама и това ми се струва прекалено честно казано Cry!
Та това засега...пооплаках ви се Rolling Eyes!
Поздрави на всички Hug!

# 139
  • Мнения: 1 701
Браво Муцунке! Simple Smile Това се казва добра новина! Simple Smile Честито и дано всичко е наред. Болките бяха и при мен, но доктора каза, че е от това, че матката расте и се намества! Ще отмине и това! Simple Smile

# 140
  • Мнения: 456
charming, и аз я имам тази песен на телефона. Много я обичам и много ми е мила защото с моя мъж сме морска любов!!!  Heart Eyes
wish, кога ще те правим и теб булка? Аз да ви кажа че имам чисто ново було и обувки (шампанско) така че на следващата ни булка с удоволствие ще ги подаря...  Peace
lea, весело моренце и специални поздрави от мен на морето и му се извини, но тази година няма да мога да го посетя....  Confused Обещавам до година ще компенсирам... дай Боже да го запозная и с бебче тогава....
 Blush
Муцуна, явно съм пропуснала да ти честитя...Лека и безпроблемна! Не се безпокой и всичко ще се нареди!    bouquet

# 141
  • Мнения: 1 701
Ми не знам! Sad
Някой ден може и това да стане... аз съм си обещала да не повдигам въпроса. Искам да ме поиска както си му е реда! Толкова съм романтична, че чак ми тежи понякога!

# 142
  • Мнения: 2 120
wish, варвам, че ще бъдеш булка. На мен ми допадат булките с коремчета.
Леичка, весело изкарване на морето, сега аз броя дните, но имам цял месец/почти/.
Муцунка, честита бременност. Grinning

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 11:46 от Дара

# 143
  • Мнения: 200
Здравейте милички!  wavey
Аз тези дни имах доста работа.  typeuu  Нали бях поизостанала малко заради ремонта   redecoration  и трябваше да наваксам. Чак днес ми остана време да ви поизчета.
Елфче, Чарминг честито и на двете! Много хубави булки сте! Пожелавам ви радостта и щастието, които сте изживели в този ден, да ви съпътства през целия ви съвместен живот!  Hug   А скоро да се похвалите и с още по-голяма радост  preggo .
Леа, Страчи весело изкарване на моренцето    grinning039   и да си починете хубавичко!   bouquet
Муцунке честито още веднъж!!!   Hands Clap  Леко и безпроблемно бременеене!!!  bouquet  И след 9 месеца сладко бебче!!! newsm32  
Хубав ден момичета!  smile3525

# 144
  • София
  • Мнения: 4 272
Ще предам поздрави на моренцето Wink от всички! И снимчици очаквайте!
Муцунка, честита ти бременност!  bouquet

# 145
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте,мацки  bouquet!
Леа,пожелавам ти най-прекрасната,страстна и незабравима ваканция!И да се върнете четирима,ейййййй/ това пък е моето поръчение Mr. Green!/.
Муцунка,честито и от мен  bouquet!Лежи и изпълнявай каквото кажат лекарите/дори и болница ако се наложи/ и всичко ще е наред Praynig!
Нарния,страхотно е това емотиконче с цветята, къде го намери,че аз нещо съм недоскиф newsm78?
Аз съм в супер настроение - ако знаете с колко карфици си забодох тази сутрин бермудите да не ги загубя някъде Wink...и да ви се похваля - вече съм 67,500 newsm53!А свеки направо злобее,щото се скъса цяла пролет да пие Витаголд и хром, ама - нц Naughty!
Та така,суперско ми е,отпускарско,дано запазя това си настроение по-дълго и дано, който има нужда го прихване от мен Hug!

# 146
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Благодаря ви момичета!!!
Желая и на всички вас, които сте все още само "искащи", да честитим бременност Hug!
Много ме е страх честно казано, но нямате идея колко по-спокойно ми става като вляза тук и ви чета. Липсвахте ми последните 1-2 седмици Embarassed!
На всички отпускари - Весело и незабравимо изкарване и да си донесете по едно бебе в края на ваканцията Laughing!

# 147
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Здравейте мацки  Grinning

Честито на новите коремчета   bouquet

Аз много работя, ама нещо не ми спори  Rolling Eyes Сънлива съм и ме мързи. На всичкото отгоре взех вече да се тревожа за моето здраве, защото все още нямам цикъл, а ме болят яйчниците, особено десният. Това не е нормално за пред М, нали  newsm78 Вчера пък имах силни болки в областта на матката и ми се гадеше пак. Не знам какво става  Rolling Eyes Май в понеделник ще се ходи на доктор и дано не сервира някоя гадна новина  Praynig

Така, оплаках ви се  Blush за което се извинявам. Пожелавам ви хубав и спокоен ден!

# 148
  • Мнения: 264
Здравейте мили момичета Grinning. Минавам само за малко,защото съм се залинала  в работа и нямам време дори да изчета всичко Sad.Вече ми се вие от тази работа #Crazy. Пожелавам ви на всички лек и хубав ден  bouquet

Лея,Страчи,на вас ви пожелавам изпълнена само с положителни емоции почивка и да се върнете с хубави новини Hug.
Муцунка,честито  bouquet.Лека и базпроблемнна блеменост и да слушаш чичо доктор Hug

# 149
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Светли, аз имам болки от време на време в яйчниците по отделно или и в двата едновременно. Защо не отидеш на лекар, след като имаш някакви оплаквания?

# 150
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Светли, аз имам болки от време на време в яйчниците по отделно или и в двата едновременно. Защо не отидеш на лекар, след като имаш някакви оплаквания?

Ами защото ми се щеше да стане някакво по-сериозно закъснение (при мен се случва често да закъснява по 3-4, чак до 7 дни). А днес е 6-ти ден. Миналата година така чаках 12 дни, отидох на лекар, не се видя нищо съмнително и на следващия ден ми потече  Crossing Arms

# 151
  • Мнения: 9 990
Приветче на всички!
Ние бяхме малко на почивка, изкъпахме се в моренцето и вчера се прибрахме в мръсната и задушна София.Сега ще свалям снимки и дано има няколко по-хубавки,че да ви дам малко морско настроение на работещите.Аз се връщам другата седмица на работа пак.
На тези, които тепърва заминават на някъде-много весело да си изкарат!
На пръв прочит, понеже не мога да изчета всичко-честито на виделите двете чертички/Светли-правилно ли разбирам,че и ти си между тях?/
Добре дошли и на новичките. Hug
АААА и честито на младоженцитееее!Много любов им желая!  bouquet  bouquet  bouquet

# 152
  • Варна
  • Мнения: 3 885
На пръв прочит, понеже не мога да изчета всичко-честито на виделите двете чертички/Светли-правилно ли разбирам,че и ти си между тях?/

Не  Rolling Eyes за съжаление. Според мен няма и начин да съм бременна, защото се пазим (въпреки че презервативите не са 100 % гаранция). Правих си и тест - отрицателен. Явно ми има нещо друго  newsm78

# 153
  • на североизток
  • Мнения: 285
Здравейте и от мен!
Днес ми е предпоследен ден на робота! newsm44
В понеделник тръгваме на морето и се надявам да се върнем четирима!
На красивите булки - честито, страхотни сте момичета! HugДано скоро се похвалите и с това, че ще ставате майчета!
Лея и Страчи - весела и приятна почивка и на вас!
На бременелките - леко носене на бебешоците и да не ви мори много жегата!
На нечакащите - сбъдване на мечтите, а на останалите, които като нас ще се трудяг упорито luvbed - дано се похвалим скоро!
И като се върна - да има мноооооого хубави новини!
Весело лято на всиччки!

# 154
  • Мнения: 2 120
Светле или ще ти дойде, но малко по-трудно/случва се в някои месеци да е така/ или си бременна, защото симптомите както зтаеш си приличат и в двата случая.

# 155
  • Мнения: 9 990
Светле, а аз стискам палци и на краката Praynig



Малко отпускарски снимки.Аз и семейството ми липсваме на тях Laughing
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=19649&AlbumId=60181

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 13:46 от пенелопа

# 156
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Светле или ще ти дойде, но малко по-трудно/случва се в някои месеци да е така/ или си бременна, защото симптомите както зтаеш си приличат и в двата случая.

Знам  Laughing за 3 забременявания го научих. Пък и трети вариант няма  Mr. Green Само изтръпвам при мисълта да съм забременяла, защото нали се пазим и я карах много нехранимайски  Rolling Eyes Само втора извънматочна ми липсва  Crossing Arms На всичкото отгоре точно тези дни миналата година започна ходенето ми по мъките заради извънматочната и явно настръхвам само при спомена  ooooh!
Извинете, че ви занимавам. Отивам да ям  Heart Eyes

Пенелопа, благодаря   bouquet

# 157
  • Мнения: 307
Муцунка, честито и от мен и се пази! Hug
Светле, стискам палци да нямаш проблеми. А ако е бебе (за което силно се надявам, въпреки презервативите  Wink) дано всичко да е наред и да се развива нормално в матката ти! Peace
На отпускарките - весело изкарване. На мен пак ми се ходи на морето, ама пусто като ми тежи тоя път  ooooh!

# 158
  • Мнения: 249
Честито, Муцуна!!!  bouquetСтрахотна новина. Желая ти безпроблемна бременност!!! Дано повлечеш крак!!!Пожелавам го на всички и на себе си! Praynig Praynig PraynigCharming страхотна песен, любима е на дъщеря ми. Благодарим ти за нея! HugВ събота и аз ще приготвям багажа. Стягаме се за почивка. Само че ние ще ходим на планина, защото море си имаме през цялата година. Това е за сега от мен.

# 159
  • Мнения: 806
ЗДравейте милички.  bouquet
Искам да пожелая на Страчи,Леичка,Зазка и другите отпускаркиииии,да си изкарат страхотно на морето и да се върнат с тен и с бебета baby_neutral Mr. Green Grinning
Светле, стискам палци единствено и само да е бебче но на мястото си, дано да няма нищо лошо и то да е причината да ти закъснява.Просто бъди спокоина максимално,опитай се Hug Hug Hug
Муцунка- ЧЕСТИТОООООО baby_neutral  bouquet baby_neutral Желая ти лека и безпроблемно бременност Hug
Аз чакам датата си др.седмица -09-ти та да видим какво ще доиде или baby_neutral или #Cussing out
На работещите- спорна работа и усмихнат раб.ден.
Прегръдки за всичкииииииииииии Hug Hug Hug

# 160
  • Мнения: 249
А моята дата е 8-ми дано да няма неприятни изненади, а само хубави новинки!!! EFPтова имам предвид.

# 161
  • Мнения: 200
Мариетка емотикончето с цветята преди време си го копнах отнякъде (ама не помня откъде Blush), щото и на мен много ми хареса, и сега съм си го качила в албума ми и от там му взимам url-то.
Пенелопка добре дошла отново в София!  Hug
Зазка и на теб весело изкарване на моренцето.   bouquet
Светле дано да е и всичко да е нормално!

# 162
  • Мнения: 498
И АЗ СЕ ОЛЕЛИХ  Cry- Дара беше права Cry Cry

# 163
  • Мнения: 883
Не унивайте момичета! Понеже не знам как да ви поздравя с песен ви пускам малко от нашите ваканционни снимки: http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=52252
А снимката на транспаранта е моя  Simple Smile http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=995426 С тази снимка спечелих конкурс на Еко БулПак. Е, има и корекции, но за тях само аз и те знаем ...  Wink Аз ви желая лек петъчен ден и ползотворна почивка. Много сън и  luvbed !

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честит петък Party
dididi като гледам тези хубави снимки така м се ходи  на море вече-е имам още 1 семица.След морето сме решили д посетим за два дни забележителности из България-колебая се между Рилския манастир или пък Шипка newsm78Ако знаете някое хубаво място близо до пловдив споделете.
magdalina_black съжалявам за лелката Hug

# 165
  • Мнения: 9 990
Добро ви утро и честит петък на работещите!
Ди-страшен е залеза! HugМай като гледам добре сте си изкарали!
Нас каква буря ни гони от Албена-страх съм брала голям!Порой!Гръмотевици, светкавиците падаха около нас...чистачките не смогват и останахме на място да изчакаме-насред полето в колата Crazy.На малката и беше много весело де Wink
Меги-ако ще се качвате на Шипка-гледайте и времето какво ще е, че много духа горе...и се стягайте за мноооого стъпала да изкачите PartyИначе си заслужава, определено-аз до миналата година не бях ходила.

# 166
  • Мнения: 1 701
На Шипка съм ходила много пъти. Хубавото там е, че веднага като видиш паметника и те обзема едно такова чувство ... патриотично. Става ти хубаво и леко настръхваш. Вътре е малко занемарено, но като цяло усещането да си там където са се водили велики битки... Неописуемо е!В ясно време се вижда Бузлуджа (там съм ходила, но при много лошо време и не видях нищо). Самия Балкан е просто прелестен. Морско чедо съм и винаги се впечатлявам от балкана. Почти чувам хайдушки песни ... Отплеснах се. Мястото си заслужава. Ако минете от другата страна към Габрово, отидете и на Етъра! Има чудна кръчма с невероятни кебапчета! Simple Smile
Аз на Рилския не съм ходила никога, но имам огромно желание! Simple Smile
dididi  , страхотни снимки от морето! Simple Smile Имат толкова настроение! Simple Smile
Гледам на Аладжа сте ходили... Отбихте ли се през Балчик? Двореца? Не ми казвай не! Wink Това място е вълшебно! Особено в началото на лятото ...

# 167
  • Мнения: 1 183
Честит Ви петък, момичета!
Ние се завърнахме от палатка. Изкарахме си страхотно, времето беше супер, вчера съм киснала във водата около 6 часа!
Жалко, че беше малко, но се каним другата седмица пак да ходим  Joy
Малко ми по изгоря лицето  Embarassedи днес мажа с лосион за след слънце, но си струваше!
Муцунка, честита бременност!
Ама вас като ви гледам всички във Варна сте идвали, а една не каза да си спретнем една срещичка!
Приятен ден на всички!

# 168
  • Мнения: 2 120
Сладурани, хубави снимки, прекрасно настроение-добре сте си изкарали отпуските. Аз имам още 20 дни и вече не ме свърта , искам мореее пък Laughing

Сега се пържа в офиса, карам ненормален и оскъден М./при мен е отзвук от горещината/, ядосвам се все още за колата, раздавам пари на халос и си скубя косите.

Дано денят ви е по-ведър от моята `проза`.

# 169
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Петък е! Дано издържим и на днешните жеги Simple Smile
Диди, хубави снимки - не съм те забравила, ще ти пратя ръководството.

Пенелопа, в БГ виждаме само изгреви над морето Wink

# 170
  • София
  • Мнения: 3 561
Здравейте от мен,

Мен ми е едно сънливооо. Тия дни хич не мога да спя. Но днес си отивам в Плевен да ме поглезят малко мама и баба и половинката да се отърве 2 дни от мен, че покрая моето безсънние и той мира няма  Simple Smile
Бързо да мине петъка ви пожелавам и хубав уикенд

# 171
  • Варна
  • Мнения: 3 885
ХА ЧЕСТИТ ПЕТЪК  Grinning МНОГО ГО ОБИЧАМ ТОЯ ДЕН (нали съм родена на него)  Party

Аз от снощи съм в тъч, буквално... На всичкото отгоре при гинеколожката, при която мислех да отида, има свободни часове чак за идния четвъртък  #Cussing out и сега се чудя какво да правя  newsm78 Или по-точно къде да ида...
Силвър, ти при кого ходеше и доволна ли си?

# 172
  • Мнения: 883
Здравейте, милички! Пиша ви от курса (в междучасие сме). Ох, вече започва да ми омръзва. Задачките, които правим в часовете са много по-елементарни и лесни от това, което вземам и уча от нета. Сега се чудя дали да не си купя и учебници...  newsm78???
wish, не сме ходили в Балчик. И аз съжалявам, но с тазгодишните цени направо ги пропуснахме. Иначе всяка година ходим. Но и почивката ни тази година беше много кратичка  Sad Обикновено е един месец, а сега заради моето обучение... (че от Бюрото по труда започнаха да ме издирват като престъпник) Снимките се получиха страхотни. Не знам как съм могла толкова да чакам за цифров апарат до сега. А на Мецана цяла фотосесия и направих. Тя позираше като истински модел. Но след няколко дни ще ви покажа и останалите снимки.
Хайде, всичко най-най!

# 173
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ди,страхотни снимки Peace!И аз като Силвър да ви се поскарам - май всичките около Варна сте били,как не се обадихте да спретнем една голяяяяяяяма среща... Crossing Arms
 Пенелопа, и ние като вас баш в най-голямата буря пътувахме - това беше на 31 юли.После по телевизията дадоха катастрофа с убити около Каспичан - малко след като ние сме минали е станало,то и ние в тоя голям гьол се унесохме,но добре,че беше с ниска скорост,че не ми се мисли.

Силвър,браво на вас - а така,всяка седмица ваканция най-обичам!/имаш поздрави от Кико,каза да поздравя оная какичка,дето щял да събори като скачал... Laughing/
Тук се пържим,но дано уикенда да завали,че ми е много кофти тая жега след прохладното моренце... Confused

# 174
  • Мнения: 1 183
Светли, аз ходя при Игнатова, но тя този месец е в отпуска, пък чак много добра май не е  Thinking ама след всички смотани доктори последно време ме е страх да се местя!
Мариетка, мерси за поздравите, целуни го от мен! Ама вие вярно, че хванахте бурята като се прибирате и аз я хванах в средата на града по кръстовищата, направо ми се взе акъла, навсякъде беше една голяма река  #Crazy
А за дъжда, по-добре да не вали, че аз мисля утре да ходя пак на плаж, мъжът ми ще ходи да снима една яхта /мноого хубава/, някакви екстремни снимки от парашут щял да и прави  #Crazy пък аз смятам да понамажа да се повозя и да се попека  Joy

# 175
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Благодаря, Силвър! Да си изкараш много хубаво на яхтата - аз много ги обичам такива пътувания  Flutter Ех, да можеше пак ... Даже на сватбата ни имахме разходка с яхта, с която акостирахме в ресторанта. Ех, спомени  Crazy

Пък за доктори не знам ... Ако можеше да не ходя при никого щях да съм най-доволна  Crossing Arms Последно при Яков бях, и изтървахме бебето. Не казвам, че е виновен човекът, може и случайност да е, ама все си мислех да не ходя там. Толкова лекари и да не знаеш къде да идеш  Tired

И аз като Силвър да ви се поскарам - май всичките около Варна сте били,как не се обадихте да спретнем една голяяяяяяяма среща... Crossing Arms
И аз така - бива ли никой да не се обади  Naughty

# 176
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Силвър - поправям се - дано по морето не вали,а само тук при нас, в дълбоката провинция.Леле,да не чуе моичкият за яхти и парашути,че моментално ще запраши към вас... hahaha
Светли,аз какъвто съм заплес Rolling Eyes чак сега видях,че си от Варна,иначе щях да ти се обадя да се видим и с теб /ама тоя път Силвър е за бой - тя те знае,що не ти се обади?/

# 177
  • Мнения: 2 120
Хей, Варненките, имате някакъв лекар на име Железов. Едно птиченце чак в София ми каза за него. Бил много добър.
Ако знаете как ви завиждам, че сте до морето, изобщо днес само вълнички ми се привиждат, чак на водорасли ми замириса. Wink

# 178
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Хей, Варненките, имате някакъв лекар на име Железов. Едно птиченце чак в София ми каза за него. Бил много добър.

Къде го? Дай малко повече инфо де  Laughing

# 179
  • Мнения: 2 120
Специалис по безплодие/уф, как звучи/, четох за него тук във форума, но някъде назад.

# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Здравейте!
Днес си правих тест Sure check,имам 3 дни закъснение,първите 5 мин. го гледах, беше отрицателен/на светлина в банята/след 10 мин. реших да го хвърлям и видях че има бледа втора чертичка ..пише че резултат след 10 мин. не се счита за верен.
Аз съм с редовен цикъл ,изчислявах си овулацията по 2 календара,на единия ми е била на 18/07/ а по другия на 19/07.....аз правих секс на 18/07
Та въпроса ми е,дали е вероятно да съм бременна,след като видях втора черта след 10 мин?
Ще се радвам ако споделите и ми дадете съвет
kiss  Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

# 181
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравей,Ани  bouquet!/не е толкова страшно,нали?/
Аз вече ти казах,нека те посъветват и другите момичета...
Добре дошла и дано е това,което искаш Praynig baby_neutral!

# 182
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Ох, дойде ми  ooooh! с големи мъки и болки. Не знам какво стана. Първо снощи за около час вдигнах температура 37.6, неизвестно защо. После тази сутрин правих тест, който показа бледичка чертичка макар и след указаното време. Тамън си викам, ей това презервативите много несигурна работа, май съм бременна. И ето, че сега ми дойде. Какво му викате на това? Споре мен вариантите са 2 - или тестът е бил фалшив (или пък това е била оная изпарителна линия) или си имам поредния ранен спонтанен аборт  newsm78 Май никога няма да узная.

Ани, по-скоро е бременност. Повтори теста след 48 часа!

# 183
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
СветлиHug!
Не знам какво да ти кажа...май си е била изпарителната,по-добре така да мислиш...Сега лежи и пий нещо спазмолитично /и мен така след кюретажа ми идва - умирам от мъки/

# 184
  • Мнения: 9 990
Kayrenn-права си за залезите  EmbarassedLaughing.Аз откак съм си в София слънцето много ме мори и не мисля.2 пъти ходих до поликлиниката за направление-все не улучвам нашата педиатърка ooooh!днес и шапката на детето загубих-треса се от яд още!
Ох, относно Варна-много хубаво бееее Hugчисто, цветя, зеленина и о,чудо-няма кучета ThinkingТротоари... и на тротоарите специално направено за колички снишение...Още миналата година видях огромната разлика от тук и още тогава казах-браво на Кмета ви!  bouquet
Аниани-повтори теста  след ден Hug

# 185
  • Мнения: 2 120
Светли, по-скоро не се е стигнало до бременност, а само оплождане и кофти имплантация/съдя от Т. и теста/.
Ани, повтори теста утре сутрин пак с първа урина. Мисля, че си 99% бременна. Hug

# 186
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
пенелопа, аз за съжаление от почти 3 години не живея във Варна, а улични кучета все още се намират тук-таме, по крайните квартали Simple Smile

# 187
  • Мнения: 9 990
Тук-таме-да, но в Сф ме посрещат глутници.
Всички кучета, които видях бяха маркирани на ухото.Общо си наложих да преброя-5 броя.Все в различни краища на Варна.Тук само пред нашият блок са толкова и по още толкова за всеки 5 строежа около блока..... Confused

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 113
А ако отида днес или утре на вагинален ехограф,дали ще се види нещо?
Ако съм забременяла е било на 18/07

# 189
  • Мнения: 225
Хей сладурки, здравейте и от мен Hug  bouquet
Днес ми е последният работен ден и съм много щастлива, от понеделник съм в ЕДНОМЕСЕЧЕН отпуск, ще се върна чак на 07.09 живот и здраве.
И Ви обещавам да се върна с най-хубавата новина на света, рекла съм си че ще се постараем почивката доста.

Моля Ви стискайте ми палци да стане едно августувско бебче, пожелавам го и на всички Вас.
Чао, доскоро, обичам ВИ  loveuuu txtloves

# 190
  • Мнения: 307
aniani_7, по-добре повтори теста утре сутрин, щом си толкова нетърпелива, но не бързай с ехографа. Мисля, че нищо няма да се види още. Сещам се и за още една възможност - кръвен тест, но нека и другите моничета си кажат мнението. И според мен има голяма вероятност да си бременна.
Успех и стискам палци! Peace

# 191
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ани,на ехограф най-рано с 10-дневно закъснение.Повтори теста утре и пиши какво е станало.

# 192
  • Мнения: 9 990
Ани-така е-повтори теста, изчакай още малко с прегледа-рано е да се види нещо.Голям е шанса да си бременна, стискам палци!
Диди-весело да си изкарате, да си починете хубаво и да се върнете с най-хубавата новина .... Hug

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Ами незнам дали ще изтрая до 10 дни ,чеееее.....разбирате какво ми е
Но прочетох тук някъде из форумите,че на вагинален ехограф можело да се види в 3 седмица


Едно ГОЛЯМО МЕРСИ на всички,които ми отговориха и най-вече на mari_eta/тя знае защо  Simple Smile/

# 194
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ами незнам дали ще изтрая до 10 дни ,чеееее.....разбирате какво ми е
Но прочетох тук някъде из форумите,че на вагинален ехограф можело да се види в 3 седмица

Ще изтраеш,няма как...А това за 3 седмица - ако е гестационна,не е вярно,защото това е седмица преди очаквания цикъл и незнам какво изобщо може да се види тогава newsm78...
Послушай всички ни - зареди се с търпение,както казва Дара "препишкай" hahaha утре  едно тестче - и на чичко док -след седмица!
Дотогава бъди сигурна,че всички ще ти стискаме палци fingerscrossed EFP preggo!

# 195
  • Мнения: 498
Ами не знам дали ще изтрая до 10 дни ,чеееее.....разбирате какво ми е
Но прочетох тук някъде из форумите,че на вагинален ехограф можело да се види в 3 седмица


Едно ГОЛЯМО МЕРСИ на всички,които ми отговориха и най-вече на mari_eta/тя знае защо  Simple Smile/

Не мила не се вижда на вагинален толкова рано. Направи го довечера щом не ти се чака , но няма смисъл да те бъркат напразно и ако е на частно  да си даваш парите излишно. Късмет - дано да се похвалиш Praynig

# 196
  • Мнения: 456
smile3558
Момичета, видяхте ли в клюкарника какви смехории има?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=118506.0

 rotfImbo
Приятна събота и неделя и хайде да започва вълната от положителни тестчета! 
newsm10

# 197
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз днес бях на лекар. Той каза, че не може със сигурност да каже дали ще повлияе или не лекарството което съм ползвала. Ще изчакаме 2 седмици да видим дали организма ми ще запази бебето. Ако минем през това изпитание през 16 г.с. задължиелно трябва да направя фетална морфология на 3D /което аз така или иначе задължително съм решила да правя, за да избегна амниоцентезата/. Все още всичко е под въпрос, така че стискайте палци.

# 198
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Дейзи  Praynig
А какво лекарство си взимала? Аз нещо съм изпуснала, ама то нормално де...мяркам се от дъжд на вятър тук. Ако пазиш листовката можеш да пишеш на производителя и да го питаш какво е влиянието му върху плода в ранна бременност.

Диди браво за снимките, все така продължавай  Peace

Мариетка радвам се че те виждам в толкова добро настроение напоследък  Wink

Светли може би все пак е било изпарителна линия все пак сте ползвали презервативи  newsm78 , а какъв беше теста?

# 199
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Клотримазол - глобули и крем. Освен това пие и едни хапчета, но им забравих името сега.

# 200
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз днес бях на лекар. Той каза, че не може със сигурност да каже дали ще повлияе или не лекарството което съм ползвала. Ще изчакаме 2 седмици да видим дали организма ми ще запази бебето. Ако минем през това изпитание през 16 г.с. задължиелно трябва да направя фетална морфология на 3D /което аз така или иначе задължително съм решила да правя, за да избегна амниоцентезата/. Все още всичко е под въпрос, така че стискайте палци.
ще стискам палци всичко да е наред:)а ти ни дръж в течение

# 201
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ехооооо,има ли някой Rolling Eyes?
Нашият уикенд на село завърши безславно - малкият на обяд вдигна 39,4 температура,а се оказа,че имам само една лъжичка нурофен в шишето...а селската аптека в събота не работи Close...Та тати дойде и ни прибра и сега сме си пак тука.Температурата поспадна,явно е някакъв вирус,защото в градината има болни хлапета /херпангина/, а тя е с висока температура...ще се оправи,вече не се шашкам,както при първите му боледувания...детски работи и ние сме ги минавали...
Тук излезе хала,страхотен вятър,но поне се захлади.Като чувам в София май вали - я да ни пратите малко и на нас,че изпукахме... Tired
Жабче, няма как - животът продължава и трябва да вярваме,че ни предстои по-хубавата му част Peace!Дано поне малка част от моето добро настроение долети до теб !
Дейзи,вярвам,че всичко ще е наред Praynig - приятелката ми в първите дни преди още да е сигурна пи много силен и противопоказан при бременност антибиотик,а вчера в парка търчеше след малката госпожица...

Последна редакция: сб, 05 авг 2006, 17:47 от mari_eta

# 202
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ммоичета много ви благодаря за подкрепата  Hug
Ще ви държа в течение на нещата.

# 203
  • Мнения: 883
Не мога да повярвам, че цял ден няма никой тука?!? Но ви прощавам, днес на Преображение и вие навярно сте се преобразили на някъде или просто разпускате...  Laughing Радвам се за вас! Аз продължавам напред и се обучавам в търпение и фотошоп. Като поприготвя снимчици ще пусна още! Хайде, до скоро...!!!

# 204
  • Мнения: 1 701
Цял ден спя...
Аман вече! Sad
Ама само така не ми е зле ...

# 205
  • Мнения: 883
wish, ти си извинена! Но другите къде са? И какво ли правят...  newsm78 Дано да е това:  Embarassed  luvbed!!!  Е, както и да е. Знам, че утре ще се раздвижите и всичко ще си кажете. Чао!

# 206
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здрасти дами!
Бях Ви се похвалила в понеделник,че имам бледа втора чериччка на теста.Във вторник пак направих-и пак бледа.Днес си взех 2-Куик Шуър и Шуър Чек/първите 2 бяха Шуър Чек/ и двата показаха  EFP, а чертичката-втората на Шуър Чек-а вече е твърде тлъста,гони контролната като цвят.....
Единственото,от което малко се тревожа е,че онзи ден се пльоснах в банята с цялата си тежест по гръб.Гледах да си удрям крайниците....и май те са най-потърпевши....надявам се бебо да е добре


Благодаря за поздравите на всички
И да има повече новини следващата седмица:)))

# 207
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здрасти дами!
Бях Ви се похвалила в понеделник,че имам бледа втора чериччка на теста.Във вторник пак направих-и пак бледа.Днес си взех 2-Куик Шуър и Шуър Чек/първите 2 бяха Шуър Чек/ и двата показаха  EFP, а чертичката-втората на Шуър Чек-а вече е твърде тлъста,гони контролната като цвят.....
Единственото,от което малко се тревожа е,че онзи ден се пльоснах в банята с цялата си тежест по гръб.Гледах да си удрям крайниците....и май те са най-потърпевши....надявам се бебо да е добре


Благодаря за поздравите на всички
И да има повече новини следващата седмица:)))


 Дано всичко да е наред с бебока и да се оправяш  Hug

 Момичета аз не съм писала тук отдавна а само ви наблюдавах понеже малката на зълва ми вдигна 40 градуса и на горе и от няколко дена не съм на себе си от уплаха но слава богу свалих тази гадна температура и сега детето е по добре... може би и аз съм пропуснала и този месец но нищо важното е детенцето да е добре ние пак ще пробваме а и тази седмица се прибираме понеже бързам да си направя изследванията и съм притеснена. Това е другата причина поради която мисля, че не е станало но знам ли Божа работа... хайде лека нощ на всичко и ви прегръщам   Hug

Общи условия

Активация на акаунт