Дали да си направя тест вече?

  • 2 323
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
ами ще чакам до утре,защото нали с първа урина се прави
аз иам Шуър Чек тест...
Знаеш ли кка изгарям от желание
ама то времето бързо ще мине щото сме на гости тази вечер...
И аз съм на самият булевард Левски-под Калитин-Петко Момилов...ха сега,да не се окаже,че сме и съседки:))

# 16
  • Мнения: 1 353
е не сме ама почти Hug аз съм с-у Бурлекса LaughingАпък за урината не задължително да е сутрешна-в това съм сигурна 100% Peaceама не се сещам от къде съм го чела.Аз всички тестова които съм правила са били след обед или вечерта.По принцип теста показва+ако има хормон на бременноста който дали сутрин или вечер си го имаш  в урината.И да кажеш като го направиш
ама не знам защо имам чувството че си бременна preggo-ако и ти имаш такова чувство сигурно ще си  EFP

# 17
  • Мнения: 1 353
http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewart … cle&artid=156виж тук по на долу пише че няма значение за урината

# 18
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Хах,
дано да си права мила
Моя мъж,както ме пазеше до миналият месец,сега не спира да ми говори за детенце....как иска в новият ни апартамент всички шкафове да се запълнят с детски книжки,касети.....
така че и ние много го искаме това бебче...и дано да се окажеш права
ще ти пратя лична бележка и ти ще си първа научила
мерси още веднъж

# 19
  • Мнения: 1 353
ама ще ти стискам всички палци да има бебшок.ще чакам да пишеш

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 881
ООО тук се заформила варненска групичка, как не съм забелязала  Grinning Аз живея в Цветния  Simple Smile

Христинче, ако още не ти е минала датата на цикъла по-добре тествай със сутрешна урина. След няколко дни закъснение вече няма значение, само да не си ходила съвсем скоро до WC (нпр. да е преди 2 часа). Това е моят опит по въпроса. Дано утре сутрин ни зарадваш!

# 21
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
мерси svetli,
утре ще се включа каквато и да е новината........ако резултата е +,може и нова темичка да пусна:)
мерси за подкрепата

# 22
  • UK
  • Мнения: 1 351
Олеле  Laughing вече и аз съм за тест но щом си решила да изчакаш до утре означава, че имаш малко или много силна воля  Hug че това са много часова не знам аз щях да експлодирам и до сега да си направя тест след съветите на момичетата   Embarassed

# 23
  • Мнения: 416
На  surecheck пише, че тестът може да се прави по всяко време. Аз си го направих късно следобяд при 2 дни закъснение и се появихя две тлъсти дебели черти.

Айде и ти да се похвалиш!  Simple Smile

Ако бях на твое място и при тези симптоми щях да го направя още тази вечер!

# 24
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
казах,че утре ще правя тест,ама не издържах.........чертичките са  EFP
втората е мноооооооооого бледичка,ама я има.........мъжа ми само седеше и ме гледаше как се кефя и ми казва:Виж,не може да е станало от раз............. newsm10
обичам Ви и съм много happy Hug smile3525

# 25
  • UK
  • Мнения: 1 351
Олеле направо се просълзих от радост  Hug много се радвам за вас... Еми хайде аз да съм от първите които ще ти честитят   bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 478
Честито и от мен!   bouquet

# 27
  • Мнения: 200
Честити две чертички!!!   Hands Clap  Hug  newsm51

# 28
  • Мнения: 1 353
Аз ти честитих на лични ама и тука искам ЧЕСТОТО smile3525

# 29
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
нали това,че втората е много бледа значи,че съм бременна.
Аз сега си направих пак тест и пак същата бледа чертичка
Дали да кажа на мама???
а така ми се иска,още повече,че работим на 1 и също място:)
мерси за подкрепата на всички
без безценните Ви съвети едва ли щеше да има резултат newsm51

Общи условия

Активация на акаунт