Показност

  • 1 991
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
Тук в този форум такива работи няма, щот нали ние сме по- по- най и сме перфектни във всяко едно отношение, ама дайте да обсъдим как стои въпроса при другата част от человечеството, която тук не пише Mr. Green

Почвам аз.
Ние вчера бяхме на една сФаТбъ. Беше на някаква 368 братовчедка на майка ми и хич нямаше и да отида, но дължа голяма услуга на кумовете и взех та се съгласих да ги карам и да снимам. Фарс и комедия от където и да го погледнеш. С мъжа ми бяхме в лек потрес, чувствахме се безумно конфузно и не на място. Черешката на сладоледа беше като слезнахме от колите пред блока им (обяда щеше да е там). Майката ги изтъпанчи пред кофите за боклук, газейки сред пликове с отпадъци и кори от диня и вика "снимай ги тука". След цялото ми старание да няма други хора в кадър, отзад пейзажа да е хубав и да няма сгради, направо изпаднах в творчески шок. Викам "ама що точно тук", а тя ми се хили и ми отговаря "ами от тук съседите могат да ги видят, а от другите места им пречат дърветата и няма да могат да ни видят" #Crazy
Честно ви казвам, още я преживявам тази сватба. "Незабравимо" преживяване беше Tired

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 10:41 от Luluto

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 Joy
Ние имаме подобни комшии. Живеят в луксозна къща, но са абсолютни селяни Crazy

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Joy Joy Joy

Ще ме умориш от смях

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ти пък, постави се на мястото на съседите! Да протягат вратове през балкона, а да им пречат дърветата!  Grinning

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ти пък, постави се на мястото на съседите! Да протягат вратове през балкона, а да им пречат дърветата!  Grinning

Ам`чи да!
Предишната седмица имаше две сватби в квартала. Комшийките станаха луди да прибягват от едната тераса на другата, за да не изпуснат и двете булки Joy
Ама и те се постараха, де - и двете колони обиколиха всичките улички между блоковете, а музиките вървяха пеша. Умориха ме, още се кикотя на гледката. Ама ние нямаме много дървета, та всичко си беше като на длан Joy

# 5
  • Мнения: 46 484
Luluto, вчера около 1 час не можах да спра да се смея по подобен повод  newsm62 в най-големия дъжд, през разрязаната ни улица (чакаме да я асфалтират  Blush) мина познай какво  Shocked бяла лимузина  doh която водеше колона от коли за булка от съседния блок  Laughing
Гледката беше потресаваща и не се въздържах да я щракна  hahaha http://images09.snimka.bg/000986635.jpg

# 6
  • Мнения: 6 472
hahaha Joy hahaha Joy
Никол, то добре че булката не е подтичквала след колата, за да я види орталъка Mr. Green

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Трябвало е майката просто да ги резне тия тъпи дървета...

Когато циганите в квартала правят такива неща го приемам някак си нормално...но когато се прави от българи - недоумявам...

# 8
  • Мнения: 920
Амчи, така де. Аз вчера щях да падна от балкона, за да видя 1 комшийка булка. Ми те нито тъпани биха, нито клаксони!!! За малко да я изпусна. Събрали се 15-тина човека, лиснаха 1 менче и айде да потегляме. Не мой така, 1 хоро белким да бяха изиграли.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 628
Разказвай, разказвай още Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6 167
не ми е смешно, аз цвиля
 Joy Joy

не се сещам за такъв случай , но искам още да слушам)))

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ако не те видят всички, що да инвестираш в сватба, все пак. Mr. Green
Пък и "Какво ще кажат хората" е водеща максима в болшинството български семейства.

# 12
  • Мнения: 6 472
То и при нас музика, тъпани и фоерверки нямаше, ама пак беше цирк. Първо никой с никой не се познаваше (поне родителите да се бяха запознали предварително). Цялата идея ние да присъстваме на въпросната сватба, беше да покаже мама каква хубава дъщеря има пред родата. Иначе тя за родата не се е сещала от 25 години Tired И сега ни в клин ни в ръкав - хайде на сватба. Кумувете пак бяха роднини, които не са ги виждали от години. Маминка изглежда ги беше избрала, защото младото семейство са на по 25, а кумовете на 70 Shocked През цялото време ми се сърдиха, че минавам пред колата, а не зад нея - било на лошо. Булката така и не пожела да си махне воала (на всички снимки е с него), защото не знам си къде чела, че трябвало мъжа и да го махне, като влезнат в къщи #Crazy. Падна, като се затича на излизане от залата от зор да не види друга булка по пътя си #Crazy Имаше и "дарове" за гостите - това направо ми е любимо Tired

Самото преживяване беше уникално от началото до края. Аз нали трябваше да съм шофер и фотограф и реших домочадието да не го мъкна с мен. Да де, обаче като тръгнах сутринта и алармата ми блокира запалването. Имахме такива проблеми преди време, но уж го оправиха. панирах се аз, че ще стане така и там, а аз не мога да разглобя таблото за да я махна и си взех и мъжа и детето. От там автоматично възникна проблем - за един човек няма място. Въпросната братчедка, която по принцип ме покани с цялото семейство се оказа неподготвена. Тя не била предвидила детското столче и ако може да съм го махнела, пък булката щяла да държи бебето Joy #Cussing out Joy #Cussing out Да плаче ли човек, да се смее ли!

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 11:12 от Luluto

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
Ми нека и аз да ви разкажа за една сватба тип селска:
Пред блока са, един камион със смъкнат капак и оттам се подхвърлят едни персийски килими, възглавета, чаршафи и везани покривки... На всяка една хавлиена кърпа пищят зурли, бият се тъпани, тъщАта играе кючек - демек показва какъв чеиз е приготвила за щерка си. И това дето изпразнят целия камион... После го товариха... Откъсна се лелята от кълчотене, ви казвам... А да кажеш, че бяха нещо от боята, не...
А после в градинката пиха шампанско и се пръскаха... Даже и на зяпачите раздаваха в пластмасови чашки... И сладки от стиропорен поднос по 2.00 от Билла Simple Smile И букетът до последно беше в кофичка с вода Simple Smile
Едно време преди найсе години слагаха разкрачени кукли-булки върху капака на някоя бяла волга... Честно ви казвам и това очаквах да видя...

# 14
  • Мнения: 495
 rotfImbo rotfImao
аз пък си признавам чистосърдечно, че откакто съм в майчински, изпълнявам ролята на любопитната комшийка, дето наднича иззад перденцата  да не изпусне нещо от живота на квартала Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт