Защо ни лъжат?

  • 3 323
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 482
Е радвам се за Ерика!
Извинявай, че съм те разбрала погрешно!
Важното е бебето и ти да сте добре!

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: emi_bademi
Е радвам се за Ерика!
Извинявай, че съм те разбрала погрешно!
Важното е бебето и ти да сте добре!


Тенкс, екстра сме!  Grinning

# 17
  • Мнения: 6 315
Аз в калабалъка забравих да си поискам упойка  Laughing . Лигнин обаче ми даваха всеки път когато си поисках. Докато бях там карах изцяло с техни средства!

# 18
  • Мнения: 4 242
Е какво излиза само ние ли сме каръци???
Раждах за втори път, молих за каква да е упойка (спинална , епидурална) при 4-5 см  разкритие заявих поне 5 пъти че искам да ме обезболят, освен това в присъствието на таткото Wink . Не само че ми беше отказано след няколкото молби ами в началото даже се правеше на глуха акушерката, което направо си е обидно Close . А след като е минало вече всичко и на Арменскяи поп да ревна все тая. Пуснахме темата за да не се разчита прекалено на тази "безплатна" услуга а да си приготвят някой лев в повечко милите бъдещи мами. Това е!

# 19
  • Мнения: 46 489
Цитат на: Мери
Е какво излиза само ние ли сме каръци???
Раждах за втори път, молих за каква да е упойка (спинална , епидурална) при 4-5 см  разкритие заявих поне 5 пъти че искам да ме обезболят, освен това в присъствието на таткото Wink . Не само че ми беше отказано след няколкото молби ами в началото даже се правеше на глуха акушерката, което направо си е обидно Close . А след като е минало вече всичко и на Арменскяи поп да ревна все тая. Пуснахме темата за да не се разчита прекалено на тази "безплатна" услуга а да си приготвят някой лев в повечко милите бъдещи мами. Това е!


Ужасно! Може би са чакали да си платиш? Ужас, как може да не ти дадат упойка, всичко с раждането вървеше ли добре, понякога се оправдават, че ако раждането е проблемно, не може да се слага?

# 20
  • Мнения: 4 242
Цитат на: nikol78


Ужасно! Може би са чакали да си платиш? Ужас, как може да не ти дадат упойка, всичко с раждането вървеше ли добре, понякога се оправдават, че ако раждането е проблемно, не може да се слага?


Всичко си беше наред. Нямаше с какво да се оправдаят за това изтъкнаха като причина за отказа си това че упойките се полагали само на платилите за екип- влизали в цената просто. А аз поне 10 пъти съм питала доктор Янкова (която води курса в Св.София, както и лекции в ЦУМ на "9 месеца") и е лекар същата тази болница дали е наистина така и кога какво точно трябва да кажа или направя за да получа упойка.
В крайна сметка благодаря на Бога че всичко мина благополучно и всичко е наред. Не се дръвча за това че не са ме поглезили с тази екстра Wink . Както вече казах пуснахме темата за да се чуе ако има шашма.

# 21
  • Мнения: 46 489
Тогава единственото обяснение, е че са чакали да им платиш на ръка, ако е така е много жалко, защото досега чувах само  хубави неща за тази болница!  Sad

# 22
  • Мнения: 1 975
Аз пък не мога да ги разбера тези изроди в БГ дето карат родилките да си плащат за да раждат..........  Imp

При нас тука всичко е безплатно !!!

# 23
Цитат на: Vache
И на мен ми сложиха упойка - спинална, при нормално вагинално раждане на 8 см разкритие, когато почти бях родила. Не са ми искали пари, не съм имала уговорка с екип, отидох си на общо основание и таткото не присъстваше!
Става дума за същата болница 1 АГ "Св. София"

Защото сега наистина се оказва, че ако не си избереш екип/лекар въобще не е сигурно, че ще получиш епид./спинална упойка

# 24
Цитат на: Мери
Е какво излиза само ние ли сме каръци???
Раждах за втори път, молих за каква да е упойка (спинална , епидурална) при 4-5 см  разкритие заявих поне 5 пъти че искам да ме обезболят, освен това в присъствието на таткото Wink . Не само че ми беше отказано след няколкото молби ами в началото даже се правеше на глуха акушерката, което направо си е обидно Close . А след като е минало вече всичко и на Арменскяи поп да ревна все тая. Пуснахме темата за да не се разчита прекалено на тази "безплатна" услуга а да си приготвят някой лев в повечко милите бъдещи мами. Това е!

Съжалявам,че са те измъчили, Мери!Знам какво е.Сега ми предстои отново раждане през януари.И аз мислех да раждам в Св. София, но като чета мнениата във форума май ще трябва да си платя на лекар.Но това е абсолютно безобразие и изнудване!!!

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 426
MAI DA. GLEDAT DA IZKARAT NIAKOI LEV. AKO IM VURJE, OBACHE. AZ 2 PUTI RODIH BEZ NIKAKVI UPOIKI, I NE PITAITE KAKVO MI E BILO. AMA PARI NA LEKARI NE DAVAM. BABA MI VSE S UPOIKI E RAJDALA SIGURNO EDNO VREME.

# 26
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: irena petkova
BABA MI VSE S UPOIKI E RAJDALA SIGURNO EDNO VREME.


По времето на баба ти са вадели и апендицит без упойка!  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 634
Цитат на: irena petkova
AZ 2 PUTI RODIH BEZ NIKAKVI UPOIKI, I NE PITAITE KAKVO MI E BILO. AMA PARI NA LEKARI NE DAVAM.


Ти си цял герой...  Sign Exclamation

# 28
  • София
  • Мнения: 2 952
Няма как да не подвеждат лекари, които преди 8 години и след секцио не обезболяваха  Sad  Sad дори, когато си им платил на ръка.  Като казвам не обезболяваха имам предвид НЕ ОбЕЗбОлЯВАХА С НИЩО - нито упойка, нито инжекция, нито хапче. Другите момичета в реанимация само ми обясниха, че след малко ще ме заболи зверски и да не се притеснявам от тях и те вчера са вили от болка  Imp  Imp
Първото ми секцио беше през лятото на 97 при д-р Колева и досега, както чувам шеф на патологията - метнаха ми торбата с пясък на корема и ме зарязаха. Добре, че сега имаме по-голям избор къде да раждаме  Grinning  Grinning

# 29
  • Мнения: 3 394
Кофти, аз като раждах ми сложиха 2 упойки просто за намаляване на болките /първо раждане/ за да издържа на дългите часове на разкритие. Но тук цялото здравеопазване си е безплатно...жалко че шикалкавят пак #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт