какво става по време на овулация имам кафеникаво зацапване?

  • 2 035
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
 Sickвече втори месец се "мъчим" да си направим бебе, миналия път нищо не стана, а сега точно на 16 ден от последния цикъл имам кафеникаво цапане вече 3-ти ден, чаках тази овулация с голяма надежда че сега ще стане, но явно и този месец ще се разминем с бебчо. На какво може да се дължи, знам че когато се имплантира в матката оплодената яйцеклетка е възможно прокървяване, но при мен е много по рано и не мисля че е това. Да ходя ли при лекар или да изчакам? Какво мислите?

# 1
  • Мнения: 1 243
po dobre vyrvi na lekar da si po spokoina tova kafenikavo zacapvane ne e mnogo hubavo stiskam ti palci vsi4ko da e nared  Peace

# 2
  • Мнения: 9 077
Това се нарича розова овулация Simple Smile
На хормонална основа е и е нормално, при много жени го има.
Винаги ли при теб е така? Някакви отклонения в цикъла имаш ли, въобще има ли нещо смущаващо или само това те притеснява? Винаги можеш да посетиш гинеколог, да пуснеш едни хормони, дори само за собствено успокоение. Wink

# 3
  • Мнения: 212
Не винаги, даже като се замисля ми се случва за първи път от 6 г. насам /от преди за забременея със сина ми/, и нямам абсолютно никакви други оплаквания. Сега за първи път чувам за розова овулация, това какво е може ли да забременея при наличието на такава?

# 4
  • Мнения: 2 120
Правете си бебе спокойно.

# 5
  • Мнения: 14 654
имала съм същото нещо като теб- леко прокървяване по време на овулация. отидох на лекар и ме успокоиха , че няма никакъв проблем, че понякога се случва така по време на овулация. при мен беше единичен случай

# 6
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Aз така бях миналия месец, не боли и затова не ни попречи да се трудим, момичетата тогава също ми казаха, че розова овулация.

# 7
  • София
  • Мнения: 9 850
Марги75,извини ме,че ще използвам темата ти за един въпрос.Започнах да пия Диане по препоръка на лекарката ми заради изключително нередовен цикъл и ПКЯ.На 15 ден от началото на приема имах съвсем леко кафеникаво зацапване,до сега не ми се е случвало.Не отидох на лекар,защото наистина беше съвсем леко и веднага мина.Може ли да се дълже на хапчетата?

# 8
Здравеите..извинявайте че точно в тази тема питам нещо но то е свързано с овулацията и точно с кафявото зацапване..Аз съм девствено момиче.В деня на овулация бях с момче и по принцип се страхувам да го направя дори и да не съм в овулация,затова всичко което правихме беше с дрехи.Тоест всички онези движения които се правят при секса само че двата партниора са с дрехи..и точно в деня на овулация стана това и имах кафеникаво зацапване след това..възможно ли е да съм бременна?При условие че съм била с дрехи когато съм била с момчето

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Здравеите..извинявайте че точно в тази тема питам нещо но то е свързано с овулацията и точно с кафявото зацапване..Аз съм девствено момиче.В деня на овулация бях с момче и по принцип се страхувам да го направя дори и да не съм в овулация,затова всичко което правихме беше с дрехи.Тоест всички онези движения които се правят при секса само че двата партниора са с дрехи..и точно в деня на овулация стана това и имах кафеникаво зацапване след това..възможно ли е да съм бременна?При условие че съм била с дрехи когато съм била с момчето
Ами внимавай и като минаваш покрай казармите...и от въздуха се хваща Mr. Green
Следващият такъв безмислен постинг ще го изтрия Tired

# 10
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Оле-ле ама и от въздуха ли се хваща вече   Laughing

# 11
  • Мнения: 2 309
Оле-ле ама и от въздуха ли се хваща вече   Laughing
Е,тъз хубава.Сега новото поколение ги пуска летящи... ooooh! Joy

# 12
  • UK
  • Мнения: 1 351
Оле-ле ама и от въздуха ли се хваща вече   Laughing
Е,тъз хубава.Сега новото поколение ги пуска летящи... ooooh! Joy

 Защо ли не можем и ние така... колко проблеми щяхме да си спестим  ooooh!  Crazy  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт