Бихте ли износили чуждо дете?

  • 2 747
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 715
Не и няма от никого да поискам да направи такова нещо за мен, ако ще е само за едното продължение на гените ми. Осиновяването е за предпочитане. Трябва да си абсолютен садист, за да искаш такова нещо от някого.

# 46
  • Мнения: 6 167
не, не бих.
въпроса е психологически, не мисля че съм на ниво да се откажа от нещо, което нося в себе си 9 месеца.

# 47
  • София
  • Мнения: 625
е този човек защо не си осинове дете newsm78
не мога да си представя как ще си дам бебето.............
отговора ми е категорично не Naughty

# 48
  • София
  • Мнения: 5 828
на този етап - не, но знае ли човек ...

# 49
  • Мнения: 354
не не бих го направила

# 50
# 51
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Първо помислих, че става въпрос за друго- за оплоден аяйцеклетка от друга двойка, при която жената поради ред причини не може да износи детето. Тогава бих се замислила- може би бих помислила да им помогна по то яначин ако са ми близки. Но в случая, който е описан- категорично не !  Naughty

# 52
  • София
  • Мнения: 6 743
При посочените обстоятелства не, но ако се наложи за мой близък (да не дава Господ) ще го направя  Peace

# 53
  • Мнения: 1 107
В тази ситуация не бих, но по принцип... не знам  Thinking
Лошото е, че ще го чувствам свое това дете, не "чуждо" Confused

# 54
  • Мнения: 3 248
Абсурд! Naughty

# 55
  • София
  • Мнения: 38 472
Оня ден гледах едих док. филм където разни бездетни двойки искат да клонират дете и да го износи друга. Клонирането значи да се вземе яйцеклетка от трета жена, да и де махне ДНКто и да се вкара това на "бащата". Не бях чувала по-голяма идиотия! За тия пари дето са ги потрошили за това, можеха 10 деца да си осиновят!

И по българския закон майка на детето е тази, която го роди. И така си е правилно!

# 56
  • Мнения: 27 524
Категорично НЕ  Naughty

# 57
  • Мнения: 5 140
Категорично НЕ.

# 58
  • Мнения: 2 849
По-скоро не,но знае ли човек? Така отговорих .Много трудно решение . ThinkingПо-принцип не карам много леки бременности и усещането ,че носиш живот и да се разделиш после с него -не ми се харесва .

# 59
  • Мнения: 1 464
Абсурд!Как ще го нося и ще е част от мен а после да ми го вземат #Crazyщо за глупост?

Общи условия

Активация на акаунт