Сиво-черни сенки

  • 1 361
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 661
Много ме заинтригувахте със сенките на ARTDECO.
Моля, кажете на каква цена са горе-долу и къде я има тази козметика. Разгледах сайта и мисля, че цветовете, които се предлагат могат да задоволят и най- капризния вкус.
Благодаря!

Ето:

http://www.nardis-bg.com/partneri/partners.htm
А като са отделни цветове и решиш да ги съчетаеш предлагат ли се някакви опаковки?Според броя на сенките ли е опаковката?Интересно ми е, а в нашия град не се предлагат.
Снките са около 6-7 лева. Има кутийки, мисля че за 3, 4 и повече сенки. Но дори и да не си купиш кутийка, можеш спокойно да си ги носиш в чантата, всяка отделна малка кутийчица сенки си е с плъзгащо капаче  Flutter
МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ИЗЧЕРПАТЕЛНАТА ИНФОРМАЦИЯ!
ЩЕ СИ КУПЯ НЕПРЕМЕННО! Hug

# 16
  • Мнения: 201
Цитат
МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ИЗЧЕРПАТЕЛНАТА ИНФОРМАЦИЯ!
ЩЕ СИ КУПЯ НЕПРЕМЕННО!  Hug
Гарантирам ти, че няма да съжаляваш, невероятно трайни и хубави сенки  Heart Eyes АртДеко имат и страхотна база за сенки, погледни и за нея  Flutter

# 17
  • Мнения: 1 341
аз от скоро започнах да слагам сенки. Толкова съм невежа, че даже ме е срам.  Embarassed Много бързо ми падат. Имам на Манхатън и Ейвън. Една колежка ми каза да си слагам крем преди да сложа сенките. Дижонка, тази база, за която пишеш с такава цел ли е?

# 18
  • Мнения: 201
аз от скоро започнах да слагам сенки. Толкова съм невежа, че даже ме е срам.  Embarassed Много бързо ми падат. Имам на Манхатън и Ейвън. Една колежка ми каза да си слагам крем преди да сложа сенките. Дижонка, тази база, за която пишеш с такава цел ли е?
Базата е точно за да се задържат сенките много по-дълго на очите без да се разтичат, събират, изтриват и т.н. Цената на  на АртДеко е около 7,50-8,00 лв.
Ето и отзиви  Grinning http://cosmetics.forumsplace.com/message914.html

# 19
  • Мнения: 212
Clinique имат страхотни сиви,плюс такива със тъмно зелен отенък.Но са по-скъпи.Другите хубави са на Deborah-Impression d'ombre.И двата вида ги ползвам само за сценичен грим и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт