Деси Добрева се омъжва.......+ снимки

  • 11 786
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 039
на 5-ти август Деси Добрева, бившата беквокалистка от шоуто на Слави се омъжва официално във Варна.

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 12:15 от Хера

# 1
  • Мнения: 271
за кого или е тайна

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Да й честито  smile3501. Аз не мога да я понасям- визуално ми е просто  Sick

# 3
  • Мнения: 490
Браво! И за кого?
Много ми харесва като певица и визия   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 629
Радвам се за нея, много скромно и свястно момиче.

# 5
  • Мнения: 46 511
Да й е честито!  Peace

# 6
  • Мнения: 3 216
Коя беше Деси? Тази,която се махна?

# 7
  • Мнения: 11 003
Тази сутрин имаше тема в dir.bg, но сега не мога да я намеря.

# 8
  • Мнения: 6 039
oмъжва се за гаджето си, с което е от няколко години. Всъщност те сключиха брак преди 1 година, тайно, сега ще има истински църковен ритуал и иху-аху

# 9
  • София
  • Мнения: 5 828
Тя не замина ли за щатите?

# 10
  • София
  • Мнения: 61
И за кой ще се омъжва?

# 11
  • Мнения: 22 867
Цитат
Деси Добрева ще се омъжва
    Бившата вокалистка на "Ку-ку бенд" Деси Добрева получила годежен пръстен с диамант от своя дългогодишен приятел Мартин навръх 24-ия си рожден ден. Бъдещият съпруг на певицата също е от Варна и е съученик на сестра й Милена. Той има малка фирма за метални орнаменти за обзавеждане. Датата на сватбата още не е уточнена, тъй като Деси скоро заминава за Бостън, където ще учи в "Бъркли" - най-престижния музикален колеж в света. Досега тя ревниво пазеше личния си живот от медиите.

Инфото е от март 2005 год.,в-к Новинар.

# 12
  • Мнения: 13 512
Цитат
Деси Добрева ще се омъжва
    Бившата вокалистка на "Ку-ку бенд" Деси Добрева получила годежен пръстен с диамант от своя дългогодишен приятел Мартин навръх 24-ия си рожден ден. Бъдещият съпруг на певицата също е от Варна и е съученик на сестра й Милена. Той има малка фирма за метални орнаменти за обзавеждане. Датата на сватбата още не е уточнена, тъй като Деси скоро заминава за Бостън, където ще учи в "Бъркли" - най-престижния музикален колеж в света. Досега тя ревниво пазеше личния си живот от медиите.

Инфото е от март 2005 год.,в-к Новинар.
Да,абсолютно точно е инфото,сегавече е уточнена и датата за сватбата,поканени са гостите и ..да са живи и здрави!

# 13
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Да й честито  smile3501. Аз не мога да я понасям- визуално ми е просто  Sick
  Laughing LaughingЕй на това казвам мил човек, браво! HugНе можеш да я понасяш, а благородно и честитиш!!!!  bouquet

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Да й честито  smile3501. Аз не мога да я понасям- визуално ми е просто  Sick
  Laughing LaughingЕй на това казвам мил човек, браво! HugНе можеш да я понасяш, а благородно и честитиш!!!!  bouquet

Моля, моля, без жлъчни подмятания! Едно няма нищо общо с другото- не я понасям визуално, но това не значи, че тя е лош човек. Просто не е мой тип жена  Grinning А че се омъжва, си е за поздравления, защо да не й честитя?!

# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Да й честито  smile3501. Аз не мога да я понасям- визуално ми е просто  Sick
  Laughing LaughingЕй на това казвам мил човек, браво! HugНе можеш да я понасяш, а благородно и честитиш!!!!  bouquet

Моля, моля, без жлъчни подмятания! Едно няма нищо общо с другото- не я понасям визуално, но това не значи, че тя е лош човек. Просто не е мой тип жена  Grinning А че се омъжва, си е за поздравления, защо да не й честитя?!
            #CrazyЕ нееееееееееее!Песимизма е навсякъде.В изказването ми нямаше НИЩО ЖЛЪЧНО!!!!.Просто изразих възхищение и бях смъмрена NaughtyЕгати, тук явно всеки очаква спор и скандали да има Crossing Arms

# 16
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Честито на Деси!!!Много ми харесва  bouquet

# 17
  • Мнения: 465
Честито и щастлив семеен живот Peace

# 18
  • Мнения: 5 140
Браво и честито!  bouquet
Ама тя кога се е върнала от Щатите?

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
     #CrazyЕ нееееееееееее!Песимизма е навсякъде.В изказването ми нямаше НИЩО ЖЛЪЧНО!!!!.Просто изразих възхищение и бях смъмрена NaughtyЕгати, тук явно всеки очаква спор и скандали да има Crossing Arms

Оф, Билянски, не се пали  Hug Чудесно разбрах тона ти от първия постинг, най- малкото беше добре украсен с подходящите емотикони  Grinning Може би моят не се оказа добре осмислен и написан, сори за което  Heart Eyes Мерси за възхищението, много мило ми стана  Embarassed И само това трябваше да напиша предния път  ooooh!

# 20
  • Мнения: 6 039
Върнала се е от щатите само за лятото. Есента пак ще замине.

# 21
  • Мнения: 9 697
Честито и щастлив семеен живот Peace
  bouquet

# 22
  • Мнения: 663
Malenna, от къде черпиш инфо?

# 23
  • Мнения: 13 512
Malenna, от къде черпиш инфо?
От "извора" явно... newsm78

# 24
  • Мнения: 6 417
В съботния" 24 часа" има каренце със снимка Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 464
Еми ,честито Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6 039
Malenna, от къде черпиш инфо?

от първа ръка

# 27
# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Еха, страхотна булка! Hug

# 29
  • Мнения: 6 039
Наистина беше страхотна.
Нежна, семпла и все пак шик.

# 30
  • Мнения: 822
Много естествена,няма нищо излишно по нея...Мисля,че успя да се съхрани и да не се самозабрави,което й прави чест.Но това са ми по-старите впечатления...Радвам се за нея и дано брачният им път е много дълъг и безпрепятствен.

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Роклята е веднъж! Супер булка е наистина!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Много хубава, и най-важното - не се е натруфила.

# 33
  • Мнения: 5 622

 Видях е Деси прреди седмица- две в един магазин във Варна. Симпатично момиче е  Wink

# 34
  • Мнения: 6 039
Роклята е дело на сестра й Милена, и беше изложена на Ню Йоркската вседмица на модата. Иначе е инспирирана от самата Деси

# 35
  • Мнения: 5 622
Роклята е дело на сестра й Милена, и беше изложена на Ню Йоркската вседмица на модата. Иначе е инспирирана от самата Деси

По-хубаво от това, здраве му кажи  Wink

# 36
  • Мнения: 1 793
Много ми харесва роклята. Деси е много нежна и хубава булка. Няма нищо натруфено по нея, не се е наклепала. Въобще е много готина.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 743
Страхотна булка и страхотна рокля.Желая им от сърце дълъг и щастлив семеен живот изпълнен със здраве, много детски смях и усмивки!

# 38
  • Мнения: 6 039
Страхотна булка и страхотна рокля.Желая им от сърце дълъг и щастлив семеен живот изпълнен със здраве, много детски смях и усмивки!

палнира 3 деца / тя самата е третото дете в семейството/
Дали ще успее да комбинира кариера и 3 деца???

# 39
  • София
  • Мнения: 6 743
А тя с какво се занимава сега?

# 40
  • Sf
  • Мнения: 808
Настина е красавица Деси Simple Smile И прекрасна булка също Simple Smile И глас и хубост Simple Smile Радвам се за тях Simple Smile

# 41
  • Мнения: 6 039

Сега е във Ваканция.
Иначе има още един или 2 семестъра в Бъркли. С две думи: работи над себе си

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Малена, да не си и ПиАр?  Grinning

# 43
  • Мнения: 6 039
Малена, да не си и ПиАр?  Grinning

Не, не съм. Защо?
Като гледам във форума има доста PRs на Фолк "Иконите"

# 44
  • София
  • Мнения: 6 743
А какво учи в Бъркли?Извинявам се за любопитството, но аз я харесвам.
Такъв глас и такова излъчване...
Браво на Деси  Hug  bouquet

# 45
  • Мнения: 818

Сега е във Ваканция.
Иначе има още един или 2 семестъра в Бъркли. С две думи: работи над себе си


Учила е различни видове музика фънк,рок и т.н
Избрала си е сама да учи индийски фолклор,който по думите и много я обогатил.Изнасяла е концерти,пяла е Полегнала е Тодора акапелно с 2ма Бгри,сръбкиня и американци,преподавателите и казали че всякакъв вид музика и се отдава,но българската и е призвание..



Ааа в детското предаване БонБон каза ,че септември завършва Бъркли  Naughty Имаше интервю с нея ...

# 46
  • Мнения: 3 576
Много сладка и нежна!   bouquet

Не мога да разбера форумката, която каза че й била много противна визуално  Thinking ..... доста по-симпатична е от бившата й колежка Алекс.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хубава мома, прекрасна булка. Радвам се, дано си живее щастливо!
И също се надявам да вземе да пропее по-хубаво, защото каквото съм чувала от устата й, не съм одобрявала достатъчно. Затуй вероятно е тръгнала да се шлифова. Тъй, тъй. В тази професия е нужен постоянен труд за обработка на таланта. Хубаво е, че има амбиция, но изглежда много нежно, чувствително, крехко момиче. Ще успее ли да оцелее в агресивната среда на шоу-бизнеса? Дано!

# 48
  • Мнения: 818
Еее аз за нея пък съм чувала,незнам вярно ли е,че е ...забравих точната дума...има такъв глас който не може да изкара грешен звук. newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 61
А за младоженеца нито едно мнение не видях. А какво ще кажете за него? Нещо не важи според мен  Thinking

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е, не важал! Мутра или манекен ли трябва да е, та да "важи"?

# 51
  • Варна
  • Мнения: 138
Малена, да не си и ПиАр?  Grinning

Не, не съм. Защо?
Като гледам във форума има доста PRs на Фолк "Иконите"
А да не би случайно да си сестрата измайсторила роклята???? Simple Smile

# 52
  • Мнения: 818
Мен ме кефи,че си е естесвена,а младоженеца малко хилав ми се струва...

# 53
  • Мнения: 6 417
Мен ме кефи,че си е естесвена,а младоженеца малко хилав ми се струва...
Ай па ся и ти! Хилав бил Mr. Green

# 54
  • Мнения: 6 039
За гласа и таланта на Деси, мисля че няма смисъл да се спори. Спомням си преди години в Шоуто на Слави един БГ режисьор /сега ще се сетя за името му/ кака, че в момента Деси е най-големият талант в обласста на пеенето и ,че ако Слави не успее да го изяви /защото той би могъл/ трябва цял живот да му тежи на съвестта. Ами то така стана.  

Тя е завършила 2 музикални образования а пълно отличие, в Бъркли дори дава уроци по пеене. Всъщност аз рядко говоря с нея за работата й, просто защотот други теми ни вълнуват.
вижда, че има по-добре запознати от мен в това отношение. Laughing

Иначе за задоволяване на любопитството.......Аз мога много добре да мина прав шев на машина, но да измислям и кроя дрехи изобщо не бих си и помислила.
Сестра й живее и работи в Лондон, доскоро за Вивиан Уестууд /ама че гадно се пише на Бг това име/

# 55
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Рангел Вълчанов.Той много я харесва.

# 56
  • Мнения: 356
Настина е красавица Деси Simple Smile И прекрасна булка също Simple Smile И глас и хубост Simple Smile Радвам се за тях Simple Smile

Браво smile3501Да са много щастливи заедно и да имат мноооооого дечица. Peace

# 57
  • Мнения: 6 039
Рангел Вълчанов.Той много я харесва.

да, благодаря   bouquet

това е сестра й, която всъщност е един от най-важните хора за мен, моя приятелка и кума

# 58
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
това е сестра й, която всъщност е един от най-важните хора за мен, моя приятелка и кума



Удивителна прилика имат! Моите уважения към Деси, но сестра й ми харесва в пъти повече като визия  Peace

# 59
  • Мнения: 5 140
Деси е страхотна, много е нежна и красива с тази рокля.
Радвам се за нея и за сестра и.
Честито отново.  bouquet

# 60
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Много хубава булка, а и много нежно момиче ми се струва.  bouquet А сестра и е голяма сладурана. И двете са хубави и си приличат, но всяка има свой запомнящ се стил.

# 61
  • Мнения: 5 713
Дали ще успее да комбинира кариера и 3 деца???
Ще успее, аз го вярвам. Човек с амбиция и знаещ какво иска, винаги успява.
Хубава и семпла булка.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 493
Бравос бравос  Simple Smile Споделям всичките мнения за хубавата Деси.

# 63
  • София
  • Мнения: 6 743
И сестра и много ми хареса  Hug За първи път я виждам.На тази снимка малко ми прилича на едната мацка от дуета "Тату"  Peace
Рядко харесвам жена с къса коса, но тази ми допадна   bouquet

# 64
  • Мнения: 6 039
Сестра й е доста смела в прическите. Grinning Но определено всякакви дължини и цветове й стоят много добре. В момента е с дълга коса.

# 65
  • Мнения: 5 140
На хубавите хора всичко им стой добре.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 743
На хубавите хора всичко им стой добре.
Aсолютно точно казано!
Да са живи и здрави!
А на теб Малена, завиждам благородно за контакта ти с тях.  Hug

# 67
  • Мнения: 5 140
А на теб Малена, завиждам благородно за контакта ти с тях.  Hug

И аз, и аз.  bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 1 252
Честито  на Деси!
 newsm51
Много години на семейно щастие и желая. Успешна кариера като певица и скоро да се реализира мечтата и да стане майка.

# 69
  • Мнения: 2 849
 smile3501 smile3501Много стилна булка . Heart EyesЧестит да им е брака .Бравос и за сестра и ,дано така да им върви ,радвам се за тях .
Малена ,твоята рокля нейно дело ли е Rolling Eyesразгледах албумчето и много ми хареса ,и цветята също . :

# 70
  • Мнения: 6 039
Да, и моята рокля е нейно дело.
 Аз буквално я побърках. В събота сутринта купи една част от плата, в неделя сутринта беше готова. Като преди това имах друга рокля, но един ден преди сватбата реших, че няма да съм романтична.
Казах й: Искам да съм диване! И тя ми отговори: Ами ти по принцип си!!!!!!!!!!
и така от златиста романтична рокля, отидох в другата крайност. Същото стана и при фризьорката, която беше подготвена за малък балерински кoк.
 Да, ама не Naughty

Иначе това е нейният стил:





http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=53454

# 71
  • Мнения: 4 195
Деси е една от певиците, на които винаги съм се възхищавала, като прибавим и факта, че ми харесва адски много като визия, никога не съм я чула да говори глупости по интервюта - е може да се каже, че съм и фен.
Искрено и желая да е много щастлива, наистина да я дари Бог с три дечица, да сбъдне всичките си мечти и никога да не забравя че е българка  bouquet  bouquet  bouquet

# 72
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честито на Деси. Много щастие желая.  Не съм я виждала на живо, но отдалече личи пък макар и само на снимки, че е нежна, финна и красива жена. Къде се е състояло празненството?

# 73
  • Мнения: 6 039
Вила "Аква" във Варна. Църквата - "Свето Успение Богородично" (Катедралата)

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Честито на Деси - желая и много щастие!
А Милена винаги е била готина /и като визия и като поведение/ - дива и смела! Желая и на нея успех!  Peace

# 75
  • Мнения: 8 769
За гласа и таланта на Деси, мисля че няма смисъл да се спори. Спомням си преди години в Шоуто на Слави един БГ режисьор /сега ще се сетя за името му/ кака, че в момента Деси е най-големият талант в обласста на пеенето и ,че ако Слави не успее да го изяви /защото той би могъл/ трябва цял живот да му тежи на съвестта. Ами то така стана. 
Нямаше как и да стане. Слави е изключително завистлив (съмнявам се, че има съвест. комерсиален е до болка). Показа го и неотдавна, когато покани за гост в студиото си Марин от Стар Академи, опитвайки се да му подреже крилцата.

Много се радвам за Деси! По мое много скромно мнение има невъзможно хубав глас и й желая бляскава кариера, щастлив семеен живот и колкото деца иска (аз също съм част от семейство с три деца и също искам да имам 3. Явно ние знаем какво богатство е да имаш братя и сестри)! Прекрасна булка с прекрасен съпруг (много добре изглежда момчето, и като двойка са красиви, пу пу пу) и прекрасна сестра! БРАВО!  bouquet

# 76
  • Мнения: 1 639
Показа го и неотдавна, когато покани за гост в студиото си Марин от Стар Академи, опитвайки се да му подреже крилцата.

 Thinking Мислиш ли ,че беше така?! Аз също не харесвам Слави, но поканата на Марин си беше голям жест. Имайки се предвид ,че Марин е продукт на шоу на Нова.......
"Шоуто на Слави" все още има огромна аудитория  Wink

# 77
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Вила "Аква" във Варна. Църквата - "Свето Успение Богородично" (Катедралата)
Много добре. Катедралата я знам, много пъти сме минавали от там, а вилата съм я виждала по телевизията - имаше едно предаване посветено на нея. Чудесна обстановка за такова празненство.

# 78
  • Мнения: 8 769
Показа го и неотдавна, когато покани за гост в студиото си Марин от Стар Академи, опитвайки се да му подреже крилцата.

 Thinking Мислиш ли ,че беше така?! Аз също не харесвам Слави, но поканата на Марин си беше голям жест. Имайки се предвид ,че Марин е продукт на шоу на Нова.......
"Шоуто на Слави" все още има огромна аудитория  Wink
Мисля, че не успя да скрие завистта си, както пред безспорния му талант, така и пред оправдано високите му амбиции. НАмесата на Дони тогава беше съвсем точна и на място. Самата покана на МАрин беше задължителна, ,от гледна точка на това, че Славчо се опитва да се представя като меценат-покровител на млади таланти....Явно доста време им е било нужно на хората от екипа му да го убедят да преклони глава пред конкуренцията.
Стига съм с еразпростирала, че темата е в същност за Деси, а не за Славчо....не можах да се въздържа просто.... Embarassed Извинявам се!

# 79
  • Мнения: 7 430
Честито на сладката Деси - винаги съм я харесвала Peace
Страхотна и нежна булка е - пожелавам и всичко най-хубаво в живота и много успехи с пеенето Peace

....много ме накефи букета и Wink

# 80
Нестихваща любов и от мен!

искам да си призная,че постнах снимките в един друг форум,но наистина не се сдържах,а и май не поисках разрешение.Malenna извинявай,но такава красива булка и такъв хубав повод е грях да не се показват {}   bouquet

# 81
  • Мнения: 6 039
кой е другия форум, ако не е тайна.???

# 82
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Деси сигурно си е попяла на сватбата. Чудя се какви  подаръци се избират за такава сватба?

# 83
  • Мнения: 13 512
Че какво и е по-различно на тази сватба? Подаряват се същите подаръци,каквато и на всяка друга.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 443
Честно казано като визия Алекс ми харесва много повече от Деси! Но ако трябва да си говорим за талант  Stop Не случайно, когато беше още беквокалистка на Слави пееше предимно тя...Алекс само припяваше.
Преди бях чула, че била много надута и някакви отвратителни неща за нея, но някак не ми се вързаха нещата. Но така е , когато някой е известен и най-вече талантлив хорската завист заработва със страшна сила!

Пожелавам й най-вече здраве и сила да постигне всичко, което си е намислила! Щастлив семеен живот и много детски смях (поне в три гласа  Wink )

Общи условия

Активация на акаунт