Отговори
# 15
  • Мнения: 2 274
   Ами моя е още на 7 и не е свикнал да пише на клавиатурата за сега! Забелязла съм че влиза в арена.бг да си тегли детски игри и по разни детски сайтове, които честно нямам идея как ги открива! Предполагам с линкове от един сайт към друг  newsm78! Но и аз си мисля че трябва да проведем един разговор за чат румовете като се прибере от село!

# 16
  • Мнения: 3 268
Моят син си вършее където си иска не само в интернет.На 16 г. е и вече нищо не мога да измъкна от него.Имам му доверие,защото съм го възпитала надявам се добре,спортува много,завърши 9 клас с 5.40 в Търговско-банковата и само мога да се моля да е разумен.Контрола е до толкова,че има вечерен час 11 часа и познавам най-добрите му приятели,иначе изобщо не знам какво прави когато е навън.и не че не искам да знам,просто няма как да знам всичко.Освен да му монтирам на челото една видеокамера Hug Thinking

# 17
Честно казано понякога когато набързо излезе навън проверявам хисторито  Embarassed ( за всеки случай)
Моля те, кажи ми как се проверява хисторито - сега поглеждам само падащото меню, но от там мога да разбера само първия адрес на който е влизал сина ми.   newsm78 Не, че имам повод за притеснение, но малко контрол не е излишен.
Предварително благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт