Свекървата лудна

  • 3 150
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
ами казвай "Когато решим - тогава" и не се ядосвай Mr. Green

точно така!  Peace

# 16
  • Мнения: 1 937
Бих казала с равен тон - нито злобно, нито ядосано, нито заяждащо се - че това касае само нас и когато стане ще се похвалим.

Аз така направих преди години.

off Хайде, belinda, пусни Зелко Къдравелко при къдрокосковците, моля!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 446
 Hug

И да не забравяме, че рано или късно някои от нас ще станат свекърви Simple Smile

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Hug

И да не забравяме, че рано или късно някои от нас ще станат свекърви Simple Smile

Не съм забравила нито за миг. Още от сега се подготвям да си мълча. Дано не ми дойде друг акъл тогава.

# 19
  • Мнения: 5 103
ами казвай "Когато решим - тогава" и не се ядосвай Mr. Green

точно така!  Peace

Peace

# 20
  • Мнения: 4 621
Не е необходимо да се стига до конфликт от това. Просто отговаряй, че ще имате когато вие решите и не обръщай внимание на подмятанията Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 243
Мойта свекърва и тя си пили едно и също ма накрая като й казах,че ще имаме дете като стане малката на 7 години и млъкна.като стане денийз на 7 ще измисла нещо друго ако дотогава не съм решила да раяждам второ наистина. Laughing

# 22
  • Мнения: 5 622
Ех, тез свекърви ве. Да няма някакъв вирус като лудата крава дето ходи по тях Wink


Дано да няма, щото и аз един ден ще стана свекърва  Crazy

# 23
  • Мнения: 9 685
Ех, тез свекърви ве. Да няма някакъв вирус като лудата крава дето ходи по тях Wink

Цитат

Дано да няма, щото и аз един ден ще стана свекърва  Crazy


И аз така, ама двойна. Дано да не е вирус. Joy

# 24
  • Мнения: 990
Кажи и ,че който много пита бързо остарява  Mr. Green Mr. Green!

# 25
  • burgas
  • Мнения: 83
Моята пък не искаше да имаме второ и все ми даваше акъл( тя има 2 деца)
Пред мен заплаши съпруга ми, че ще го бие ако ми направи второ Тогава я попитах дали тя е искала разрешение от своята свекърва за да роди второ и дали тя ми плаща сметките(финансова помощ от тях никога не сме получавали) та да ми нарежда дали да имам още деца.
Когато разбра , че съм бременна с второто пък обърна лопатата и реши, че ще е много   хубава разликата между децата. Второто вече е факт, а тя е много горда баба.

# 26
  • Мнения: 1 451
Ех, тез свекърви ве. Да няма някакъв вирус като лудата крава дето ходи по тях Wink


Дано да няма, щото и аз един ден ще стана свекърва  Crazy

Те времената ще са други и тогава ще страдате от някоя нова и модерна болест Wink
А иначе си е повсеместно. Моята майка уж е много толерантна, а какво мрънкане мрънка срещу снахата, не е работа. Откак се разведохме пък съвсем. Голяма файда от това мрънкане сега. Само моите нерви пили, на снаха си никога не посмя нищо да каже. Та мисълта ми е, тези дето се хвалят тука със свекървите си, да не са толкова сигурни в това дето го казват. Кой знае съпрузите им какви приказки отнасят и си мълчат, да не нагнетяват напрежението.

# 27
  • Мнения: 429
Не е необходимо да се стига до конфликт от това. Просто отговаряй, че ще имате когато вие решите и не обръщай внимание на подмятанията Peace

# 28
  • Мнения: 7 474
Едва ли пита с лоши намерения, просто за теб е досадно , а те не се усещат ooooh! Кажи и , че няма да имате второ и това е Peace

Общи условия

Активация на акаунт