БОДИМЕД - измекяри или какво? (моите СТРАШНИ впечатления)

  • 8 746
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 492
По принцип резултатите във всяка лаборатория са с различни стойности  Confused

Съжалявам за това, което си преживяла  Confused  За мен Бодимед е номер 1, всички изследвания след 5 месец на бременността правих там, след като ми объркаха резултатите в други 2 лаборатории, едната е "Лора", на другата не й помня името, но с Бодимед не съм имала проблем.

# 16
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Резултатите са с различни стойности, защото е въпрос на педантичност и коректност да се калибрира машината, която ги обработва. Ако това се прави всекидневно, правилно и всичко работи отлично, то кръвта ми е една, съставът й не се променя рязко и с големи амплитуди и би следвало резултатите да са ако не еднакви, то съ много близки стойности. А тук забележи - Тромбоцитите и хемоглобина, а да не ти показвам, че и всички други стойности се разминават впечатляващо.

То въпросът опира до това - дали човек е доволен от резултатите май...
Аз, за себе си, смея да твърдя, че не мога да им имам никаква вяра на БОДИМЕД.
Да, имат много клиенти, да известни са... но няма разумен човек, който да ми обясни как резултатите от тяхната лаборатория са със стойности, които са  С ОГРОМНИ РАЗЛИКИ от тези в Цибалаб и от Онкохематологията. Мисля, че няма човек, който да заплюе най-важната апаратура в Онкохематологията и да изкара Бодимед като коректив. И ако съм права в това мое размишление - то излиза, че май не трябва да им се вярва  Thinkingна Бодимед...или бъркам ooooh!
Всъщност, не натрапвам моите СТРАШНИ впечатления...само ги споделям. Flutter Blush

# 17
  • Мнения: 8 459
В Бодимед при изследване за остеопороза бяха казали на моя позната/на 53 години/,че костите и са като на 80-годишна жена.При повтаряне на изследването в специализирана болница/Съжалявам,но не помня къде/ се оказа,че това е пълна глупост.

Общи условия

Активация на акаунт