Момче или момиче???

  • 2 849
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 99
Каквото е направил таткото, такова ще е. Изобщо не се обръщам назад във времето, когато кралете са искали наследници. В крайна сметка, каквото излезе. Няма да го върнем... Simple Smile

# 46
  • Мнения: 663
Преди да се роди наш то бебче ,таткото и аз включително искахме момиче .Роди се момче ,и много ,много си го обичаме  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 385
Нашият татко определено иска момче, но когато докторът потвърди моето усещане, че ще е момиче  stork-girl, таткото въздъхна "Ех, ПРИНЦЕСА!" И така, от тогава чакаме не момиче, а принцеса 4470

Сега на всички се фука, че ще е момиче, но и че ще ходи на "поправителен" за момче!

# 48
  • Мнения: 249
Мъжът ми беше убеден, че ще е момче, а си имаме момиченце!!! А аз си бях сигурна, че ще е момиче. За второ нямаме претенции за пола. Вече знаем, че по-важно от това е детето да бъде живо и здраво!!!  Praynig

# 49
  • Мнения: 1 800
Момче искаше и момче получи Wink

# 50
  • Мнения: 941
и аз и съпругът ми искахме момиче и плана е изпълнен,  за второто нямаме претенции, каквото дойде

# 51
  • Мнения: 3 478
Ами да, нашия тати беше от тия с предпочитанията за момче, ама не го огря горкия Wink, сега обаче са голяма любов с малката.

# 52
  • Мнения: 742
ами аз много исках да си имаме един малък мъж- а съпругът ми мадама...сега си имаме принцеска...и ще работим за принц smile3521

# 53
Ами всъщност аз бях с предпочитанията. Мъжа ми казваше:"Каквото дойде, само да е живо и здраво!"
И ние бяхме по същия начин, аз страшно много исках момче и момче се роди, а мъжа ми нямаше никакви претенции за пола  Simple Smile Сега пък мъжа ми ме тормози да сме си правели момиченце, но нещо още се ослушвам  Joy

# 54
  • Мнения: 4 187
Искаше много да има син  Rolling Eyes. Не е късно , но си мисля, че още две щерки добре ще му дойдат  Mr. Green.

# 55
  • Мнения: 1 878
Моят си искаше живо и здраво детенце - мисля това е наистина важното, другото е от второстепенно значение - е поне в нашето семейство  Peace

# 56
  • Мнения: 76
Искаше момиче. Аз съм ниска, а той бил чувал че момчетата приличали на майките си и се страхува и сина да не е нисък, но напук ще имаме момченце. Честно да си призная и аз малко се притеснявам от това, дано да са само бабини измислици

# 57
  • софия
  • Мнения: 1 745
И двамата искаме момиче Grinning!От всички прегледи до сега казват:" 100% щерка!",но знае ли човек Thinking!

# 58
  • Мнения: 1 272
Нямаше значение, а сега е много доволен от резултата!

# 59
  • София
  • Мнения: 2 164
Отначало искаше момче, но като разбра, че ще бъде момиче много се зарадва.

Общи условия

Активация на акаунт