Карбовски чака бебе

  • 3 752
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 899
Ламелитке, в ъгълчето на очото му проблясва  Wink

# 61
  • Мнения: 2 309
Сред всички хакери из форума,приложете някое и друго фотоС...

# 62
  • Мнения: 2 697
на мен много ми харесаха последните му думи в предаването, мисля че миналата седмица, за жените в затвора
та, думите му бяха: "Жените и в затвора, и извън затвора, искат едно - да бъдат ПОМИЛВАНИ"

Ами талантлив си е Карбовски, каквото и да се каже за личността му, умее да използва словото...и това е талант, особен поглед към живота изобщо, а не почерпено само от ...Но никой не е казал, че талантът му оправдава егоизма в много отношения...все едно...винаги ще има хора, които ще го харесват и такива, които ще го недолюбват, няма начин...

# 63
  • Мнения: 2 253
Само това, че има джип и апартамент, ли му е хубавото  newsm78
Вярно, че е малко пълничък за моя вкус, но аз съм му фен на стила  Mr. Green
съгласна

# 64
  • Мнения: 2 556
Аз пък не допускам и грам интелигентност да има у Карбовски. За мен лично той е олицетворение на тъпотата. По-кух човек не мога дори да си представя  #Crazy

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Оле майко!  ooooh!

# 66
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Дафодил, с такъв плам го защитаваш, да не си ти забременялата от него?

# 67
  • Мнения: 677
Аз пък не допускам и грам интелигентност да има у Карбовски. За мен лично той е олицетворение на тъпотата. По-кух човек не мога дори да си представя  #Crazy
ми разбира се!друго си е Ентелигентната венета райкова да ти дръпне прочуствен анализ върху клитора на камелия и гъза на азис..долу карбовски!на клада!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Дафодил, с такъв плам го защитаваш, да не си ти забременялата от него?

Тц, правим само неангажиращ секс  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 416
Да му е честито детето на Карбовски!  Grinning
Много се радвам за него, страхотно го харесвам и уважавам... Вярвам, че най-накрая си е намерил свястна жена...  Wink

# 70
  • Мнения: 1 629
Лора, тя още не е родила, бе Joy

# 71
  • Мнения: 1 416
Лора, тя още не е родила, бе Joy

Знам, знам... Прочетох аз. Трябваше да съм по-точна май: "Да му е честит ембрионът!"  Wink

# 72
  • Мнения: 1 629
Карай, поне му честитиш нещо Grinning

# 73
  • Мнения: 1 416
Карай, поне му честитиш нещо Grinning
Абе, гледам аз - хората честитят, радват се, други - кълнат, и аз да не остана по назад...

Общи условия

Активация на акаунт