Отговори
# 30
  • Мнения: 333
Здравейте, радвам се че заглавието на темата ви харесва. Аз преди малко си дойдох от курса и съм скапана, защото обикалях по магазините, но нищо зимно няма. Е поне в тези който бях.
Това със слушалките за кръвното и аз го пробвах, но нищо освен бълбукане на вода не чух. А за косата и на мен ми капе.

# 31
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
За падане, не съм я усетила да пада особено - доколкото съм чела, сега е момента, в който косата, под влияние на хормоните започва да расте по-буйна и дори може да се начупи. Мен обаче ми предстои сложна интервенция - връщане на естествения цвят на косата. Ще трябва да ми се отнеме с някакъв химикал остатъка от червено и отново да се боядисам в цвят близък до естествения ми. Малко ме притеснява дали това няма да ни навреди по някакъв начин.

# 32
  • Мнения: 3 405
Зимни дрешки няма, само летни и са едни мънички Grinning Смятам за дрешките да изчакам до есента. Тогава ще пуснат по-дебелички.

# 33
  • Мнения: 1 081
         KayRenn, да навреди, няма да навреди, но дано да хване боята, а и от обезцветителя да не стане оранжева. Иначе нито на теб нито на бебо нещо ще ви стане.
         И я кажете за тези витамини, някой знае ли защо се пият, освен, че по презумпция са полезни. Искам да кажа, на бебетата нещо може ли да им стане ако не се пият, или пък може ли да помогнат с нещо на развитието им. Някой ако е наясно, да пише.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 249
Косата на мен май не ми капе повече, но се омазнява безумно бързо!  Sick Сутринта се изкъпя и до следобед все едно не съм се мила! А дори не излизам, да кажеш, че е от праха и мръсотията по улиците...  newsm78 Явно са хормони.

Витамините не са задължителни, ако ядеш много плодове и зеленчуци. Все пак аз преценявам, че не мога да си набавя всичко необходимо с храната и тя да е достатъчно разнообразна и затова помолих да ми изпишат витамини. До известна степен това се дължи и на факта, че не мога да излизам и пазарувам, както преди, а предимно уикендите с татито, когото ползвам за товарно магаре  Embarassed
Пия витамините на HIPP - въпрос към Клеми, Нина и другите, които ги пият - препоръчаха ли ви да правите почивки между опаковките? На мен докторката нищо не ми каза и аз ги карам подред, обаче чета тук, че имало мами които ги пият по схема с почивки.  newsm78

# 35
  • Мнения: 3 405
Деси, витамините са за майката, детето така или иначе си извлича всичко необходимо от майчиния организъм Grinning А витамините компенсират това на майката.

# 36
  • Мнения: 385
Klemy не са ми казлали да правя почивки но аз мисля да ги пия с почивки между опаковките. И на мен ми се омазнява косата за отрицателно време иначе аз си я плакна с отвара от корени-коприва.

# 37
  • Мнения: 385
Извинявай Ним ти питаше за витамините

# 38
  • Мнения: 1 809
Така...
Купих си днес въпросните витамини за бременни на HIPP (те ли са най-добрите  newsm78 ). Ще пия от тях,както пих с Хриси "Матерната", която вече я няма .
Само дето ми се струва,че тя излизаше по-евтино от тия на HIPP  Rolling Eyes
Аз не ям достатъчно плодове и зеленчуци и смятам,че няма да мога да си набавя целия списък с витамини ...инак и мойта док е за "това, което е по пазарите"

Не съм чувала за "почивки" между опаковките с витамини (поне не за тези,които са за бременни).Аз няма да правя почивки, ще си ги пия до края на бременноста, после също.

За витамините, които пием пролетно и есенно време (когато не сме бременни) знам,че се прави пазуза от 20 дни,както и тези които пият малките деца през същия период.


Косата започна да ми пада ужасно,още преди да разбера,че съм бременна...може би от бременноста  Rolling Eyes а би трябвало да е обратното си мисля, поне с предишната бременност косата ми стана гъста,лъскава и т.н. ...ех  Sad Сега,като започна витаминките ще видим дали ще има резултат  Praynig че ако продължава да пада с тая бясна скорост ми се струва,че до раждането ще съм без коса  Confused

За спането- ами спя си  Tired вечно ми се спи, ама нямам тая възможност  Blush Ставам рано, защото и малката не спи до късно...искам не искам... вечер се старая да сме легнали до  10ч. и се започват песнички поред "мила мамо" ..."зайченцето бяло"....  Laughing после разказвам приказки, Хриси обича една многоо кратка и шеговита ..хм...приказка  hahaha  "Имало едно мече....и....приказката свърши вече"  като я казва безброй  пъти за около 15 мин   Joy   . Та заспиваме около 11ч вечерта  Crazy

# 39
  • Мнения: 1 317
Мале, толкова сме активни, че чак си умирам от кеф  Hug Аз да споделя - имам нова колежка, която обучавам и по цял ден стои до мен на компютъра и се сещате, че не е удобно постоянно да се ровичкам из любимия форум  Sad Но поне дните сигурно ще минават по-бързо с нов човек в офиса  Wink
Относно косата - моята пък май е обратното, като че ли нещо се засили и нито се омазнява, нито пада Peace Поне засега  Wink
За спането - от самото начало не мога да спя - първо защото ходя по 100 пъти до тоалетната и второ защото не мога да си намеря място newsm78 И аз като Анджелина спя с възглавница под корема или между краката, успокоява ме по странен начин и до известна степен спасява положението  Simple Smile
Такаааа, сега ви пожелавам лека вечер и до утре  Hug

# 40
  • Мнения: 1 289
 newsm45 Да ви се оплача  Sad  Една майка вече в 9 месец ми философстваше колко ми бил голям корема,че не трябвало да ям,да огранича храната и да мина на диета. Cry Било вредно и т.н.Аз по принцип съм с едър кокал,ям даже по-малко от преди,защото ми се гади,сега качвам само на корем,а другаде отслабвам,ама тая ми дигна нервите и аз квато съм ревлива сега.... newsm45На вас пораснаха ли ви коремите вече?На мен много ми личи-ама има хора,който качват повече в началото ,нали? Rolling Eyes

# 41
  • Русе
  • Мнения: 249
Я не им обръщай внимание на такива! При всеки е различно - и моят е голям, а аз съм дребна... Важното е да се чувствате добре с бебчо и да не се прекалява!

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 20:44 от setakap

# 42
  • София
  • Мнения: 3 099
O-o-o-o, мила, я да не ти пука, аз съм като косатка, но гледам да не се втилясвам - ПРОСТЕНО НИ Е!!!! Кога, ако не сега! Нека са ни здрави ембриончетата, после ще се поборим! Нали, момичета???  Rolling Eyes
Не слушай никой, само сърцето си Wink ако можеш, и аз невинаги успявам  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 289
Благодаря ви момичета.Ама сега съм много по-емоционална от преди(а аз съм с доста емоционамлен характер)и съм къолбо от нерви.За най-малкото плача,докато се смея и мъжа ми каже нещо и ме нервира и почвам да нервнича-общо взето да не съм ти в къщата.

# 44
  • Мнения: 1 809
Какви са Витамините на HIPP ?
Ето ги HIPP -Natal Aktiv
Сиропче е  Wink Пюретата и чая на Hipp детето ги харесва (също и аз ).
Само че сайта е на немски   Confused

На опаковката , която имам има описание на български.Пише , че може да се пият още преди забременяване  Sunglasses има мерителна чашка, а дозировката е 20мл дневно.
Две шишенца са по 200мл всяко (значи за 20 дни ще стигнат)  Flutter Цената на опаковката (2 шишета) е 20лв

A за променливите настроения мога да напиша роман  Laughing Хормони, к'во да ги правиш    bouquet

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 21:53 от doll_

Общи условия

Активация на акаунт