Отговори
# 45
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
mimi_81, аз пък се нервя, че коремчето не ми личи чак толкова - сякаш съм надебеляла малко. Надявам се в 4-ти месец вече да мога гордо да се пъча. Затова, мила, крачи гордо с коремчето напред и не им обръщай внимание на другите мами Simple Smile

# 46
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
малееееее  #Cussing outзна4и наистина не ми се размина.луда работа :2gunfire:4е знам ли аз 4е става въпрос за БХС то по гръцко му викали тест-А. Crossing Armsеми какво да направя като трябва ще си плащам като поп. hahaha
ех Shrew и тука ме хвана на тясно Joy Crazy
отивам да нанкам 4е се изморих днеска.целувки на вси4ки

# 47
  • Мнения: 3 405
Мими, а мен една позната ме пита през септември ли ще раждам Shocked Joy, а аз й казах: hahaha Не, просто съм дебела Grinning
Яж си умерено и балансирано, повече плодове, месце, мляко и яйца (аз ги мразя), зърнени продукти, абе , каквото ти се яде Grinning и не се притеснявай. Коремите на всички са различни.
И на мен хормоните ми менят настроението, но който си е емоционален си е такъв. Не сме депресирани, всичко е заради бебетата, нека са живи и здрави  Heart Eyes
Дол, мерси за сайта, ще потърся сокчетата в аптеката. Някой разбра ли дали се прави някаква почивка при вземане на тези витамини?

Опс, забравих да ви кажа: Добро утро и весел ден  Hug

# 48
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Добро утро Hug
За хормоните си е нормално да те избиват емоции. Моят бати каза, че само му се карам и му се дърпам, ама знае че е преходен период и ме търпи все още Embarassed  А за яденето няма как да не напълнея като преди само обядвах малко и вечерях, а сега закуската не ми държи до обяда и обяда до вечерята. Постоянно дъвча нещо и всички ми се радват на коремчето,така че Мими изобщо не слущай такива изказвания, защото са пълна глупост
Айде, отивам на преглед да ми точат кръвчицата Crazy

# 49
  • София
  • Мнения: 3 099
ох, за емоциите: и аз мога твърдо да се присъединя! Нашият татко, горкия, не знае какво да говори вече, аз редовно го изненадвам с бурни реакции и лудост, далеч не тиха... понякога и аз не мога да се разбера съвсем, нито пък приятелките си - те мъжете по презумция са виновни на щат  Mr. Green

# 50
  • Варна
  • Мнения: 248
 Добро утро на ранобудния отбор и от мен!!!

 За емоциите на 100% се присъединявам към вас- понякога аз самата не мога да се позная, но какво пък... това да ни е проблема.
 
 Желая ви един хубав и успешен летен ден!!!

# 51
  • Мнения: 1 081
Ами, то не се изтрайва... #Crazy Ще откачам вече! Нито мога да ям, нито да спя, нито да лежа, вниманието ми не се задържа на едно място за 2 минути #Crazy Искам да се занимавам с нещо и тъкмо започна и след малко вече ми омръзнало. Не знам за вас, но аз съм отегчена до смърт. Вие, момичета дето ходите на работа по-интересно ли ви е?

Тези витамини на Hipp ми хванаха окото, май ще си взема, ама малко скъпи ми се виждат нещо  newsm78 Обаче... вчера сложихме черта на месец юли и се оказа, че за лекарства и изследвания сме дали 230лв., (значи за лекарства около 190лв.) отделно за лекар още  #Crazy #2gunfire Честно, не знам къде ще му излезе края. Вашите хапчета на месец по колко излизат, момичета, горе-долу, вкл. витамини и т.н.?

И добро утро и от мен!   bouquet

# 52
  • Мнения: 25
Добро утро на всички Grinning desi_cover за какви лекарства говориш ? 230 лева  #Crazy за какво пиеш толкова много лекарства?

По въпроса за нервите и променливите настроения мога да ви кажа, че за сега аз нямам такъв проблем.Е предпо лагам че за по нататък нищо не се знае.не знам вие при какви лекари ходите, но на мен никой нищо не ми казва за никакви витамини и дори за фолиева киселина, аз просто си я пия.До сега съм била два пъти на преглед и само първия път ме гледаха на ехограф.Абе въбще на мен лично цялата тая работа ми се вижда крайно несериозна.Дори не искаха да ми пуснат изследване за токслоплазмоза въпреки че е опасно за бебето ако има нещо.Не знам какво да правя и къде да ходя.

# 53
  • Русе
  • Мнения: 249
Не си само ти Деси! За последните 3 месеца сме дали над 800лв. за лекари и лекарства. Да не ти говоря преди това...

# 54
  • София
  • Мнения: 195
Бодро утро на всички !
И на мен не са ми казвали нисщо да пия, освен фолиева киселина, но преди две седмици док ми каза да я спирам. Каза само да ям много плодове и зеленчуци и да избягвам консерви и месо, което не е готвено на температура.
И никакви изследвания не са ми правени, а тука чета за какво ли не и даже сама се грабнах и отидох рано-рано на фетална морфология. Докторката каза че съм била много нетърпелива Simple Smile , да ида пак около 20-тата седмица, че сега не можело да се огледат добре органите.
А за нервите - то си ми е по природа да викам, тъй че мъжът ми за 5 години трябва вече да ми е свикнал Simple Smile
Днеска ще ходя на нов доктор, да го видим дали си струва. Досегашният си гледа работата през пръсти според мен.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 794
Как 20 лв витамините на Хип?  Shocked Аз ги взимам за около 9лв...къде ги продават по 20?  Shocked Shocked Shocked
Аз не пия никакви лекарства, освен витамините, така че съм пас.
А за коремите не се притеснявайте, всичко е индивидуално. Я не се връзвайте на глупости!!!

# 56
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Добро утро!
Момичета, малко е ... неуместно да се правят сметка на парите, които даваме за да са живи и здрави бебчетата ни.  Naughty

# 57
  • София
  • Мнения: 3 249
Добър ден!  smile3507 Аз днес се успах! Котката ми се беше гушнала в краката и така откарахме допреди 10 минути   sleepuu

За витамините - на HIPP аз ги купувам по около 9-10 лв опаковката. 20 ми се струва множко, предвид че се намират доста по-евтино. Иначе за лекарства - ние също давахме доста, особено докато пиех Дуфастон и куп други работи. Колко обаче - не съм ги смятала. Купувахме и толкоз. Сега пия само Но Шпа и тамън вчера обяснявах, че като вляза в аптеката, ме знаят вече и приготвят опаковката!  Wink

Аз пък си бях внушила, че коремът не ми расте. Защото аз и преди да забременея си имах коремче и все ми се струва, че си е същото  newsm78 А забелязали ли сте нещо такова - вечер сякаш коремът ми е по-подут, опъва ми се по него фанелката. Сутрин като стана, съм си все едно като преди и до вечерта пак все едно се подувам ли, не знам и аз. Някой да има такива наблюдения върху себе си?

# 58
  • София
  • Мнения: 195
едно въпросче:

Някой наясно ли е  дали ако се работи до последно преди раждането, след това 45 -те дни, които се полагат преди термина се прехвърлят към платените дни след раждането или се губят?

# 59
  • София
  • Мнения: 195
Да, аз се подувам по същия начин. Мъжът ми се смее, че се опитвам да го конкурирам по шкембе
Но това си беше и преди да забременея, понеже имах навика да ям само вечер и отвреме навреме сутрин /сега вече ям през 3-4 часа и положението е направо трагично Simple Smile Simple Smile /.

Общи условия

Активация на акаунт