Кое е най-странното/смешното име на домашен любимец

  • 27 567
  • 362
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 912
...което сте чували или притежавате екземпляр с такова  Mr. Green? Аз веднага се издавам...имам далматинка-Дешка,а всъщност се казва Десислава  Crazy hahaha Беше си кръстена когато я взехме и тя вече си знаеше името  Joy

# 1
  • Мнения: 337
Моята котка,която се казва Мишка Joy

# 2
  • Мнения: 3 098
elix,моите комшии имаха ку4енце което се казваше Десислава,галено й казваха'Дежа'. JoyМного й отиваше именцето.
Котарака на моя братов4ед се казва Сократ.Другият ми братов4ед си кръсти ку4ето Динко. rotfImbo
Тук в Испания комшийката ми си взе наскоро ку4ка,ули4на превъзходна и я кръсти Шакира. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 672
кучето на нашите комшии също се казваше Деса Laughing
иначе ми стана смешно ,като чух как се казва едно мини-куче / незнам породата/ - Херкулес Joy
то едно такова мъничко, беззащитно, а пък с такова гръмко име Joy

# 4
  • Мнения: 467
Сиамски котарак на наши приятели ( за съжаление изчезна преди години) се казваше Медун:-).
За куче - Сократ ( не помня породата), обаче умряхме да се хилим като разбрахме от къде идва галеното Соки Joy Joy Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 39 763
Аз само с имената на котараците си еспериментирам. Предишният ми котак се казваше Спас, този се казва Харитон. Обикновено му казвам Харо на галено, ама га съм яхнала метлата е Харитонеее.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Котката на баща ми - Горбачов, макар че е женска. Роди се снежнобяла с черно петно на челото баш като руския екс-лидер. С времето петното изчезна, котката остана бяла, но името си й стои.

Кучката му роди, реши да задържи едното кученце, кръстих го Бира. Предложих да прекръсти майка му на Скара и като ходи на лов с двете и като викне "Бирааа... Скараааа..." ще има да се диви народа Mr. Green Майката не прекръсти, но малката си е Бира, само я дадохме в нова къща, та друг ще крещи 'Бирааа...' из полето.

Имах два котарака на име Винкел. Първият беше огромен тигров кот беше, качваше се от пода на масата практически с протягане, даже без да скача, толкова беше едър - а иначе слаб. Примъкнах го в стаята си в Студентски град от улицата, но бързо го върнах обратно, защото не спираше да мяучи и да иска внимание нон-стоп. Вторият беше малък черно-бял кот, съвсем бебе. Порасна голям котарак, занесох го на двора при нашите, където се оказа голям разбойник, изгуби едно око, половин ухо и като започна да носи кърлежи на гроздове, баща ми го изгони...

# 7
  • Мнения: 817
Хаха вчера точно седим на едно кафе и една жена с кучето си. По едно време се чува : "Пламенке, Пламенке!' Ние си помислихме, че някой вика детенцето си, а то кучето така се казвало.

# 8
  • Мнения: 3 405
Познавам едно куче, което се казва Георги, викат му Гого, и друго - Петко.
А един котарак се казваше Пършинг - имаше такива бойни ракети в САЩ едно време. И друг котарак, Гурко, заради генералските му мустаци.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 105
Моят кокер се казва Козмо. Чувала съм и за една котка с гръмкото име  Чалга Grinning

# 10
  • Мнения: 25 551
На майка ми едното куче се казва Чопър (а е едно дребничко и слабо)! Mr. Green Другото (женско) се казва Маймунка. newsm78
По селата хората масово си кръщават кучетата и селскостопанските животни на политици. Според моментните изяви на някой от тях и политическите пристрастия на стопаните. Joy Ама няма да цитирам най-куриозните, че да няма обидени...
Морското ни свинче е Маги (мъжко), което бяхме взели като женско и съответно беше кръстено Магдалена. По същата причина едно друго свинче се казва Вихър, а е женско. Laughing
Чувала съм и за едно магаре Рамщайн. hahaha

# 11
  • Мнения: 194
Познавам Корнелия Ивановна и Василий Петрович-говорят си основно на"Мяу" Grinning

# 12
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Имам една приятелка, на която свекърва й живее на село и си има дом.животни. Та тя беше кръстила кравата си Юлия ,в чест на снахата. И като почнеше да я дои умирахме от смях, защото непрекъснато й говореше: Юле, дай си цицката, а сега си дигни и крачето..... Голям смях!!! smile3533

# 13
  • Мнения: 593
Един приятел имаше котарак, който се казваше Кондьо. Той живя 15 години, накрая приличаше на грохнал старец, но всички много се грижеха за него.

# 14
  • Мнения: 600
Чувала съм и за едно магаре Рамщайн. hahaha
rotfImao rotfImao rotfImao

Общи условия

Активация на акаунт