За себеуважението след изневярата

  • 3 836
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 608
Ехоо госта, дай разяснения!

# 16
  • Мнения: 3 268
Мисля,че си участник в този триъгълник,ако ли не-гледай си живота или си направи свой триъгълник Joy hahaha

# 17
  • Мнения: 2 978
А защо мислиш, че се е унижил? Защо съжаляваш някой, за който си нямаш и на идея какво му се върти в главата, и какво е решил да прави с живота си?

Може пък да си е преценил ситуацията човека, да си е пресметнал плюсовете и минусите, и да е стигнал до това решение?

п.п. Така като почнете да съжалявате понякога някой..чак да ви завиди човек на времето, което отделяте да обръщате внимание на чуждите съдби Crazy

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Абе как ще се месиш в чуждите работи, бре. ужас. Теб пък какво те засяга ? Освен ако нямаш зъб на жената на шефа. Joy

# 19
  • Мнения: 8 917
А защо мислиш, че се е унижил? Защо съжаляваш някой, за който си нямаш и на идея какво му се върти в главата, и какво е решил да прави с живота си?

Може пък да си е преценил ситуацията човека, да си е пресметнал плюсовете и минусите, и да е стигнал до това решение?

Peace

# 20
  • Мнения: 7 837
Нищо не разбрах от написаното, а и не държа.
Имайки предвид, че това не те засяга пряко, не виждам смисъл в клюкаренето и  разнасянето на цялата тази история. Ако изобщо е истина...

# 21
  • Мнения: 5 622
Пиша като гост по разбираеми предполагам причини. На служебното ми място скоро се заформи любовен триъгълник. Всичко излезе наяве и измамения съпруг уволни любовника на жена си. (И тримата работеха в една фирма). Съпругът обаче сега прави всичко възможно да върне на работа съперника си, защото така ще има по-малко служебни задължения!!! Стана за смях пред всички, не само че му сложиха рога, но и излиза да пие бира с другия, за да го умилостиви да се върна на работа. Жал ми е за него  и за детето... Жена му се върна пак да живее с тях като свършиха парите, но докога? С мъж, който се унижава сам по този начин колко още ще издържи преди да се отклони пак от пътя? Не знаем какво да съветваме и как да се държим и да се месим ли изобщо??? Объркана работа.

Много важно. Какво ти пука. НАли това не си ти, твоят любовник, супруг, дете и живот?  Wink

# 22
  • Мнения: 1 451
Някой ви пусна по пързалката и ви гледа сега сеира, а вие разсъждавате по хипотетичната ситуация  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 161
Пиша като гост по разбираеми предполагам причини. На служебното ми място скоро се заформи любовен триъгълник. Всичко излезе наяве и измамения съпруг уволни любовника на жена си. (И тримата работеха в една фирма). Съпругът обаче сега прави всичко възможно да върне на работа съперника си, защото така ще има по-малко служебни задължения!!! Стана за смях пред всички, не само че му сложиха рога, но и излиза да пие бира с другия, за да го умилостиви да се върна на работа. Жал ми е за него  и за детето... Жена му се върна пак да живее с тях като свършиха парите, но докога? С мъж, който се унижава сам по този начин колко още ще издържи преди да се отклони пак от пътя? Не знаем какво да съветваме и как да се държим и да се месим ли изобщо??? Объркана работа.
Има такива хора,дето се опияняват да се ровят и душат в хорските истории.И колкото са по-мръсни,толкова по-добре.Стига да са чужди.Но на такива хора не бива да им се сърдим,те просто си нямат своя история,затова живеят с чуждите.Искам да подходя с разбиране тук,но защо пишеш като гост?Хем искаш да кажеш туй-онуй,хем шупето голям страх,а?И какво име си си пляснала-"Гост по неволя".По неволя!!! Mr. GreenКато че ли ти не си искала да ни осведомиш за лав сторито във вашият офис,ама някой те е бил по главата и така...
Я си създай една собствена история.Що се ровиш в чуждото мръсно бельо?

# 24
  • Мнения: 11 314
Ти да не си любовника?
Не сте ли чували поговорката "Аз дето си изкарвам хляба, оная работа не си я вадя"?

# 25
Пиша като гост по разбираеми предполагам причини. На служебното ми място скоро се заформи любовен триъгълник. Всичко излезе наяве и измамения съпруг уволни любовника на жена си. (И тримата работеха в една фирма). Съпругът обаче сега прави всичко възможно да върне на работа съперника си, защото така ще има по-малко служебни задължения!!! Стана за смях пред всички, не само че му сложиха рога, но и излиза да пие бира с другия, за да го умилостиви да се върна на работа. Жал ми е за него  и за детето... Жена му се върна пак да живее с тях като свършиха парите, но докога? С мъж, който се унижава сам по този начин колко още ще издържи преди да се отклони пак от пътя? Не знаем какво да съветваме и как да се държим и да се месим ли изобщо??? Объркана работа.


Не съм съгласна, че с това съпруга става за смях и въобще...какво общо има себеуважението?
Работата си е работа, любовта-любов. Той е постъпил импулсивно като го е уволнил, а после ясно си е дал сметка за важността на този човек за бизнеса. Какво общо имат личните им отношения?

Да простиш ( на съпругата, на любовника...на себе си дори ако щеш, защото със сигурност той самия има вина за това) изисква много по-голяма сила на характера от злоба и омраза за цял живот. Възхищавам се от съпруга!  bouquet И аз бих се върнала при такъв.

# 26
  • Мнения: 5 317
Натискайте си парцалите и не се месете.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Нещо не ми се ще да се хабя по хипотетични ситуации, бих казала само: не се бутай там където не ти е работата. Аман от загриженост за хорското щастие.

# 28
  • Мнения: 4 629
Не виждам какво има да се месите. Оставете хората да се оправят както намерят за добре

# 29
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Ако госта не се появи до няколко дни да даде разяснения, предлагам да закриете темата

Общи условия

Активация на акаунт