Септември на море - за или против

  • 3 349
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Тази година ще почиваме от първи септември на юг, но вчера бях изкритикувана от колежки
Искам да чуя и вашето мнение
Моите аргументи са - по-ниски цени, по-ниски температури, предвид това че съм с две малки деца особено едното на почти две годинки и по-топла вода

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 901
Аз съм -за.
Винаги съм предпочитала почивка или през юни, или началото на септември, най -малкото защото е по -спокойно, няма я блъсканицата от юли и август.

Но последните години юни не можем да отидем- голямата е още на училище по това време, а и мъжът ми на очни, а септември - не могат да издържат до тогава без да сме отишли на море  Grinning.

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 11:36 от НелиСА

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Мисля, че през септември ще ви е много добре на море - по-спокойно е, а ако няма аномалии - ще е топло и приятно. Приятна почивка.

# 3
  • Мнения: 343
ние сме на море от 1-8 септ. в китен, смятам че е добре за малкия да не е такава жега. миналата година бяхме по същото време там, беше супер- 28 градуса.

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Септември си е екстра, но няма гаранция, че и тогава няма да има жеги.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 298
Екстра си е - по-малко хора, следователно по-спокойно; цените също са по-ниски. Ниедокато бяхме само двамата с мъжа така сме почивали няколко години, после открихме, че през юни е същото относно спокойствието и цените, но има още един "+": чисто е защото "хуните" още не са минали през района  Laughing и сме почивали и така.
Но за деца през юни сякаш е още студеничко, вкл. и водата, така, че приятна почивка през септември и "много поздрави" на колежките!!!

Ние миналата година с 5-месечното ни бебе бяхме на море през септември, сега ще ходим през втората половина на август, защото през септември е по-добре да не отсъствам от работа!

# 6
  • Мнения: 261
радвам се,  че сме на едно мнение
моля се само времето да не ни изиграе някой номер
а колежките ще поздравя специално

# 7
  • Мнения: 4 668
Най - хубаво сме си изкарвали на море през септември  Laughing
Приятно топло време , спокойно и топло море , няма навалица  Hug
Сега пак отиваме от 28.08. до 05.09. и то на Албена , т.е на север , така че - много поздрави на колежките ти  smile3533

Аз съм сигурна , че ще изкарате страхотно !

# 8
  • Мнения: 4 053
също-за,
няколко години подред ходим тогава на море,и е много гот,
найстина водата е като чай а и няма много хора,
много е удобно за семейства с малки деца Hug

# 9
  • Мнения: 1 272
Определено ходенето на море през септември си има своите предимства - по-малко хора, по-спокойно море, по-ниски цени и всичко това в комбинация с хубаво време = хубава почивка. Късмет с времето!

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Обожавам септемврийското море.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 686
Изцяло ЗА! От години ходим на море само през септември.

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Разбира се, че ЗА. Септември е много хубаво на Черноморието. Много е спокойно.

# 13
  • Мнения: 2 019
за6то пак не.6те е лято

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз съм за.Спокойствие,няма големи жеги,по-ниски цени Peace

Общи условия

Активация на акаунт