Каква самобръсначка ползвате ?!?!?

  • 8 875
  • 61
  •   1
Отговори
Аз използвам от тези за еднократна употреба на gillette дамските, но мисля да ги сменя, какви ще ми препоръчате, мойе и за еднократна употреба или пук такива на който само ножчетата се подменят, найде помагайте  newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 164
И аз ползвам дамските на Жилет за еднократна употреба и съм доволна.Мислила съм да си взема от тези на Шик,но досега не съм. Confused

# 2
  • Мнения: 267
От еднократните - каквото сваря общо взето, няма никакво значение, всички са ми еднакви. Предпочитам жилет, защото май овлажняваща им лента е по-издържлива.

И аз се замислям за "постоянна" и само да си подменям ножчетата и май ще си взема Venus пак на Жилет

# 3
Каква ли им е цената на Venus?!?! и аз досега турсих из нета и тя ми допадна, но 4етох 4е имат и някаква батерия в тях , някой да има пове4е инфо.... за какво става дума по-то4но.

# 4
  • Мнения: 267
Батерия ли ? Ами освен ако не са нов модел от тези вибриращите ...Иначе не знам, мисля, че около 10 лв.

# 5
Батерия ли ? Ами освен ако не са нов модел от тези вибриращите ...Иначе не знам, мисля, че около 10 лв.

Ами поне тук това открих:
www.gillettevenus.com, ина4е едно време имаше и едни синьо-зелени на gillette, дали ги продават още newsm78 или сега са им само тези Venus newsm78

# 6
  • на село
  • Мнения: 3 810
Аз ползвам дамската на Жилет с подменящи се ножчета, имам я от доста години, ползвам я само за интимните части.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 328
Дамската за еднократна употреба на Жилет. А пропо /не се смейте/ - такава ползва и мъжът ми, защото е с много чувствителна кожа на лицето, а точно тази самобръсначка не му я разранява.

# 8
  • Мнения: 1 986
Дамската за еднократна употреба на Жилет.
  PeaceИ аз ползвам същата Peace

# 9
  • Мнения: 2 241
И аз от години ползвам една дамска жилетка Wink със сменящи се ножчета. Преди си купувах и специална дамска пяна за бръснене на Жилет, но сега, понеже рядко ми се налага да ползвам самобръсначка, ползвам на мъжа ми пяната. Simple Smile  

# 10
  • Мнения: 267
Батерия ли ? Ами освен ако не са нов модел от тези вибриращите ...Иначе не знам, мисля, че около 10 лв.

Ами поне тук това открих:
www.gillettevenus.com, ина4е едно време имаше и едни синьо-зелени на gillette, дали ги продават още newsm78 или сега са им само тези Venus newsm78

Точно тази, която си видяла в сайта с батерията, я няма още тук. Казвам го, защото моя приятелка си взе точно такава от щатите и когато се върна не можа да си намери ножчета за този модел.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Venus Flutter (старата, без батерии).

# 12
  • Мнения: 661
- това ползвам аз!  newsm10

# 13
# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 341
И аз дамския Jillette Sensor, като слагам ножчета Sensor Excel. Имам я от 100 години. Venus-a не е скъпа, но ножчетата май излизат соленичко  Money Поне така е с мъжката Mach III - евтина инвестиция, но скъп конюсуматив  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт