Каква самобръсначка ползвате ?!?!?

  • 8 873
  • 61
  •   1
Отговори
Аз използвам от тези за еднократна употреба на gillette дамските, но мисля да ги сменя, какви ще ми препоръчате, мойе и за еднократна употреба или пук такива на който само ножчетата се подменят, найде помагайте  newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 164
И аз ползвам дамските на Жилет за еднократна употреба и съм доволна.Мислила съм да си взема от тези на Шик,но досега не съм. Confused

# 2
  • Мнения: 267
От еднократните - каквото сваря общо взето, няма никакво значение, всички са ми еднакви. Предпочитам жилет, защото май овлажняваща им лента е по-издържлива.

И аз се замислям за "постоянна" и само да си подменям ножчетата и май ще си взема Venus пак на Жилет

# 3
Каква ли им е цената на Venus?!?! и аз досега турсих из нета и тя ми допадна, но 4етох 4е имат и някаква батерия в тях , някой да има пове4е инфо.... за какво става дума по-то4но.

# 4
  • Мнения: 267
Батерия ли ? Ами освен ако не са нов модел от тези вибриращите ...Иначе не знам, мисля, че около 10 лв.

# 5
Батерия ли ? Ами освен ако не са нов модел от тези вибриращите ...Иначе не знам, мисля, че около 10 лв.

Ами поне тук това открих:
www.gillettevenus.com, ина4е едно време имаше и едни синьо-зелени на gillette, дали ги продават още newsm78 или сега са им само тези Venus newsm78

# 6
  • на село
  • Мнения: 3 810
Аз ползвам дамската на Жилет с подменящи се ножчета, имам я от доста години, ползвам я само за интимните части.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 328
Дамската за еднократна употреба на Жилет. А пропо /не се смейте/ - такава ползва и мъжът ми, защото е с много чувствителна кожа на лицето, а точно тази самобръсначка не му я разранява.

# 8
  • Мнения: 1 986
Дамската за еднократна употреба на Жилет.
  PeaceИ аз ползвам същата Peace

# 9
  • Мнения: 2 241
И аз от години ползвам една дамска жилетка Wink със сменящи се ножчета. Преди си купувах и специална дамска пяна за бръснене на Жилет, но сега, понеже рядко ми се налага да ползвам самобръсначка, ползвам на мъжа ми пяната. Simple Smile  

# 10
  • Мнения: 267
Батерия ли ? Ами освен ако не са нов модел от тези вибриращите ...Иначе не знам, мисля, че около 10 лв.

Ами поне тук това открих:
www.gillettevenus.com, ина4е едно време имаше и едни синьо-зелени на gillette, дали ги продават още newsm78 или сега са им само тези Venus newsm78

Точно тази, която си видяла в сайта с батерията, я няма още тук. Казвам го, защото моя приятелка си взе точно такава от щатите и когато се върна не можа да си намери ножчета за този модел.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Venus Flutter (старата, без батерии).

# 12
  • Мнения: 661
- това ползвам аз!  newsm10

# 13
# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 341
И аз дамския Jillette Sensor, като слагам ножчета Sensor Excel. Имам я от 100 години. Venus-a не е скъпа, но ножчетата май излизат соленичко  Money Поне така е с мъжката Mach III - евтина инвестиция, но скъп конюсуматив  Grinning

# 15
  • Мнения: 649
Еднократните Жилет или каквото имам под ръка в случая, по принцип ползвам епилатор

# 16
  • Мнения: 1 190
Жилет Venus Peace

# 17
  • Мнения: 2 596

Точно с това съм и аз. Много съм доволна, но моята е синичка.

# 18
  • Мнения: 271
Аз съм с wilkinson.Mъжо ми я донесе от Германия и съм много доволна.Само че незнам дали тук я има

# 19
  • Мнения: 8 505
...по принцип ползвам епилатор

Винаги и само Peace

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ползвам еднократни самобръсначки, без претенции какви. Преди години имах дамска Жилет Ексел, но много трудно намирах ножчета тогава и я разкарах.
Епилатор не мога да понясям- бавно е, боли, космите растат подкожно и трябва да станат достатъчно дълги за да се махнат с машинката. Докато с бръснача минавам всеки ден или през ден и имам винаги гладки крака и др. Миналата година си купих епилатор, но само събира прах.

# 21
  • Мнения: 2 768


Това ползвам, изключително за интиматните части  Crazy
Струва 56лв, използва се и на мокро, има две приставки за бръснене - "бърза" за крака и позлатена за триъгълник+мишници. Има и приставка-гребен за подстригване. Не разранява, космите не растат на вътре и обриви няма. Много съм доволна!

# 22
  • Мнения: 1 028
На "Жилет" съм и аз ония синьо-зелени,преди време реших да пробвам с една "Супер Макс" уж с 4 ножчета,ма при 2-то бръснене хвръкна главата в канала и толкоз,дотам беше,сега пак "Жилет".А всъщност тази еднократната,доста кратна работа ми върши.

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А всъщност тази еднократната,доста кратна работа ми върши.
И на мен Simple Smile

# 24


Това ползвам, изключително за интиматните части  Crazy
Струва 56лв, използва се и на мокро, има две приставки за бръснене - "бърза" за крака и позлатена за триъгълник+мишници. Има и приставка-гребен за подстригване. Не разранява, космите не растат на вътре и обриви няма. Много съм доволна!

Oткъде си я купувала, каква марка е казвай моляте Wink

# 25
  • Мнения: 2 039
Gillet Match3,не мога да живея без нея,единствената,която не порязва и си извива главата по гънките на кожата  PeaceТя е на мъжа ми,но аз си имам мои ножчета и така си ги сменяме!

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Oткъде си я купувала, каква марка е казвай моляте Wink
И мен ме интересува.

# 27
  • Мнения: 3 457
и аз използвам жилет дамска-розова,другата нещо не ми допада Mr. Green

# 28
  • Мнения: 13 512
Не ползвам самобръсначка, ходя на кола маска/знам,че не се пише така!/

# 29
  • Мнения: 5 312
Каквато ми попадне под ръка.

# 30
  • Sf
  • Мнения: 808
Жилет Мак 3, но рядко, за бикини зонатата Simple Smile Купувам ги на промоция, излизат на сметка Simple Smile

# 31
  • Мнения: 4 358
Жилет Venus.
Много съм доволна, а ножчетата не излизат никак скъпо  Peace

# 32
  • New Zealand
  • Мнения: 871
само venus! супер доволна съм! Simple Smile

# 33
  • Мнения: 221
Каквато ми попадне под ръка.

и аз така..
предпочитам епилаторите, но много време и много ме мързи  Wink

# 34
  • Мнения: 5 299
Само Жилет-ки ползвам Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 550
Gillette Mach3  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 46 403

И аз   Grinning
Ползваме с половинката една дръжка, само преди употреба всеки си слага неговото ножче  Blush

# 37
  • Мнения: 2 768
Oткъде си я купувала, каква марка е казвай моляте Wink
И мен ме интересува.

От Технополис я купих, Philips , вече казах 56лв. По-евтина е защото е със сменяеми батерии, но и това не е проблем, вече има такива зареждащи се.

# 38
  • Мнения: 113
и аз така  Peace

# 39
  • Мнения: 1 798
Батерия ли ? Ами освен ако не са нов модел от тези вибриращите ...Иначе не знам, мисля, че около 10 лв.

Ами поне тук това открих:
www.gillettevenus.com, ина4е едно време имаше и едни синьо-зелени на gillette, дали ги продават още newsm78 или сега са им само тези Venus newsm78
точно тази зелената имам, ама вече не я виждам по пазара.Моята е на 5 години.Сменям ножчетата, но те издържат много. Peace

# 40
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893

Точно с това съм и аз. Много съм доволна, но моята е синичка.

И аз съм доволна и си я ползвам, моята е зелена.

От време на време ползвам и еднократните на Жилет.

# 41
  • Мнения: 3 356
Обикновени еднократни Жилет-ки.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 780
Еднократни на СуперМакс.

# 43
  • Мнения: 147
 Жилет Venus   Peace

# 44
# 45
  • Мнения: 122
епилатор

# 46
  • Мнения: 76
Еднократните на Жилет.
Киса, личи си къде работиш. Майтап, не се сърди! И аз съм работила там

# 47
  • Мнения: 4 621
Дамската за еднократна употреба на Жилет. 
Peace

# 48
  • Мнения: 569

   Аз ползвам Жилет, но без овлажняваща лента и съм много доволна.

# 49
  • Мнения: 4 406
Жилет за еднократна употреба

# 50
  • Мнения: 98
Аз ползвам от около година и половина само Жилет със сменящите се ножчета, но не и с батерия , тези май излязоха преди около 6 месеца, но така и не разбрах защо ще ми е необходма тази батерия , да не би да вибрира Joy Joy Joy

# 51
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Епилатор и за понякога за триъгълника Жилет за еднократна употреба. Peace

# 52
  • Мнения: 493
Твъдо съм за Жилет-Венус

# 53
  • Мнения: 27 524
Жилет с три ножчета и си ги подменям редовно. Удобни са ми, свикнала съм.

# 54
  • Мнения: 2 019
Дамската за еднократна употреба на Жилет.
  PeaceИ аз ползвам същата Peace
да и аз

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Ползвам абсолютно каквито ми паднат  Grinning Сега открих някакви по 45 ст., не се сещам марката им- с  2 ножчета са, харесват ми пък и какво им плащаш  Mr. Green Иначе имам Venus на Жилет и на Уилкинсън дамска пак със сменяеми ножчета, но не ми излизат рентабилни и си ми стоят в шкафа  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 1 107

И аз. Всъщност вече не ползвам, но докато ползвах, нямах оплаквания.

# 57
  • Мнения: 1 393
Скоро си купих от Пикадили 5 на брой Super-Max for women и съм адски доволна,а и не бяха скъпи  Simple Smile

# 58
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз използвам самобръсначка Жилет, на която и се сменят ножчетата от много години и съм многооо доволна.

# 59
  • Мнения: 6 472
Мноооооого рядко ползвам самобръсначка, за това се задоволявам с такава за еднократна употреба. Обикновено Жилет, но може и каквато дойде в момента.

# 60
  • Мнения: 2 897

И аз  newsm10,отдавна я използвам и съм много доволна от нея!

# 61
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092

Gillette Venus
От доста време съм с нея и съм страшно доволна  thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт