За микровълновите-с електроника или механични?

  • 6 496
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Не знам дали всички разбираме едно и също под "електроника" Rolling Eyes
Аз моята я смятам за МВ без електроника, макар че има електронен дисплей и може да се наглася с точност до 5 сек. Тя е с въртящо копче. Самсунг на 3 години и съм безкрайно доволна от нея.
Под микровълнова с електроника разбирам такава, при която време и програма се нагласят само с натискане на копчета. Предлагаха ни и такъв вариант, но се отказахме.
Не знам права ли съм или не съм Confused

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Механична, без грил.

# 17
  • Мнения: 71
Електронна-задължително,грила-по желание,т.к. не се ползва често.При механичната вероятността да претоплиш или недотоплиш яденето е голяма.което при електрониката го няма.

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Извинявайте, но какво е това "механична микровълнова печка"  newsm78
 С педали ли се подкарва ?

# 19
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Аз не използвам грила и за това мисля, че е по-добре без него.
Използвам я само за претопляне. Затова мисля всеки един вариант, който ти върши тази работа е добър. Колкото по-малко електроника, толкова по-малко проблеми.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
МИкровълновата е с електроника, т.е имам си дисплейче, нагласям си всичко от там
Грил май нямаме или не съм го ползвала.
Като цяло ми е все едно каква ще е  микровълновата, стига да затопля много и бързо Peace

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Извинявайте, но какво е това "механична микровълнова печка"  newsm78
 С педали ли се подкарва ?
Кики. Механична е тази, която има врътки - да нагласиш степен на печене, минути. Електроника е с бутончета, дисплей и т.н., нея явно я знаеш.

Механична и с електроника на картинките  Peace

Като си избирах МВ, питах консултанта, който каза, че ако механичната се развали, се поправя лесно, но ако елетрониката изгори, почти няма поправяне. И си взех механична, т.е. с врътки - LG. Няма грешка. Само грилът се оказа абсолютно ненужен, още се чудя защо се натисках толкова за грил.

Електронна-задължително,грила-по желание,т.к. не се ползва често.При механичната вероятността да претоплиш или недотоплиш яденето е голяма.което при електрониката го няма.
Това е абсолютно невярно. И на електронната и на механичната задаваш минутите ръчно, тоест от теб зависи колко ще стоплиш дадено нещо. Никаква друга връзка няма. Ако нещо е недотоплено или претоплено, грешката е в теб, а не в това, че МВ-то е механично или с електроника.

# 22
  • Мнения: 3 251
Аз имам такъв Самсунг, като от снимката/вдясно/ постната от Бу-повече от 4 години-електронна , с падащ грил. На такава експлоатация е подложена,че и грила...-от него не се отказвам, върши ми идеална работа.Следващата ще е задължително пак електронна, с падащ грил.

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нашите имат с електроника.печката е на повече от 15 години........

# 24
  • Мнения: 1 081
Ние имаме една, сигурно е на 10 години вече, електроника, без грил, върши страхотна работа. А е експлоатирана до припадък... нищо и няма.  Laughing

# 25
  • Мнения: 7 474
Нашите имат с електроника.печката е на повече от 15 години........

И нашите, тяхната е вече на 16г. и електрониката не е мръднала.

П.П. За 150 лв. и да се развали след 7-8 г. не е страшно.

# 26
  • Мнения: 7 914
С електроника...

# 27
  • София
  • Мнения: 3 421
 Нашата е с електроника LG. Убеждаваха ме да взема с маханични копчета, че по-малко се чупели, но нашата за сега няма проблеми.
 Съвсем целенасочено взех без грил(след статистическо проучване сред познати Wink). Не съжалявам, със сигурност нямаше да го използвам.

Принцеси правя в голяма тава във фурната, включена само за запичане.
Ако трябва да ги правя във микровълновата ще ги ядем на обед(имам предвид, че в моята се хващат не повече от 3 бр., а в голямата тава мога да сложа 10-тина)

# 28
  • Мнения: 1 202
Моята МВ е механична с грил и съм много доволна. Но и с електроника да си вземеш пак ще ти върши работа както и механичната . Но от грила не се отказвай. Peace

# 29
  • Popovo
  • Мнения: 571
Нашата е с електроника и грил. Имам я вече 3г. грила още не съм ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт