Как си лекувате махмурлука?

  • 5 447
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 677
бе нали бира на сутринта бееееее..дай твърдо!и пусни музиката!айдеееееееее...

# 46
  • Мнения: 5 539
Ами таз салата, дет съм я нарязала, кво ще я правим сега? newsm78

# 47
  • Мнения: 1 629
Наздраве, Лилит, сливовата е за предпочитане Grinning

# 48
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
На 1 грам алкохол са необходими 9 гр вода, т.е. колкото алкохол си поел трябва да изпиеш същото количество вода х 9.

# 49
  • Мнения: 7 837
Темата е за това как се лекува, а не как се докарва махмурлук  Laughing На кръчма го обърнахте  Joy

# 50
  • Мнения: 1 526
На 1 грам алкохол са необходими 9 гр вода, т.е. колкото алкохол си поел трябва да изпиеш същото количество вода х 9.

Naughty ееееееееетолкова вода не мога да изпия и за седмица  Joy

# 51
  • Мнения: 5 622

 Ъм..много рядко ми се е случвало и след това се заричам, че няма да пия никга повече..до след два дена..Е, аз най-често пия бира, която не ме напива все пак..с концентраите внимавам. Има май някакви хапчета, ама аз лично никога не съм пила   Thinking

# 52
  • Мнения: 2 550
Темата е за това как се лекува, а не как се докарва махмурлук  Laughing На кръчма го обърнахте  Joy

Пропаднали жени сме ние  Blush

# 53
# 54
  • Мнения: 260
Ухаааа, вие сериозно сте се разписали Simple Smile
Аз прибегнах до огромна купа студен таратор и доста помогна. Принципно и аз не страдам от махмурлук, защото ми се доспива преди да изпия достатъчно Twisted Evil Но вчера комбинацията от упойка, аналгини и доста вино явно ме е натровила доста, а и не се наспах, защото чадото не го интересува кой колко е пил, в 8 часа си иска попарата и това е!
Сега вече всичко е наред, нямам усещания за бушуващо море в главата, но алкохол няма да близна поне седмица!

# 55
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Кисело мляко, упсаринче сутринта - така практикувам аз след тежка нощ. Биричката също помага. Чат-пат ми се случва. Embarassed

# 56
  • Мнения: 7 837
Четвърта бира пия и не мога да изтрезнея  Joy

# 57
  • Мнения: 5 539
Наздраве, Лилит, сливовата е за предпочитане Grinning
Почерпи по 1 "Havana Club", пък да видим докъде ще я докараме  Blush

# 58
  • Мнения: 677
тюлен,музика нема ли тая вечер?!е как да пием на тихо??

# 59
  • Мнения: 2 550
тюлен,музика нема ли тая вечер?!е как да пием на тихо??

мне, намързява ме
а и се изчерпах от към български класики  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт