Как си лекувате махмурлука?

  • 5 436
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 260
Вчера бях на зъболекар, което ми е ужасен стрес и винаги ме боли жестоко. Та вечерта седнах да си успокоявам нервичките с едно бяло вино, и както бях позамаяна от болка, лека полека, чашка по чашка се подредих много зле.  Wine Glass Не ми е навик и сега на сутринта не знам на кой свят съм,  добре, че има кой да гледа детето.
Та я кажете, кой как се справя с махмурлука?  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 7 186
Клин- клин избива- с биричка. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 288
Алказетцер!!!
Понякога и една чашка, че поне да ти е замаяно хубаво, да не усещаш махмурлука хихи Laughing

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Клин- клин избива- с биричка. Simple Smile
Peace Peace Peace Mr. Green
Също и с бульонче Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 495
Спокойствие и сън Peace

# 5
  • Мнения: 2 550
Бира би трябвало да помогне  Laughing

# 6
  • Мнения: 260
Бирата май ще я пропусна, Sick по-скоро с малко супичка ще се свра в креватчето да си чета.

# 7
  • Мнения: 1 629
Израствам го Grinning

# 8
  • Мнения: 2 550
Бирата май ще я пропусна, Sick по-скоро с малко супичка ще се свра в креватчето да си чета.

Недей я пропуска.
Настина ще те свести.
Студена такава, вкусна.
Знаеш на колко хора е помогнала в тежки моменти:)

# 9
  • Мнения: 1 243
Кисело мляко или айранче също много помага!  Peace

# 10
  • Мнения: 3 154
Махмурлук не ми се е налагало да лекувам Sunglasses, така че съвет от личен опит не давам. Един приятел след тежка вечер пиеше чаша вода с много лед, в която е изстискал сока от един лимон. Твърдеше, че му помага...

# 11
  • Мнения: 899
Пробвайте с коктейла на Джийвс (от Удхаус), все хубави отзиви са изписани за него.
Аз махморлук нивга не съм имала, дори и след много тежко пиянство. Ама ако ме събудят рано съм недоспала, тъй че спя цял ден и после съм нов човек  Grinning

# 12
  • Мнения: 46 477
Мъжът ми пие "Ибупром", аз лично никога не съм имала махмурлук, въпреки, че пия повече от него  Mr. Green

# 13
  • Майничка
  • Мнения: 12 560
С контрастни душове и леден сок (айрян). Не че ми се случва често, обикновено след повечко вино.
Но ако имам и най-малки предчувствия за тежка вечер, пия предварително "Махмурлек".

# 14
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Тоник. Много и студен тоник. Наистина помага!

Общи условия

Активация на акаунт