Възможна ли е грешка? (в теста за бременност)

  • 7 618
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 274
   Вивиан, бременност с бременност не си приличат, та камо ли дете с дете! Изобщо не се притеснявай за това! Племенникът беше едно мило и тихо бебче, което постоянно спеше, а племенницата беше кралица на рева и безсънието! Давай смело напред и не му мисли от сега за това дали ще реве или не!  Peace

# 16
  • Мнения: 1 753
Ами... бременна си  Mr. Green Ние така от пазене сега си имаме София  Laughing

Успех и не се поддавай на черни мисли! АКо все пак те сполетят - да знаеш че е от хормоните  Grinning

Няма нищо по-хубаво от две деца в къщата! А твоите ще бъдат с много хубава разлика   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 2 164
Едва ли е това, което искаш да чуеш, но прекъснатият полов акт е един от най-несигурните начини за контрацепция.
Понякога преди еякулация е възможно да се отделят няколко опашковци, затова не се смята за сигурен начин.
Абсолютно  Peace
Тестът може да не отчете бременност, ако има такава (на мен ми се случи с първия тест), но да е положителен при липса на бременност - не.
Горе главата!

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Благодаря ви на всички  bouquet
направихте понасянето на новината някак си по-лесно. Трудно е, когато човек не е готов. Страха от неизвестното е много силен. Но какво да се прави, станалото станало. Аз все още си мисля, че може пък и да не е вярно newsm78

# 19
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И ас в момента чакам бебче от прекъснат полов акт  Crazy Пък за тестовете както каза моя лекар , когато е положителен си бременна, когато  е отрицателен - нищо не се знае. Така че освен честито друго не мога да ти кажа, радвай се на прекрасната новина  Hug

# 20
  • Мнения: 1 608
  bouquetПредстоят ти нови невероятни 9 месеца - наслади им се! Лека и безпроблемна бременност ти желая. Hug

# 21
  • Мнения: 712
Mоят тест беше отрицателен, пък си имам Бобко.
Ти със сигурност си бременна. Честито! Не се поддавай на лоши мисли. Бременностите са различни и не можеш да сравняваш отсега. Страхът от евентуално повторение ще вгорчи дните ти. Бъди положително настроена. Щом Бог е решил да е сега, значи има причина.

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Просто не мога и не искам да повярвам ooooh!
Преди дъщеря ми се пазехме точно така години наред и когато решихме да имаме дете ни трябваше още доста време, нерви, лекари и изследвания за да се получи. Толкова много сме я искали, но сега... Shocked

Виждаш ли, сега е станало "чудото" Wink

И при мен беше малко подобна ситуацията с малкия принц. Не беше правен по поръчка Wink, но не сме се и пазели, защото аз си мислех, че е невъзможно да забременея пак, имайки предвид една извънматочна и доста трудна бременност с каката.
Първата ми мисъл бе също като твоята "ами сега?", малко страх, малко объркване... От момента, от който излязох от кабинета на АГ след като потвърди бременността ми (на 6-ти ден закъснение и след 2 + теста), ме обхвана такава еуфория, та чак до сега. За мен това бе чудото, което ми се случи, най- прекрасното нещо на света. Simple Smile
Приеми така нещата, имаш цели 8-9 месеца да се настроиш на майчина вълна. Пожелавам ти едан прекрасна, щастлива бременност!   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
А мислите ли че при едноседмично закъснение би се видяло сърчицето на бебето при един ултразвук? Все пак ми се иска лекар да го потвърди, не мога да повярвам само на един тест.

# 24
  • Мнения: 4 621
Сперма се отделя дори при прекъсване на акта и е възможно забременяване
Най-вероятно си бременна. За да си сигурна в едното или другото най-добре отиди на лекар Peace

# 25
  • Мнения: 2 274
А мислите ли че при едноседмично закъснение би се видяло сърчицето на бебето при един ултразвук? Все пак ми се иска лекар да го потвърди, не мога да повярвам само на един тест.
   Изчакай! Моята лекарка ми каза, че трябва да минат поне 20 дни след предполагаемата дата на цикъла т.е. от закъснението! Все пак ме прегледа на ултразвук-видя се че бременността е в матката и малка сянка в плодния сак, но не беше сигурна! 2 седмици по-късно се видя как бие сърчицето  Peace

# 26
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
А мислите ли че при едноседмично закъснение би се видяло сърчицето на бебето при един ултразвук? Все пак ми се иска лекар да го потвърди, не мога да повярвам само на един тест.
Мисля, че не. Мен ме гледаха с вагинален с 10 дневно закъснение и нищо не се видя. На 20-я ден имаше плодно сакче. НИщо не ти пречи да отидеш обаче

# 27
  • Мнения: 3 457
Едва ли е това, което искаш да чуеш, но прекъснатият полов акт е един от най-несигурните начини за контрацепция.
Понякога преди еякулация е възможно да се отделят няколко опашковци, затова не се смята за сигурен начин.
Peace виж резултата в подписа ми-това дребното Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Еми това е Rolling Eyes
Вече си купих фолиева киселина, ще отида на лекар другата седмица, за най-сигурно.
Ебати какво ме сполетя ooooh! ... извинете ме за езика, ама съм потресена ... изобщо не съм го очаквала ...
Така де, станалото станало, ще гледам да се настроя положително и това е.
Пък дано всичко да е наред!

п.п. като си спомня каква борба беше да имаме дете първият път, толкова силно я искахме, така се радвахме на положителният тест, а сега гледай как приемам второто ... какво нещо е живота  Thinking

# 29
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
....пазим се чрез прекъснат полов акт.....


И ние така се "пазехме" Wink Резултатът се казва Никола Mr. Green

Късмет и лека бременност ти желая Hug

Общи условия

Активация на акаунт