Разбирате ли, когато жената симулира?

  • 11 307
  • 156
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 390
Повлияна от една друга тема, да питам, как точно разбирате, че жената симулира?

# 1
  • Мнения: 2 978
Не мисля, че един мъж може да хване една жена, че симулира newsm78..мое мнение разбира се Peace

п.п. Освен ако не е много дървена и да се превъзнася та да си личи от далеч Laughing

# 2
  • Мнения: 677
е няма как да разбереш че жената симулира...

# 3
  • Мнения: 1 451
А защо една жена всъщност симулира?

# 4
  • Мнения: 4 406
за да не обиди мъжа Laughing Laughing няма как да разбере

# 5
  • Мнения: 677
А защо една жена всъщност симулира?
е тук тва няма как да го разбереш..във форума няма такива!!!

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
е няма как да разбереш че жената симулира...

Що се правите на утрепани? Ако една жена действително има оргазъм, физиологичните признаци са видни. Как ще ги издокара при симулацията?
Друг е въпросът, че някои може да не са виждали такава жена Joy

# 7
  • Мнения: 677
е явно теб не могат да те излъжат..

# 8
  • Мнения: 1 451
А защо една жена всъщност симулира?
е тук тва няма как да го разбереш..във форума няма такива!!!

То във форума няма и такива дето изневеряват. Всичките са толерантни към свекървите си и мъжете си, но са тормозени и т.н. Въобще един форум пълен с идеални жени  Sunglasses

# 9
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Не разбират и това е. Друг е въпроса дали жената е от форума. Тя не симулира. newsm48

# 10
  • Мнения: 2 978
А защо една жена всъщност симулира?
е тук тва няма как да го разбереш..във форума няма такива!!!

То във форума няма и такива дето изневеряват. Всичките са толерантни към свекървите си и мъжете си, но са тормозени и т.н. Въобще един форум пълен с идеални жени  Sunglasses

Хахаха айде сега....Има и още как..ама айде Joy

Та по темата....мен ми е супер интересно как един мъж ще разбере, щото  и аз незнам какви са физиологичните признаци...ДЕ ВАня Казвай бързо Praynig Laughing

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За интересуващите се

# 12
  • Мнения: 2 978

Ай лилиии Joy

Ти мислиш ли, че един мъж, че дори и жена докато прави секс ще седне да се дзвери #Crazy и да търси цитирам:
Цитат
Приближавайки жената до оргазъм, клиторът се мести навътре под клиторната качулка и LABIA MINORA (минорни устни) стават по-тъмни.След като оргазъмът свърши, клиторът се появява отново изпод клиторната качулка и се връща към неговият нормален размер за по малко от 10 минути.

# 13
  • Мнения: 1 451
Абе стигне ли се до там да се симулира оргазъм, значи нещата са зле. А ако са зле на кой ли мъж ше му пука за оргазъма на жената. Той ще си гледа само собствения кеф.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Стига бе, Вини.
Исках да кажа, че няма начин мъжът, след като е видял веднъж, да не може да различи симулацията. Нали оргазмът не е само Ах, мили...О, Ау и т.н сцени от филмите

Под видял веднъж нямах предвид цитата Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт