На море в цикъл

  • 2 575
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
една моя приятелка е на море и се оказа,че вчера й дошло.Помоли ме да питам дали с тампон може да се къпе в морето..или нещо друго предлагате.. newsm78

# 1
  • Мнения: 653
ами много зависи, ако и е много силен, не може с тампон
а и ако влезе с тампон, после трябва да тича да го сменя, защото тампона набъбва от водата  Sad
налагало ми се е да влизам басейн така и не ми беше приятно /да не си помислите нещо - работата ми беше такава, че нямаше начин да се измъкна/

# 2
  • Мнения: 545
Е, най-добре първите 2 дни да постои на сянка и да прави нещо друго, пък после като понамалее защо да не пробва пак във водата с тампон, но без да прекалява.

# 3
  • Мнения: 1 047
Преди години ходих на море с 3 (три) жени.На едната й беше дошло деня преди да тръгнем.На другата й дойде в деня на пътуването,а на третата-на следващия ден.Е_аси късмета,но както и да е.
И трите ползваха тампони,но влизаха за малко във водата и после си ги сменяха веднага.
Повечето се пекоха.То и без друго Вие жените това предпочитате,де.
Както се шегувахме изгоряха на конец. Laughing

# 4
  • Мнения: 2 978
Преди години ходих на море с 3 (три) жени.На едната й беше дошло деня преди да тръгнем.На другата й дойде в деня на пътуването,а на третата-на следващия ден.Е_аси късмета,но както и да е.
И трите ползваха тампони,но влизаха за малко във водата и после си ги сменяха веднага.
Повечето се пекоха.То и без друго Вие жените това предпочитате,де.
Както се шегувахме изгоряха на конец. Laughing

Да ти имам късмета пък на теб hahaha Joy

Аз винаги си изчислявам кога ще да бъде деня и не си взимам отпуска тогава Peace

# 5
  • Мнения: 2 494
Кофти тръпка...........Поне първите 2 дни не е добре да се къпе и да се пече много, под чадъра да седи е най-добре, а аз лично не бих влизала във водата с тампон, набъбва и може да си докара проблеми.

# 6
  • Мнения: 2 978
...Поне първите 2 дни не е добре да се къпе и да се пече много, под чадъра да седи е най-добре, .......

Това пък защо? Защо да не се пече? newsm78

# 7
  • Мнения: 68
Не ви ли омръзна да дъвчете тази тема Thinking
Мисля, че човек като има накакъв проблем, пита компетентен по въпроса.
Аз като бях бременна и не знаех дали мога да се къпя в басейн или кои лекарства мога да вземам, попитах гинеколога си,а не приятелките си. Няма нужда от излишно чудене и маене.... и намиране на приказки Naughty

# 8
  • Мнения: 2 978
Не ви ли омръзна да дъвчете тази тема Thinking
.......... Няма нужда от излишно чудене и маене.... и намиране на приказки Naughty

То и за гърнето и за секцио/нормално, или къде да си хвърля пъпчето, и тем подобни има много теми, ама пак се дъвчат....!!! Thinking

# 9
  • Мнения: 1 047
...Поне първите 2 дни не е добре да се къпе и да се пече много, под чадъра да седи е най-добре, .......

Това пък защо? Защо да не се пече? newsm78
За да не изгори на конец(шнурчето на тампона)rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 10
  • Мнения: 2 978
...Поне първите 2 дни не е добре да се къпе и да се пече много, под чадъра да седи е най-добре, .......

Това пък защо? Защо да не се пече? newsm78
За да не изгори на конец(шнурчето на тампона)rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo

Хахахах..то ще стане като фитил Laughing

# 11
  • Мнения: 8 917
една моя приятелка е на море и се оказа,че вчера й дошло.Помоли ме да питам дали с тампон може да се къпе в морето..или нещо друго предлагате.. newsm78

Да слага тапата и да действа смело Peace

# 12
  • Мнения: 3 886
една моя приятелка е на море и се оказа,че вчера й дошло.Помоли ме да питам дали с тампон може да се къпе в морето..или нещо друго предлагате.. newsm78

Да слага тапата и да действа смело Peace



 с нея спокоино може  хич да не се притеснява.

# 13
На мен в рамките на една година назад, където и да решим да пътуваме с мъжа ми, ми идва... #Cussing out
Сега на морето също  #2gunfire
И миналата година  #Crazy
И края на август като идем пак на море, пак  Mr. Green
Първите ден-два се пека само, после си влизам с тампон и не ми пука. Е, ако на плажа няма тоалетна, не, разбира се, защото го сменям веднага като изляза от водата. Гадното е, че като не се къпя, прегрявам на плажа.  Sad
Всичко зависи на човек колко му тече и как се чувства. Ако приятелтака ти не й става лошо и  няма болки, да изчака да й намалее малко и да влиза спокойно, нищо няма да й стане.   bouquet

# 14
  • Мнения: 419
винаги съм ползвала тампон и проблеми не съм имала

Общи условия

Активация на акаунт