Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, вие пък сякаш не сте виждали шкембе във вакуумирана опаковка като създърма - само и се добавя вода. Хората са съобразителни - още от сега са готови за изискванията на ЕС Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 818

- девствената природа (най-вероятно ще бъде разбита и застроена)


А това изобщо не го очаквам, напротив, очаквам да има много по-голямо внимание към екологията.  Защото в бг можеш да се разхождаш където ти скимне(е, това се надявам да се запази), да напалиш огън, където искаш, да си оставиш боклуците и да се прибереш безнаказано. Да, да, има правила, закони, понякога дори може да те глобят... с една бира......

А застрояването в момента е изключително несъобраземо с екологичната обстановка....

# 32
  • Мнения: 5 539
В момента никой не знае с точност какво ще се промени, когато влезем в Евросъюза, затова всичките ви постинги ми звучат като извадени от "театър на абсурда' Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 818
Ааааа, аз знам! Всичко знам Mr. Green

# 34
  • Мнения: 899
Лилита, можем да си правим извод от другите държави, поне моите са такива. Например за малките магазинчета и кафенета  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 629
Поне в Италия, където последно съм била, не забелязах да липсват кафененца и малки магазинчета Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 677
нищо няма да ми липсва!нито пия домашна ракия,а и не вярвам по селата да спрът да я варят..нито ям шкембе..тва пък за селата и спокойствието не го разбрах-ше ги индустриализират ли,кво ли?!не съм се возил на влак 15-16 години-ми много смърди бееее...девствената природа си я преебахме вече..чисто БГ стоки не знам на кое викаш,ама ми дреме-не съм фен..а за БГ духа ми е най-смешно..ЕU щяла да го заличи ли,кво ли..

# 37
  • Мнения: 899
Колежки и колеги, моля, не нападайте моето мнение, което изразява какво на МЕН ще ми липсва, защото си е мое и пречупено през моята гледна точка. Ако на вас ще ви липсва нещо - кажете го. Ако не - също го кажете.
Мислех си, че темата ще се превърне в нещо приятно и отбелязването на хубавите, близки ни неща, които по един или друг начин са ни скъпи. Аз също не пия домашна ракия, но ми е много скъпа, защото я е правил вече покойният ми дядо. И я свързвам с много хубави спомени, т.е. нейното правене, целия процес. Напоследък сме все заети да плюем и да се оплакваме.
И вероятността духът, всичко, с което сме свикнали да се промени е много голяма, защото за съжаление не сме особени патриоти. Ето, в Гърция няма драстични промени, но пък те са неописуеми националисти.

# 38
  • Мнения: 7 837
А левчетата, няма ли да ви липсват  Grinning

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Що? Какво ще им стане на малките магазинчета и кафенета?  Thinking

Те и до скоро ги гласяха, че щяли да умрат заради големите хипермаркети, ама на..те продължават да си седят непоклатимо  bowuu

Според изискванията на Европейския съюз няма да могат да съществуват.

# 40
  • Мнения: 3 098

... малките магазинчета, от които можеш да си купиш хляб, без да ти се налага да ходиш до някоя голяма верига; а също така и цигари в тежки моменти  Laughing
- спокойствието на селата

- девствената природа (най-вероятно ще бъде разбита и застроена)

- и най-вече спокойствието от това, че независимо, че България има много проблеми, тя си е наша, родна и има свой дух, който бавно, но славно се заличава


Освен вси4ко горе изброено Ще ми липсват оЩе и:
-Здравеопазването и образованието,предвид какви промени предстоят и как вси4ко Ще бъде разбито.

OХО,оЩе ниЩо не сте видели.После Ще си приказваме,за здравеопазването,де.А обраазованието е в криза,то4но заради експериментите с изравняването към ЕС.

 ShockedСириъз??? здравеопазването, че и образованието. Че, то такива няма.

# 41
  • Мнения: 899
Кейси, как можах да ги забравя, тях на първо място исках да сложа, ама се отплеснах  ooooh!
И левчетата, да.

# 42
  • Мнения: 3 098
Не се притеснявайте за шкембе-чорбата. Сигурна съм, че предприемчиви производители, ще почнат да я предлагат в консервиран вид  Mr. Green
100%.В Испания я предлагат така.

# 43
  • Мнения: 677
бе ние не сме влезнали,а на мен вече ми липсват нЕкои неща..корекомите на 1во място,общите бани с теляците,крем за бръснене Каро,Бетамакс видеото ми,билетчето от 6 стинки за автобус,баничка с боза за 12 стинки,11 години чакане за Лада и партийните повели също..знам че не е по темата,ама не се сдържах..ми така ми звучите..смешен плач..

# 44
  • Мнения: 5 539
А левчетата, няма ли да ви липсват  Grinning

Хъх, те и сега ми липсват Mr. Green

Лилита, можем да си правим извод от другите държави, поне моите са такива. Например за малките магазинчета и кафенета Laughing
Навсякъде е различно, в България пък нищо не става като по света, така че... Laughing Изпитвам дълбоки съмнения, че нещо може да лиши българина от домашната ракия и карантията, най-малко пък Евросъюзът. Съмнявам се и в повечето обещавани ни промени Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт