какви бяха първите ви думи като видяхте бебето?

  • 3 548
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 5 079
... нещо от сорта на "сладурчето ми..."
Ама бях толкова  Crazy , моменти ми се губят... Embarassed Embarassed Embarassed

# 106
  • София
  • Мнения: 609
БОЖИЧКО!!!Ето го1Бях толкова щастлива;усмихнах се и го целунах по главичката като ми го дадоха

# 107
  • Мнения: 5 475
 Embarassed изобщо не помня!

# 108
Видах го и казах:"Защо мига така?"Той гледкаше и мигаше много сладко.Докторката ми каза"Ами защото му е студено".
Много тъпо ама това казах.Бях се събудила от упойката и хи4 не ми дойде нещо по-смислено в ума. Laughing

# 109
  • Мнения: 1 464
Като я видях ,доста странно се почувствах,просто не си я представях така Embarassedказах:Лелее колко си беличка и мъничка,имаш устичка като човчица,аууууууу какви дълги пръсти и все такива глупости Crazyпосле заплаках...

# 110
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Че е много малко и с много голяма глава, а акушерката ми каза, че си е много хубав даже.

# 111
  • Мнения: 27 524
"Здравей, бебенце"  Heart Eyes

# 112
  • Мнения: 448
Честно казано на бебето нищо не му казах.Само го погледнах, усмихнах се и си помислих "Колко е смешен и мъничък!", но към акушерката имах хиляди въпроси и не млъкнах през цялото време докато ме шиеха."Сигурни ли сте, че тежи толкова?Защо изплака така тихичко?Защо е такъв син?" "Добре ли е?"и т.н.Сигурно съм била доста смешна Mr. Green

# 113
  • София
  • Мнения: 2 876
Като ми го показаха, му казах "ох маменце, много ли те измъчих", а акушерката учудено-"А, тя го измъчила, а той теб"
И си помислих"Боже колко е хубав baby_neutral"

# 114
  • Мнения: 1 432
Аз първо попитах ''защо не пла4е '',а те го били ве4е отвели в друга стая,след това настоявах да ми го донесат да го видя и ни6то не сум му казала,целунах го по огромните бузи и се съдрах от рев /от щастие  разбира се/ докато не ме приспаха  Crazy.След  упойката ябх малко неадекватна и постоянно повтарях''видяхте ли колко е красив и как прили4а на мен'' Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт