Гумичка за помпа "Авент"

  • 705
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте мами,имам проблем  с моята помпа.Скъсала ми се е една бяла гумичка на помпата и не мога да се изцеждам,случайно някои да има такава излишна ,да ми я заеме? Sad  bouquet

# 1
  • Мнения: 988
За една малка кръгла със звездовидно изпъкнало от едната страна говорим, нали, прилича на снежинка? С удоволствие ще ти дам резервната ми, но ако има как да я вземеш - аз живея близо до НДК... Или на похода да се видим? пиши на лични.

# 2
  • Мнения: 829
хайде и аз да питам: не се ли продават такива някъде? на мен също и трите ми сдават багажа лека-полека и скоро ще съм в нужда...

# 3
  • София
  • Мнения: 529
Продават представителите на Авент. Ако имаш гаранция - 2 лв. Ако си без гаранционна карта - 12!!! #2gunfire

# 4
да за нея става въпрос-ами моята гаранция изтече преди два месеца #Cussing out

# 5
  • София
  • Мнения: 529
обади се по телефона и ги питай, но мисля, че само ако не представиш НИКАКВА гаранционна карта ще е цената 12.

# 6
  • Мнения: 379
и при мен едната сдаде багажа от стерилизирането, а другата я изтървах в канала на мивката  Embarassed; в нашия магазин във Варна казаха, че ще ми доставят 2, защото помпата ми е в гаранция; казаха, че много често се случвало; сега ги чакам да видим какво и колко
а да си плащаш за резервни части в гаранция е направо нагло #Cussing out
както е и нагло да дадеш 70-80лв за помпа, а после 12 за една гумена клапичка #2gunfire

# 7
Още си търся гумичка Sad

# 8
  • Мнения: 575
И аз имах същия проблем. 
Виж на гаранционната карта тел. номер на Авент. Мисля беше нещо от сорта 9555115 ама не съм сигурна. Обаждаш се и те ти изпращат . Вече има нов модел клапа, кочто е доста по надеждна от старата. Няма изхабяване това чудо. Ако ти е гаранционна помпата е без пари, ако ти е изтекла гаранцията ти е 2лв. Ако си изгубил изобщо гаранционната карта е 12лв. Другия вариант е: отиваш в магазина от където си я взела и поръчваш на тях. И така става. НО ЧАСТИ СЕ НАМИРАТ ЕДИНСТВЕНО ОТ ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ (така свободно не се продават).
Мен ме мотаха тук от благоевградския магазин, та се обадих в Авент и комуникирах директно с тях. Платих си само доставката, ама нямаше как иначе.

# 9
  • Мнения: 988
Момичето е в Ловеч до края на лятото, няма ли някой от там с излишна гумичка? Щях да давам резервната ми, но ме е страх да я пращам по пощата да не иде само зян  Sad

# 10
  • Мнения: 379
наистина ми дадоха нов вид клапичка; прилича по скоро на фунийка и изглежда по надеждно; междувременно и последната ми клапа от старите сдаде багажа; голям боклук - за има няма 2 месеца се прецакаха 2 Close
най-добре ще е да се свържеш с представителите за нова клапа, защото със стария вид пак много скоро ще останеш на сухо

# 11
  • Мнения: 239
От стерилизирането сдават багажа. Първата за два месеца се развали. Сега съм с втората - не съм я стерилизирала въобще и действа без проблем, но не е минал още втория месец от както е в употреба. Дано се намират без проблемно клапичките, че сме загубени без помпичката Grinning

Общи условия

Активация на акаунт