Лунна диета - първа четвърт - 2 август, 11,46 ч.

  • 2 195
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
А биричката дали може да "мине" към водата? Защото аз също не ядох, но пък пийнах бира... 
 Embarassed
...двечки...
 Embarassed

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Момичета някой устискал до момента има ли? Още малко остана, но аз гладуването вече го броя за успешно завършено. Още тази сутрин резултатът беше -1кг.  Grinning

# 32
  • Мнения: 739
Bella04 - и аз пийвам айрян, е само вечер, но без него не си го представям  Rolling Eyes. Не мисля, че пречи  Peace
ycMuBka - кантарчето вечерта показва повече, защото през деня си пила разни неща и още са в организма. Предполагам нормален ден ако се премериш сутрин и вечер може да има 3 и повече кг. разлика  #Crazy  Laughing. Тази сутрин какво показа?
mama na Zari - за бирата не знам  newsm78. Лунната диета е само на течности, рядко се уточнява сок, вода и чай. Щом е течно предполагам става, но май бирата има доста калорийки, а?
Саня - устисках  Peace. Моето кантарче сутринта показа -1кг. още преди да е завършила диетата.
И аз така - сваля 1 и го върна до следващата  Sad, но поне не качвам, а си ям нормално, не гладувам  Grinning.

Момичета, подсещам ви, че диетата приключва след час и половина, но да не си усторите едни угощения на обяд и вечеря .... По-леко го давайте днес и утре, за да се запази резултата  Blush

# 33
Здравейте и от мен. Аз съм -500, въпреки че съм пила само вода и 2-3 чая, но и на това съм доволна  Flutter При вас как са килограмите? На издържалите - браво, а на прегрешилите - другата седмица пак  Wink

# 34
  • Мнения: 126
Аз съм -0,5 с моето прегрешение и доволно заявявам, че след 20 мин ще ям праскова....  Laughing

# 35
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте и от мен  bouquet!
Остана още съвсем малко,но моят кантар още сутринта показа - 1 кг. goodscale,така че съм много доволна - върнах си качените грамчета на морето и най-сетне слязох под 70 кг!Ураааааааа newsm44!
За обяд съм си приготвила доматена салата с една малка пилешка пържолка на скара, а за после - пъпеш и праскови.
Честито на всички свалили!Дано ги задържите Praynig!
Аз се стягам от сега за другата седмица - напомням -  Пълнолуние /най-много се сваля!/ - 9 август от 13,54 ч.

# 36
Забравих да попитам нещо-може ли към 13 да се обядват 2 сварени яйца или трябва да е някакъв плод или зеленчук  newsm78

# 37
  • Мнения: 739
можеш да си хапнеш каквото ти е кеф.  Grinning
имах предвид веднъж дето след като свръши диетата вечерта замезих с куп шоколадови десертчета  Embarassed Joy - коментар: без думи!

# 38
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Забравих да попитам нещо-може ли към 13 да се обядват 2 сварени яйца или трябва да е някакъв плод или зеленчук  newsm78
Може,разбира се,но да не се прекалява,щото бързо ще си възстановиш загубеното.Препоръчва се денят/дори двата дена/ след лунната да се кара на по-лека храна,за по-голям ефект - наблегни на салатите,пилешко или риба на скара,много плодове...

Общи условия

Активация на акаунт