Сваляте ли си винаги грима?

  • 5 062
  • 182
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 599
ВИНАГИ ГО МАХАМ   newsm10

# 46
  • Мнения: 1 616
Аз ще си призная, че понякога съгрешавам и не го трия - когато съм се прибрала късно, уморена съм и ми се спи... На сутринта изглеждам като малка домашна чума... Sick

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Винаги. Ама и много рядко ми се случва да се прибера късно.  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 3 248
Винаги! Абсолютно винаги! Peace Flutter

# 49
  • Мнения: 3 478
Да стриктна съм дори и да ме мързи по някога.

# 50
  • Мнения: 5 299
ЕЕеее, само едни и същи отговори.. Crazy

Аз пък винаги си лягам с грим - така обичам да спя Crazy Mr. Green

# 51
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Абсолютно винаги.
Без значение в какво състояние и в колко часа съм се прибрала.

# 52
  • Мнения: 1 353
Браво на вас LaughingСамо аз ли мързел се извъдих ?Mr. GreenВземам си бележка-веднага!!! Naughty Joy

Не само ти...и аз понякога прегрешавам  Embarassed Взимам си бележка и отивам да се самобичувам  Joy
И аз-не си го крия

# 53
  • Мнения: 2 550
В редките случаи когто се гримирам много ме мързи да го махам. Случвало се е да преспивам с него  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 063
Аз грим не ползвам от около година освен червило, но винаги си почиствам лицето с гел или само с вода! И преди, когато слагах спирала го правех! Така, че значи винаги!

# 55
  • на село
  • Мнения: 3 899
Да задължително, дори когато се прибера от 2-ра смяна и ми се спи, пак почиствам очите и лицето с тоалетно мляко и после задължително миене на зъбите  Grinning.

# 56
  • Мнения: 5 577
Случвало се е да ме домързи и сутрин е  #Crazy

# 57
  • Мнения: 630
Когато бяха "лудите  млади студентски" години съм преспивала с грим, но сега не си и помислям да го направя. На сутринта ще имам не торбички под очите, а чувалчета hahaha

# 58
  • София
  • Мнения: 7 097
Абсолютно стриктна съм, каквото и да ми коства това, защото знам какво ще последва, ако не го направя...на другата сутрин ще съм в потресаващ вид - подути и раздразнени очи.

# 59
  • Мнения: 156
Вече да!

В младите зелени години кой ще седне да сваля грим? А тогава ползвах много повече от сега. Но преди десетина години такова възпаление на очите си докарах и цял месец ходих без спирала, та оттогава си имам обеца на ухото. Simple Smile

Защо ли ми звучи толкова познато newsm78. И аз бях с такова възпаление и сега имам не една ами цели две обеци.

Общи условия

Активация на акаунт