Каква чанта и по-важно от къде, за тези мои обувки?

  • 7 126
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 Ето ми обувките:

тук

тук

тук

и тук

 Търсят си отчаяно подходяща чанта  Wink

Обувките са леко златисти, със златист ток и подметка, отгоре се надявам, че се вижда, че са с белстящи каишки.

Чантата, която си представям за тях е като голямо, плоско, продълговато портмоне. Но не я открих никъде....

Приемам предложения както за Варненски магазини, така и за Американски сайтове и магазини, от където мога да я купя (ако намеря, разбира се  Wink )

Някой да се включи с помощ?  Praynig

# 1
  • Мнения: 13 512
http://www.imgsave.com/thumb.php?id=2267&t=jpg&s=2
Нещо такова ли търсиш?Понеже съм маниачка на тема чанти,ще ти кажа,че ще ти е много трудно да откриеш във Варна  подобно нещо. В момента не са модерни такива/ а за мен това си е класическа чанта, неповлияна от модни тенденции/ и поради тази причина  не се предлагат. Магазините,в които можеш да провериш са:
Мелиса- в х-л "Ч.море" и до Бенетон за възрастни-в безистена.

Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 12:04 от monda

# 2
  • Мнения: 5 622
http://image38.webshots.com/39/0/88/63/2470088630090415788aLnPmy_ph.jpg
Нещо такова ли търсиш?Понеже съм маниачка на тема чанти,ще ти кажа,че ще ти е много трудно да откриеш във Варна  подобно нещо. В момента не са модерни такива/ а за мен това си е класическа чанта, неповлияна от модни тенденции/ и поради тази причина  не се предлагат. Магазините,в които можеш да провериш са:
Мелиса- в х-л "Ч.море" и до Бенетон за възрастни-в безистена.


Не ми отваря линка, обаче  Rolling Eyes

Чантата е класическа, да. А сред класиката няма моди  Wink Все пак е чанта за официален тоалет, не ежедневна. Тук може би продават повече ежедневни неща, които се търсят..знам ли...

Нещо такова:

# 3
  • Мнения: 5 622

 

Или такова.

Уточнявам, че показвам подобни форми, не цветове и детайли (че на това последното закопчалката му е ултра грозна  Stop )


Абе..нещо изчистено искам и търся..знам, че ще е проблем да го намеря, обаче......

# 4
  • Мнения: 13 512
Промених линка-погледни го. Мисля,че само в Мелиса можеш да намериш подобно нещо...отиди там.

# 5
  • Мнения: 5 622
Промених линка-погледни го. Мисля,че само в Мелиса можеш да намериш подобно нещо...отиди там.

Aми да..правилно си ме разбрала  Wink Само дето не искам да има презрамка, но на тези повечето презрамките им могат да се скриват в самата чанта, мисля  Thinking


Ето още подобни модели (ама само подобни  Rolling Eyes)







# 6
  • Мнения: 13 512
Да,определено Мелиса е мястото за този  вид чанти. Абсолчтна класика...има ги и в златисто,сребристо,плат, кожа...Друг е въпросът,че обикновено-каквото ти потрябва-никога го няма.

# 7
# 8
  • Мнения: 5 622
 ОК, ще отида там. Ако няма, ще взема да поръчам последното, което постнах, щото след стотици страници, които разгледах, това е най-подходящото. И цветово се връзва сякаш.  Thinking Презрамката ще си я прибера вътре в самата чанта и готово  Crazy

# 9
# 10
  • Мнения: 5 622

Хаха, ще падна..тая чанта е от същия производител, като тази, която казах току що, че най- ми допада и най-се връзва  с обувките  Crazy

# 11
  • Мнения: 5 622

Благодаря.

Ето тази изглежда най-интересна сякаш:

Само дето никога не съм купувала нищо от И-бей (нямам нещо латиница...пък и като имах, ме мързеше да я ползвам..) и не разбрах как мога да кажа кой цвят искам и как точно става поръчката. Също-тези неща нови ли са? Не ми е много ясно сякаш  newsm78- сега видях, пише, че е ново, с етикетите..уж..може ли да им се вярва на тези?  Thinking

Гледам, гледам, обаче не виждам как да кажа сребърната ли искам, или златната  ooooh!

# 12
  • Мнения: 13 512
Сребърната или златната? Ами съобрази го с това какви бижута носиш-сребро или злато?А такава чанта имаше майка ми- много добре си я спомням...такава форма, твърда....беше страхотна.80 и някоя си година....как се  върти модата..

# 13
Da, specialno tezi chanti, chiito linkove ti pratih sa novi, opisanieto e otdolu pod kartinkata malko vdjasno (New with Tags= nova, s etiket)
Za da kupish neshto triabva da se registrirash i da imash bankova smetka. Edinijat variant e ti da prevedesh parite, drugijat e s t.nar. PayPal s koito davash na prodavacha neshto kato palnomoshtno i toi sam si izteglja parite ot smetkata ti.
Ako imash vaprosi otnosno registriraneto, pitay, az sam tuk Wink
Za sajalenie ne znam ot BG kak tochno funkcionira, no ako imash bankova smetka ne bi triabvalo da e problem. Az lichno sam registrirana ot Germania, no otvreme-navreme kupuvam i neshta ot Shtatite i te si tegliat parite sami ot smetkata mi...
Nadjavam se da sam uspiala da ti pomogna, ako ti se rovi mojesh napravo v www.ebay.com da dadesh Gold Bag Purse i da razgledash sama Wink
Izvinjavay za latinicata  Wink

# 14
  • Мнения: 5 622
Сребърната или златната? Ами съобрази го с това какви бижута носиш-сребро или злато?А такава чанта имаше майка ми- много добре си я спомням...такава форма, твърда....беше страхотна.80 и някоя си година....как се  върти модата..

Върти се не, ами се върти.......... нали знаете, че всичко ново е добре забравеното старо.... Wink

Златната уж..заради обувките. Иначе изобщо не харесвам златния нюанс, а и самата аз нося сребро, или бяло злато, ама заради пустите му обувки...а те отгоре изобщо не им личи, че са златни, само тока и ходилото са леко златисти..все пак ми се струва, че тая ще дойде в повече златна, от колкото ми е нужно  newsm78

Баси трудната работа е изборът на подходяща вечерна чантичка.......

# 15
Според мен, сребристата чантичка пасва по-добре. Тъй като отворих първата и последната снимка на обувките се зачудих за какво златисто иде реч newsm78 след това видях и останалите снимки и ми светна  Grinning След като носиш сребро и бяло злато, то тази чантичка може да ти влезе в употреба и не само за тези обувки / ясно е, че златисти няма да си купиш  Mr. Green/

# 16
  • Мнения: 5 622
Според мен, сребристата чантичка пасва по-добре. Тъй като отворих първата и последната снимка на обувките се зачудих за какво златисто иде реч newsm78 след това видях и останалите снимки и ми светна  Grinning След като носиш сребро и бяло злато, то тази чантичка може да ти влезе в употреба и не само за тези обувки / ясно е, че златисти няма да си купиш  Mr. Green/

Ти коя точно чантичка имаш предвид, че би паснала най-добре, че не разбрах?  Thinking

Аз мисля, че тая, дето най-много снимки съм и пуснала, би станала за случая. Друг е въпроса, че на снимката може да изглежда, че си пасва цветово с моите обувки, но в действителност да има разминаване, поради факта, че малко или много снимката променя цветовете  Thinking

Моите обувки не са точно златни, но са повече към златния нюанс, особено тока.

# 17
  • Мнения: 53
Имате ли Манго във Варна ? Мисля ,там видях разни чанти-портмонета-и черни, и сребристи.

# 18
  • Мнения: 4 371
Ох, как можа да се снимаш с тоя пръстен. Хич не пасва на обувките. Както и да е. Трябва ти златиста чанта, защото аз видях тези обувки на живо Peace
А и ще пасне на роклята. Ако си вземеш онази кремава чанта, със златисти обувки и синя рокля ще стане някак не красиво newsm78

# 19
  • Мнения: 5 622
Ох, как можа да се снимаш с тоя пръстен. Хич не пасва на обувките. Както и да е. Трябва ти златиста чанта, защото аз видях тези обувки на живо Peace
А и ще пасне на роклята. Ако си вземеш онази кремава чанта, със златисти обувки и синя рокля ще стане някак не красиво newsm78

Казвала ли съм ти, че понякога се втеляваш прекалено много в някои незначителни неща? (Мисля, че сега го казвам за поне 1000000 път) Да не мислиш, че съм луда за едната снимка да си махам пръстена?  Crazy Когато тръгна да ги обувам за повод някакъв, ще го махна, няма начин  Wink Сега, ми се стори излишно  Wink

Чантата. Ами нали виждаш, че златиста търся. Ама въпроса беше някой конкретно да ми рпедложи ОТ КЪДЕ да я купя, а не просто да получа предложение каква точно да бъде чантата, защото аз в първия си постинг казах, че търся нещо конкретно   Mr. Green


Имате ли Манго във Варна ? Мисля ,там видях разни чанти-портмонета-и черни, и сребристи.

Манго има, ама такива чанти няма. Първо там проверих  Peace

# 20
Аз пък помислих, че пръстенът е част от сандала-презрамчица от подметката. Във всеки случай адски си отива-не го сваляй!

Най-хубавата чантичка е разбира се показаната твърда от ибей. Само че...от България с Пейпал не става. Все още банките ни не го поддържали или нещо от този род. Погледни дали продавача не приема друг вид плащане! Ако не, забрави! Sad

# 21
  • Мнения: 5 622
Аз пък помислих, че пръстенът е част от сандала-презрамчица от подметката. Във всеки случай адски си отива-не го сваляй!

Най-хубавата чантичка е разбира се показаната твърда от ибей. Само че...от България с Пейпал не става. Все още банките ни не го поддържали или нещо от този род. Погледни дали продавача не приема друг вид плащане! Ако не, забрави! Sad

Тц. Не си отива пръстена с обувките (те са златисти, а пръстенът е сребърен), ама просто не ми се махаше заради снимките  Crazy Аз като ги пробвах в магазина и Дуци на сила ми го изтръгна от крака, че не можела да види как ми стоят обувките заради него...луда жена  Crazy

А твърдата, не е ли в повече златна, от колкото трябва да бъде все пак?  Thinking Аз като сравнявам и ми се струва, че тая другата повече пасва цветово на обувките ми. Те самите не са точно златни, ами са сякаш по-бронзови  newsm78  ooooh!

# 22
  • Мнения: 5 622

 Ако си вземеш онази кремава чанта, със златисти обувки и синя рокля ще стане някак не красиво newsm78

Коя чанта е кремава?  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 052
извън е-магазините може да провериш и в индийските магазини, там има "метализета"  hahaha в златно и сребърно и са в плик дизайн Joy Оценявам покупката ти по достойнство, като една истинска поклонничка на Имелда Маркос

# 24
  • Мнения: 2 550
много хубави обувки
добре биха ми стояли
особено със сегашния ми педикюр
 newsm78

# 25
  • Мнения: 5 140
Бубе, честита, страхотни са, дано успееш да намериш подходящата чанта.
Като си купиш веднага я покажи.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 927


Ето тази изглежда най-интересна сякаш:



Много е интересна! Като гигантски калъф за очила!  Laughing

# 27
  • Мнения: 7 430
Страхотни крачета си имаш и педикюр  Hug упс...забравих да спомена и сандалите ooooh!

Ние купуваме много неща от И-бей Америка - ако ти е нужна помощ - питай Wink

# 28
  • Мнения: 5 622


Ето тази изглежда най-интересна сякаш:



Много е интересна! Като гигантски калъф за очила!  Laughing


Вярно бе  rotfImao


Страхотни крачета си имаш и педикюр  Hug упс...забравих да спомена и сандалите ooooh!

Ние купуваме много неща от И-бей Америка - ако ти е нужна помощ - питай Wink

Питам- сигурно ли е да се пазарува от там? И може ли с кредитна карта?

Щото пише, че не носели отговорност, ако не била пристигнела стоката  newsm78 А ако се пазарува с кредитна карта, нали и системата им трябва да е защитена все пак...


Раздуй бързо

# 29
  • Мнения: 5 622

Като си купиш веднага я покажи.

Мани, мани..колкото съм си показала "новите" придобивки от преди 2 месеца вече.....   Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 30
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Бих избрала сребриста, а не златиста, защото на снимката сандала е сребърен, а подметката златиста.
И бих носила сребро с него.
Или черно със сребристи линии и инкрустации. респецтивно - сребърно + златно или екрю+ среебро/злато.
Имах линк за "чантен сайт", но нещо не го отварям сега...

# 31
  • Мнения: 7 430

Питам- сигурно ли е да се пазарува от там? И може ли с кредитна карта?

Щото пише, че не носели отговорност, ако не била пристигнела стоката  newsm78 А ако се пазарува с кредитна карта, нали и системата им трябва да е защитена все пак...

Раздуй бързо

Сигурно се пазарува, но винаги има 1% в който да се съмняваш - до сега за 3г сме имали два гафа - единият път не ние пратиха батериите (презареждаеми) и втория път е от вчера - едни слушалки и микрофон за лаптопа - микрото не работи.
Иначе като поръчваме нови неща - сме нямали проблеми

Купува се с кредитна карта - сао трябва да попиташ купувача дали изпраща до Бг пратката и дали ще ти приеме картата.Един път така с наш приятел, който си е в Бг, трябваше от тук да платим, но иначе пък и той си поръчва от Бг и не се е оплаквал  Peace

Друго.... newsm78

# 32
  • Мнения: 5 622

Питам- сигурно ли е да се пазарува от там? И може ли с кредитна карта?

Щото пише, че не носели отговорност, ако не била пристигнела стоката  newsm78 А ако се пазарува с кредитна карта, нали и системата им трябва да е защитена все пак...

Раздуй бързо

Сигурно се пазарува, но винаги има 1% в който да се съмняваш - до сега за 3г сме имали два гафа - единият път не ние пратиха батериите (презареждаеми) и втория път е от вчера - едни слушалки и микрофон за лаптопа - микрото не работи.
Иначе като поръчваме нови неща - сме нямали проблеми

Купува се с кредитна карта - сао трябва да попиташ купувача дали изпраща до Бг пратката и дали ще ти приеме картата.Един път така с наш приятел, който си е в Бг, трябваше от тук да платим, но иначе пък и той си поръчва от Бг и не се е оплаквал  Peace

Друго.... newsm78


Ами тя моята карта е международна и няма да ми изпращат нещата до Бг. ТАка, че това няма да е проблем. Но някак си не им хващам много вяра на тез от И-бей....ето, че има гафове, казваш ти.... Thinking

# 33
  • Мнения: 5 622
Бих избрала сребриста, а не златиста, защото на снимката сандала е сребърен, а подметката златиста.
И бих носила сребро с него.
Или черно със сребристи линии и инкрустации. респецтивно - сребърно + златно или екрю+ среебро/злато.
Имах линк за "чантен сайт", но нещо не го отварям сега...

Тц, няма да се връзва. Ще си личи, че сандала не е сребърен все пак и ще дразни доста  Thinking

Определено сребърната не е вариант. А пък златната много златна ми се струва  Tired

Накрая без чанта ще си ходя май (освен, ако не намеря от Мелиса, тук във Варна)  ooooh!

# 34
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197

Ами сребро и злато на куп тогава. Достатъчно царствени и стилни са да се вържат с една подобаващо пищна, но стилна чанта. Само тоалета трябва да е ясен като стил.
Е, ако няма никъде поръчай си. Ще намериш къде.
И аз правя...

# 35
  • Мнения: 7 430
БУБА, сега видях, че този има и негативна точка (макар и една) .....аз не разбирам английски, но при пращането май...което му отнело 1 месец и при това объркал цвета на пратката (Negative feedback rating - took 1 month to get -told them color choice twice -still got wrong color) иначе бих се наела да ти я поръчам аз  Hug

# 36
  • Мнения: 5 622
БУБА, сега видях, че този има и негативна точка (макар и една) .....аз не разбирам английски, но при пращането май...което му отнело 1 месец и при това объркал цвета на пратката (Negative feedback rating - took 1 month to get -told them color choice twice -still got wrong color) иначе бих се наела да ти я поръчам аз  Hug

Мда, нещо са се засрали явно тез, с тая чанта  newsm78 Не смея да рискувам  Naughty Иначе мерси за желанието да помогнеш  Heart Eyes



Ами сребро и злато на куп тогава. Достатъчно царствени и стилни са да се вържат с една подобаващо пищна, но стилна чанта. Само тоалета трябва да е ясен като стил.
Е, ако няма никъде поръчай си. Ще намериш къде.
И аз правя...

Чанти ли правиш? Нещо подобно на онова, на което пуснах много снимки дали ще можеш да направиш?  Thinking


Иначе с поръчки аз рядко рискувам, че много се разочаровам после  Stop

Готовото е най-добре. Гледаш-харесваш-купуваш

# 37
  • Мнения: 4 371

Ето още подобни модели (ама само подобни  Rolling Eyes)



За тази говорех, но сега прочетох пак, че търсиш подобен модел, а не цвят. Аз продължавам да настоявам, че обувките са златни отвсякъде. Може би от светлината на някои им изглеждат сребристи. Трябваше да сложиш моята чанта до твоите обувки, да видим колко щеше да си пасне със златно. А аз ще питам Нина от къде е нейната златиста чанта и ще ходя да проверя за теб Heart Eyes
И трябваше да си снимаш левия крак, на който няма пръстен, че тая рибена кост ми боде очите smile3534

# 38
  • Мнения: 5 622

Ето още подобни модели (ама само подобни  Rolling Eyes)



За тази говорех, но сега прочетох пак, че търсиш подобен модел, а не цвят. Аз продължавам да настоявам, че обувките са златни отвсякъде. Може би от светлината на някои им изглеждат сребристи. Трябваше да сложиш моята чанта до твоите обувки, да видим колко щеше да си пасне със златно. А аз ще питам Нина от къде е нейната златиста чанта и ще ходя да проверя за теб Heart Eyes
И трябваше да си снимаш левия крак, на който няма пръстен, че тая рибена кост ми боде очите smile3534


То...пак не си чела като хората, ама карай...щото като срвних цвета на чантата с този на обувките, изглежда, че си пасват. Иначе на сайта имаше и златна такава, ама няма да ти казвам каква беше  Sick Ей сега ще опитам да я намеря и да я пусна, да видиш колко е грозна  Sick

Относно снимката на крака ми- аз и без т6ова бях карикатура като се снимах, щото бях излязла на двора по гащи, вирнала единия крак във въздуха......ако ме е видял някой.... hahaha

# 39
  • Мнения: 5 622
Ето я златната чанта  Stop




Сравнете цвета на обувките, с двете чанти и кажете коя повече си пасва- според мен е тази с цвят шампанско, а не напълно златната  Thinking

# 40
  • Мнения: 294
провери в www.shoes-bg.com. ОСвен обувки предлагат и чанти. Имат и магазини във Варна и Велико Търново. Успех. Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 6 743
Най- ми хареса чантата предложена от Тулип  Hug, но ти си знаеш де.
И да кажа, че на мен лично обувките на снимката ми изглеждат със сребърен цвят, а не златен.Като, че ли само тока и самата подметка са златисти.
Бубе, според мен има значение дали ще си със златни бижута или сребърни при избора на чантата  Hug
Късмет в избора и да се похвалиш после да оплакнем окото   bouquet

# 42
  • Мнения: 377
http://shoesbg.com/index.php?cPath=23&sort=2a&page=1& … 787177d6f8f5ff03f
Може да погледнеш и тук, на мен няколко модела ми харесаха, но не знам дали ще са подходящи, тъй като наистина от снимките не става много ясно какъв точно е цвета на сандалите.  Peace

# 43
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да, аз правя чанти. Семпли, пачуърк, с мъниста.
Но ако си поръчваш чанта стила на обличане също е много важен. Както и ако купуваш.
Аз също предпочитам да купя нещо готово, но не и когато всички готови ми изглеждат еднакви или еднакво неподходящи, тогава времето за обикаляне и разочарованието натежават повече от евентуалния риск.
Късмет с търсенето!, а  ако решиш пиши ми.

# 44
  • Майничка
  • Мнения: 12 570
Защо не провериш в 2-3 по-големи сватбени салони във Варна? Точно в такъв салон в Пловдив преди година една приятелка си намери плик цвят шампанско със златиста токичка за някакво мероприятие, след като беше овършала сума магазини в София и Пловдив.

# 45
  • Мнения: 5 622

 Мерси много на всички за включването  Peace Ще търся и ако намеря нещо, ще се похваля непременно  Hug

# 46
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Днес видях малки чанти в  Raxevsky, които според мен ще отиват много на твоите сандали.
Аз пък си купих прекрасна рокля от там (не можах да се сдържа и да не се похваля, значи  Blush).
Но не знам дали имат магазин и при вас...

# 47
  • Мнения: 6 243
Днес видях малки чанти в  Raxevsky, които според мен ще отиват много на твоите сандали.
Аз пък си купих прекрасна рокля от там (не можах да се сдържа и да не се похваля, значи  Blush).
Но не знам дали имат магазин и при вас...
Дай да я видим тая рокля, де. Ако знаеш каква съм сврака... сигурно е лъскавка, а newsm53

# 48
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Днес видях малки чанти в  Raxevsky, които според мен ще отиват много на твоите сандали.
Аз пък си купих прекрасна рокля от там (не можах да се сдържа и да не се похваля, значи  Blush).
Но не знам дали имат магазин и при вас...
Дай да я видим тая рокля, де. Ако знаеш каква съм сврака... сигурно е лъскавка, а newsm53
Хе, хе, лъскавко в моя гардероб няма да намериш. Малка, черна рокля (малка, бе, S размер Mr. Green), много семпла, силно разкроена от талията надолу, дължина - точно под коляното.

Такава, но с триъгълно дълбоко деколте.

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 20:59 от Василиса Умница

# 49
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

Та, ето такъв тип чанта.

# 50
# 51
  • Мнения: 5 622

Ни ми ъресва тая чанта нещо  Rolling Eyes

Аз нали ви казах, че златно трудно ще харесам  Tired

Раксевски нямаме тук, но трябваше да вляза в ССЦ, там имаше, но пусто го подминах като бързия влак, малка гара....  ooooh!


Иначе роклята ми е ето това:

 


Само дето в действителност е доооооста по- зелена 

# 52
  • Мнения: 2 550
продължавай да ме дразниш  Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 5 622
продължавай да ме дразниш  Crossing Arms

Като я сложа на голо и всичко ми се очертава  Joy (това е един по-друг вид дразнене, ама то е с цел да ти отвлека вниманието от роклята  Peacesmile3533   smile3534

# 54
# 55
  • Мнения: 5 622

Ами в същност формата не ми допада. Единствено си представям чантата да е  от типа пощенски плик

# 56
  • Мнения: 2 550
продължавай да ме дразниш  Crossing Arms

Като я сложа на голо и всичко ми се очертава  Joy (това е един по-друг вид дразнене, ама то е с цел да ти отвлека вниманието от роклята  Peacesmile3533   smile3534

 Two Hearts Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Защо не провериш в 2-3 по-големи сватбени салони във Варна?
Тази идея ми допада.

Аз намерих това:
но не ми е много ясен цвета  newsm78 Имам предвид,че това е предложение за булки,но ако потърсиш в булченските магазини може да попаднеш на нещо подходящо.

Успех в търсенето  Peace и да докладваш......... Laughing

# 58
  • Мнения: 5 622
Защо не провериш в 2-3 по-големи сватбени салони във Варна?
Тази идея ми допада.

Аз намерих това:
но не ми е много ясен цвета  newsm78 Имам предвид,че това е предложение за булки,но ако потърсиш в булченските магазини може да попаднеш на нещо подходящо.

Успех в търсенето  Peace и да докладваш......... Laughing

Ще докладвам, ако се добера до заветната чанта  Crazy

А тая на снимката е точно каквато я искам да бъде и моята чантичка  Hug

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Тази чанта е от този сайт :  http://www.mendelsonbride.com/

# 60
http://shoesbg.com/index.php?cPath=23 Тук има разни чанти.
Ето една златиста, която е с дръжка обаче.



Ето и една сребриста.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 743
Oще ли не си я избрала таз чанта бре моме  Whistling
Ние до кога ще чакаме и ще се терзаем с теб, а  Crossing Arms

# 62
# 63
  • Мнения: 5 622
Oще ли не си я избрала таз чанта бре моме  Whistling
Ние до кога ще чакаме и ще се терзаем с теб, а  Crossing Arms

Не съм бе  ooooh! Сега правя ремонт и нямам време да обикалям и за чанта, наред с търсенето на плочки и строителни материали  Tired

# 64
  • Мнения: 480
БУБА, вчера видях твоята чанта!  Grinning Точно тип портмоне (на размери малко по-голямо от истинско такова), имаше и в златно и сребърно (но убити, не лъщящо), не гледах много подробно, че дечка ме дърпаше, но надникнах за цената, специално да ти я кажа, защото бях прочела темата ти - 89 лв.  Grinning  Никакви декорации, никакви тежки закопчалки (май се защраква с магнитно копче отвътре), дълга дръжка, която се прибира. Това се случва в Мango в Мол-а. Предполагам, че и във вашето Мango трябва да ги има. Сигурна съм, че е твоята чанта! После да се похвалиш!  Grinning

# 65
  • Мнения: 5 622
БУБА, вчера видях твоята чанта!  Grinning Точно тип портмоне (на размери малко по-голямо от истинско такова), имаше и в златно и сребърно (но убити, не лъщящо), не гледах много подробно, че дечка ме дърпаше, но надникнах за цената, специално да ти я кажа, защото бях прочела темата ти - 89 лв.  Grinning  Никакви декорации, никакви тежки закопчалки (май се защраква с магнитно копче отвътре), дълга дръжка, която се прибира. Това се случва в Мango в Мол-а. Предполагам, че и във вашето Мango трябва да ги има. Сигурна съм, че е твоята чанта! После да се похвалиш!  Grinning


Странно  Thinking Точно в Манго в Мола на Стамболийски и Опълченска дето е влизах, но не видях такава чанта  newsm78

Ако има, то ще е някаква нова колекция, която не е била там, аз като ходих. Ще видя в нашето Манго какво и дали има. Но честно казано ми е малко скъпа  Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 4 187
Страхотни сандали !!!
Сигурна съм, че ще намериш подходяща чанта .

# 67
  • Мнения: 5 622
Страхотни сандали !!!
Сигурна съм, че ще намериш подходяща чанта .

Мерси, наистина са много красиви  Heart Eyes


Вчера ходих в Мелиса в Черно море, но естествено нямаше каквото търся. Пратиха ме в другия си магазин, който, обаче беше затворен. Намира се в търговския център (бившото Бонжур) на Мусала.

Ще проверя и там какво има. Както и ще отида до Манго. Ако не, ще поръчам нещо на риск от някой Американски онлайн сайт  Wink

# 68
Провери ли в магазина на Цар Борис срещу белите бараки?

# 69
  • Мнения: 5 622
Провери ли в магазина на Цар Борис срещу белите бараки?

Кой магазин там по-точно?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Какъв цар... княз е бил.
Бубе хайде, че дойде зимата! Laughing

# 71
  • Мнения: 5 622
Какъв цар... княз е бил.
Бубе хайде, че дойде зимата! Laughing

Бе  Княз, цар...нали все във властта е бил  Joy

Аз ако мислиш, че имам много поводи да ги слагам преди зимата....значи много грешиш  Joy

# 72
Провери ли в магазина на Цар Борис срещу белите бараки?

Кой магазин там по-точно?

Ами той е единствен за чанти, намира се до един магазин за обувки, някакви италиянски и магазин за музикални носители-дискове, касети. Веднага след шапкаря е магазина за обувки и след това този за чантите. Не знам дали ти обясних като хората, дано си разбрала. Confused

# 73
  • Мнения: 4 187
Провери ли в магазина на Цар Борис срещу белите бараки?

Кой магазин там по-точно?

Ами той е единствен за чанти, намира се до един магазин за обувки, някакви италиянски и магазин за музикални носители-дискове, касети. Веднага след шапкаря е магазина за обувки и след това този за чантите. Не знам дали ти обясних като хората, дано си разбрала. Confused


Явно става въпрос за магазин около малката "Валентина" . След фотото на първият ъгъл има един , на следващият ъгъл, диагонално на "Теранова" има друг  Thinking.

# 74
  • Мнения: 5 622
Еми...ще ги видя всичките, които са наоколо  Wink

# 75
  • София
  • Мнения: 6 743
Давай да видим чантата  Crossing Arms
На мира няма да те оставим до като не я покажеш  Whistling

# 76
  • Мнения: 5 622
Давай да видим чантата  Crossing Arms
На мира няма да те оставим до като не я покажеш  Whistling

Дамаянти, ще я покажа, с най-голямо удоволствие, стига да имам време да изляза и да я купя. Сега, обаче имам проблеми от друго естество, които заемат изцяло времето и желанието ми да пазарувам чанти  Confused


 Hug

# 77
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Буба, сложи я в аватара, като й дойде ред и се изберете Simple Smile И испех с другите дела!

# 78
  • Мнения: 2 849
Буба, сложи я в аватара, като й дойде ред и се изберете Simple Smile И испех с другите дела!

newsm10тази идея и на мен ми допада .Чакаме да я покажеш . Joy Joy

# 79
  • София
  • Мнения: 2 044
Днес в Манго видях такава чанта където търсиш-не беше толкова златна,а бе точно за сандалите  ти LaughingТова е от сайта,на живо не е толкова жълта

# 80
  • Мнения: 480
Е те точно за тая чанта говорех и аз. Ама наистина е скъпичка за такова чантенце, което ще носиш 1-2 пъти и то някога си.

# 81
  • Мнения: 5 622
Лелеееее...СТРАХОТНА е направо  Heart Eyes

Още днес отивам в Манго!!!

# 82
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Лелеееее...СТРАХОТНА е направо  Heart Eyes

Още днес отивам в Манго!!!

Като купиш, се похвали!

# 83
  • Мнения: 480
Лелеееее...СТРАХОТНА е направо  Heart Eyes

Още днес отивам в Манго!!!

Нали?! Аз като ти казвам, че е ТВОЯТА чанта...  Grinning

# 84
  • Мнения: 5 622
 Сега се връщам от Манго. Имали са такива чанти (от новата колекция са), но са свършили още щом ги пуснали  Shocked  Close

Явно не само аз си търся такава   Cry

Сега уж чакали стока, ама дали ще има такива чанти, не е ясно  Rolling Eyes

Ако получат и купя, ще се похваля, непременно!

# 85
  • Мнения: 1 381
освен някой да ти я купи от тук, ако я има и да ти я прати по пътуващите към морето....

# 86
  • Мнения: 5 622
освен някой да ти я купи от тук, ако я има и да ти я прати по пътуващите към морето....

Да, помислих си го, има и кой да я купи, но искам да я видя първо...

Ако ги бяха получили преди 2 седмици, когато бях в София...ама на...

# 87
  • Мнения: 1 381
аз пък реших, че си я виждала поне "на живо"..... сложен казус, ако не беше толква скъпа да рискуваш....

# 88
  • Мнения: 5 622
.... сложен казус, ако не беше толква скъпа да рискуваш....

Именно. Не мога да си позволя да рискувам, при положение, че струва толкова  Stop

Ако имам късмет, може да изчакам да ги намалят, но дали тогава ще я има моята чанта....това е друг въпрос  ooooh!

Интересно дали е от естествена кожа за тази цена......

# 89
  • Мнения: 13 512
освен някой да ти я купи от тук, ако я има и да ти я прати по пътуващите към морето....

Да, помислих си го, има и кой да я купи, но искам да я видя първо...

Ако ги бяха получили преди 2 седмици, когато бях в София...ама на...
В София ги имаше преди 20 дни.Аз ги видях подредени...различни видове пликове.

# 90
  • Мнения: 1 381
.....Интересно дали е от естествена кожа за тази цена......

би трябвало да е от естествена кожа, иначе какво пък толкова ще и струва 89лв. Или пък да има истинско златно покритие  Grinning Mr. Green

# 91
  • Мнения: 13 512
.....Интересно дали е от естествена кожа за тази цена......

би трябвало да е от естествена кожа, иначе какво пък толкова ще и струва 89лв. Или пък да има истинско златно покритие  Grinning Mr. Green
И тези от по 150 не са кожени в Манго. Всъщност-там не съм виждала кожени чанти.Не,че влизам често,де...

# 92
  • Мнения: 1 381
леле, ма тия са за убиване, мо'е ли такива цени да обаждат. Ша вземе утре да се разходя, ако не вали като днес, из едни мой любими магазинчета да видя дали има нещо подходящо и ша снимам.

Не може така да оставим момичето без подходяща чанта.... Mr. Green Laughing

# 93
  • Мнения: 5 622
Има кожени чанти в Манго бе, как да няма Wink

Иначе аз ходих в Манго, в Мол ъф София и там нямаше такива чанти преди 10 дена  Rolling Eyes Специално гледах, защото очаквах, че там ще намеря   Thinking

# 94
  • София
  • Мнения: 2 044
.....Интересно дали е от естествена кожа за тази цена......

би трябвало да е от естествена кожа, иначе какво пък толкова ще и струва 89лв. Или пък да има истинско златно покритие  Grinning Mr. Green
И тези от по 150 не са кожени в Манго. Всъщност-там не съм виждала кожени чанти.Не,че влизам често,де...
Има кожени,аз имам доста чанти от Манго,някои от тях се еко но има и от естествена кажа

# 95
  • Мнения: 5 622

 Нали обещах да кажа като купя чанта, та сега вдигам темата за целта..


Купих си чантата от Манго, тая дето някой по-горе беше показал. Но пък се оказа, че не е пак същият цвят като сандалите..но  това никак не дразни, понеже те така или иначе не са едно до друго  Wink

Чантата е кожена, скъпа е, да, но е доста сладурска и мисля, че е вечна  Wink

Сега съм в чуденка дали пък да не си купя още едни такива обувки, този път затворени, че да мога да я нося тая чанта не само лятото. ОСвен това искам да питам следното- дали ще мога да я нося и не само по официални поводи? КАк мислите? С пола, дали би било подходящо? Или пък с дънки? Става ли? Или е много разностилно?  Thinking

# 96
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Дай да видим чантата!  Laughing

# 97
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Раностилието е на мода и стои свежо.
А ако не е разностилие... пак става Simple Smile

# 98
  • Мнения: 5 622
Днес в Манго видях такава чанта където търсиш-не беше толкова златна,а бе точно за сандалите  ти LaughingТова е от сайта,на живо не е толкова жълта


Eто я. Едно към едно е с моята. Ако толкова държите, ще я снимам, но е абсолютно същата  Wink

# 99
  • Мнения: 7 430
БУБА, страхотна е - и правилно си го измислила - купи си някои затворени обувки и можеш презз всички сезони да си я носиш Peace
Поне аз така бих направила Wink

...Обувките си ги представям точно като сандалките - затворени, с токче и отред острички Peace

# 100
  • around the world
  • Мнения: 651
Днес в Манго видях такава чанта където търсиш-не беше толкова златна,а бе точно за сандалите  ти LaughingТова е от сайта,на живо не е толкова жълта


Eто я. Едно към едно е с моята. Ако толкова държите, ще я снимам, но е абсолютно същата  Wink
И аз преди няколко седмици я видях тази чанта в Манго и ми взе ума.  PeaceНевероятна е !!!
Със здраве да си я носиш.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Удобна ли е за носене без дръжки?  Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 4 076
За златистата чанта-плик ли говорите?Я си питайте майките,може да ги пазят.Моята бръкна на тавана и извади златен ,сребърен,червен и бял плик,запазени като нови  Simple SmileС едни тънки дръжчици или синджирчета,които по желание може да се свалят.Но освен за супер официален случай,не ми вършат никаква работа-аз нося половината къща в торбите,дето им викам чанти.

# 103
  • Мнения: 27 524
Аре, бе, Бубе, ще им мине модата, докато намериш чанта и решиш как и с какво да ги носиш  Laughing

# 104
  • Мнения: 5 622
Аре, бе, Бубе, ще им мине модата, докато намериш чанта и решиш как и с какво да ги носиш  Laughing

Moдата няма да им мине, но лятото мина и замина, без да ги обуя......  Rolling Eyes



Удобна ли е за носене без дръжки?  Rolling Eyes

Супер удобна е  Peace

Тя си има дръжка дефакто. Тази, която слагаш на ръката си, а с дланта държиш чантето, което е малко и е удобно за носене.

Днес бях облечена в кафяво, с дънки и си носих чантата  Wink Много и се кефя  Crazy

# 105
  • София
  • Мнения: 2 044
Според мен сега ти трябват готини златни ботушки  Flutterза златната чанта

# 106
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Според мен сега ти трябват готини златни ботушки  Flutterза златната чанта

Ох, ще падна вече от смях като отворя темата.... Laughing

Бубе, айде, със здраве да си носиш чантичката.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт