ака често, това разстройство ли е?

  • 862
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250
имам следното питане, моля за мнения.
От около седмица тони ака по 5-6 пъти на ден. Едно от изхожданията е по-обилно, а останалите по малко. Акитата са меки, но не и рядки/воднисти/. Консултирах се с педито, тя каза ,че е от консумацията на плодове и зеленчуци, по-бързо се преработва храната. но днес в яслата са го изпуснали да се наака 2 пъти и твърдят, че е разстройство. За мен 2 изхождания не са разстройство. Казали ако има разстройство утре да не го водим.
 вие как мислите разстройство ли е или не. да дам ли нещо стягащо?  newsm78

# 1
  • Мнения: 6 039
5 и повече изхождания са разстройство. Заведи детето на лекар.

# 2
  • Мнения: 194
А със зъбките как сте?Има ли други симптоми освен честото изхождане?При Ванко става така,когато му растат зъбки.Наистина е добре да се консултираш с лекар.Може също да даваш антидиарични храни-имам предвид картофи,ориз,сухари и т.н.и да ограничиш малко плодовете.

# 3
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Сложи го малко на диета-сухари,сирене 4ай от шипка а също така може  да дажаш ентерол тои е и анти бактериален

# 4
  • Мнения: 8 917
Сложи го малко на диета-сухари,сирене 4ай от шипка а също така може  да дажаш ентерол тои е и анти бактериален
Peace

# 5
  • Мнения: 250
 Консултирах се с педито, тя каза ,че е от консумацията на плодове и зеленчуци, по-бързо се преработва храната. И като казва, че ака по 5-6 пъти  не уточних, че не е всеки ден, отбелязвам акитат не са воднисти, просто по-меки. Незнам ка да процедирам. последните 2 дни ака по 2-3 пъти

Общи условия

Активация на акаунт